PDA

View Full Version : پاک کردن سوابق گشت و گذار اینترنتی از رو کامپیوتر

mahdi68
پنج شنبه 24 تیر 1389, 22:45 عصر
سلام
چطوری میشه تمام سوابق و رد پای اینترنتی کاربر روی کامپیوتر(رو ویندوز) به صورت کامل پاک کرد ؟؟؟
متشکرم

shedayat
پنج شنبه 24 تیر 1389, 22:54 عصر
برا اینکار history مرورگرت رو پاک کن.

ramtin-w
جمعه 25 تیر 1389, 00:05 صبح
سلام
چطوری میشه تمام سوابق و رد پای اینترنتی کاربر روی کامپیوتر(رو ویندوز) به صورت کامل پاک کرد ؟؟؟
متشکرم
دوست گرامی شما اول ببین با چه مرورگری داری می چرخی تو اینترنت
اگه از اینترنت اکسپلورر استفاده می کنی نسخه اخرش برو بالا تولز رو پیدا کن یا اوپشن رو
بعد اینترنت اپشن رو بزن در صفحه باز شده هیستوریرو بزن و پاک کن
می تونی اگه بخوای پسورد نام کاربری که واردش شدی رو همون جا کلیر کوکی رو بزن پاک کن
این کار های ساده رو تاپیک نزن به خودم یا بقیه پیغام خصوصی بده

ramtin-w
جمعه 25 تیر 1389, 00:07 صبح
اهان راستی برای موزیلا فایرفاکس هم می تونی تولز رو بزن عبارت کلیر پریوت دیتا رو بزن و همشونو اکتیو کن و کلیر کن انگار تازه ویندوز ریختی

hamid1988
جمعه 25 تیر 1389, 00:19 صبح
بهترین راه استفاده از نرم افزار History Cleaner (http://www.history-cleaner.com/) هست، 10 ثانیه ای همه چی رو پاک می کنه!

Netsky
جمعه 25 تیر 1389, 00:35 صبح
سلام .
بعد از مواردی که دوستان عزیز فرمودن و اجرا کردید ، از دفعات بعد به منظور اینکه رد پاتون به جا نمونه میتونید از قابلیت Private Browsing مرورگرهایی مثل FireFox و Google Chrome استفاده کنید . میتونید 100 درصد مطمئن باشید که هیچ چیزی روی سیستم باقی نمیمونه .
موفق باشید ........

حسین فلاحی
جمعه 25 تیر 1389, 00:45 صبح
چرا چیزی که قراره نمونه اصلا به وجود بیاد؟!!! :متفکر:

mahdi68
جمعه 25 تیر 1389, 01:03 صبح
بله دوستان لطف دارن !!! دیگه اینا رو میدونم که از مرورگر چطوری پاک میشه من گفتم از رو ویندوز یعنی هیچی نمونه - مثلا من وقتی کل سیستم ریکاوری میکنم تمام عکس هایی که تو صفحه ها اینترنتی دیدم همش برمیگردونه

ramtin-w
جمعه 25 تیر 1389, 01:07 صبح
وقتی کوکی ها رو هم پاک کنی اونا هم دیگه نمیاد

mahdi68
جمعه 25 تیر 1389, 03:06 صبح
مرورگرها نام های کاربری و رمز ها کجا ذخیره میکنن ؟؟؟ آیا میشه بدون مرورگر از اون فایل هایی که تو مسیر نصب برنامه هست این رمزها استخراج کرد ؟؟؟