PDA

View Full Version : سوال: مشکل اجرای برنامه در ویندوز 7

Mrs.Net
شنبه 26 تیر 1389, 09:49 صبح
برنامه وقتی اجرا میشه یکی فایل کنار خودش ایجاد میکنه
چون برنامه تو مسیر program files نصب میشه ویندوز 7 اجازه نمیده که فایل ساخته بشه و برنامه crash میکنه
حالا یه روش بگین که برنامه خود به خود با حالت administrator اجرا بشه و اون پنجره سوال هم بالا نیاد. البته همه اینها باید اصولی و توسط فایل نصب انجام بشه چون به دستگاه مشتریها دسترسی ندارم.
ایجاد فایل درکنار فایل اجرایی الزامی هست - به مشتری نمیخوام بگم راست کلیک کن یا مثلا وقتی این سوال پرسید کلید بالایی! بزن
ممنون

beh_develop
شنبه 26 تیر 1389, 09:55 صبح
برنامه وقتی اجرا میشه یکی فایل کنار خودش ایجاد میکنه
چون برنامه تو مسیر program files نصب میشه ویندوز 7 اجازه نمیده که فایل ساخته بشه و برنامه crash میکنه
حالا یه روش بگین که برنامه خود به خود با حالت administrator اجرا بشه و اون پنجره سوال هم بالا نیاد. البته همه اینها باید اصولی و توسط فایل نصب انجام بشه چون به دستگاه مشتریها دسترسی ندارم.
ایجاد فایل درکنار فایل اجرایی الزامی هست - به مشتری نمیخوام بگم راست کلیک کن یا مثلا وقتی این سوال پرسید کلید بالایی! بزن
ممنون

فکر کنم تو تنظیمات نصب گزینه Run as Administrator باشه ، بازم بگرد پیدا میکنی.

af1320
یک شنبه 27 تیر 1389, 12:42 عصر
سلام من یه برنامه با#c ويژوال استدیو 2010 نوشتم.حالا می خوام بطور آزمایشی این برنامه رو که از پايگاه داده اکسس استفاده می کنه تو یه کامپیوتر دیگه اجرا کنم.ببینم کار می کنه یا نه.
تا اونجایی که من می دونم می تونی از فایل برنامه فولدر bin رو که فایل اجرایی برنامه داخلش هست رو هرجایی که به خوایم کپی کنیم و ار فایل اجراییش استفاده کنیم.
ولی حالا فولدر bin رو هر جا که می برم و فایل اجرایی رو کلیک می کنم اصلا باز نمی شه و erorr می گیره.
البته دات نت فریم ورک رو هم اونجا نصب می کنم.
از ویندوز 7 استفاده می کنم.
لطفا راهمایی کنید.

Mrs.Net
یک شنبه 27 تیر 1389, 21:22 عصر
فکر کنم تو تنظیمات نصب گزینه Run as Administrator باشه ، بازم بگرد پیدا میکنی.
نبود!! خیلی زیاد توضیح دادید

nPad.Net
یک شنبه 27 تیر 1389, 23:31 عصر
سلام من یه برنامه باC#‎ ويژوال استدیو 2010 نوشتم.حالا می خوام بطور آزمایشی این برنامه رو که از پايگاه داده اکسس استفاده می کنه تو یه کامپیوتر دیگه اجرا کنم.ببینم کار می کنه یا نه.
تا اونجایی که من می دونم می تونی از فایل برنامه فولدر bin رو که فایل اجرایی برنامه داخلش هست رو هرجایی که به خوایم کپی کنیم و ار فایل اجراییش استفاده کنیم.
ولی حالا فولدر bin رو هر جا که می برم و فایل اجرایی رو کلیک می کنم اصلا باز نمی شه و erorr می گیره.
البته دات نت فریم ورک رو هم اونجا نصب می کنم.
از ویندوز 7 استفاده می کنم.
لطفا راهمایی کنید.
متن Err رو اینجا بذارید