PDA

View Full Version : حرفه ای: مشكل در تصوير div

s_mokhtari
پنج شنبه 24 تیر 1389, 16:40 عصر
با سلام:گیج::گیج:
دوستان من ميخوام يه ديو رو با عكس پرش كنم حالا ممكن اين ديو بسته به اطلاعات ارتفاعش كوتاه بلند بشه اگه ثابت باشه كه مشكلي ندارم عكسشا ميذارم ولي وقتي متغير محتويات ديو بايد اين قاب دورشو به سه قسمت تقسيم كردم و سه تا ديو گذاشتم ولي فاصله بين اين سه ديو وجود دارد
خواهشن كمكككم كنيد
خيلي عجله دارممممممممم:افسرده::افسرد :

LORD AELX
پنج شنبه 24 تیر 1389, 16:57 عصر
با سلام:گیج::گیج:
دوستان من ميخوام يه ديو رو با عكس پرش كنم حالا ممكن اين ديو بسته به اطلاعات ارتفاعش كوتاه بلند بشه اگه ثابت باشه كه مشكلي ندارم عكسشا ميذارم ولي وقتي متغير محتويات ديو بايد اين قاب دورشو به سه قسمت تقسيم كردم و سه تا ديو گذاشتم ولي فاصله بين اين سه ديو وجود دارد
خواهشن كمكككم كنيد
خيلي عجله دارممممممممم:افسرده::افسرد :

با CSS خاصیت background اش رو به کمک تابع ()url به یک تصویر اختصاص بده. برای اینکه تکرار هم نشه از no-repeat استفاده کن. برای اینکه سر جاش ثابت بمونه هم از fixed... کد زیر رو نگاه کن:

#divID {
background: url('ADDRESS') no-repeat fixed;
}

موفق باشید :قلب:

s_mokhtari
پنج شنبه 24 تیر 1389, 18:15 عصر
با CSS خاصیت background اش رو به کمک تابع ()url به یک تصویر اختصاص بده. برای اینکه تکرار هم نشه از no-repeat استفاده کن. برای اینکه سر جاش ثابت بمونه هم از fixed... کد زیر رو نگاه کن:

#divID {
background: url('ADDRESS') no-repeat fixed;
}

موفق باشید :قلب:
با سلام
دوست عزيز من مشكلم سر فاصله بين ديوها هستش چون من سه تيكه كردم عكسم رو و فاصله افتاده و سه تا ديو رو مثل شما تنظيم كردم
خيلي عجله دارمممممم:افسرده::افسرده: