PDA

View Full Version : این دات نت فکر میکنه کیه چیه چه خبره!

eshpilen
شنبه 26 تیر 1389, 11:10 صبح
من میخواستم ویژوال استودیو ۲۰۱۰ رو بخاطر دات نت ۴ نصب کنم بیچاره شدم!
سیستم خونه رو که بهم ریختم هرچی دستم اومد دلیت کردم فضا رو اضافه کنم نصف برنامه هام رو ناقص کردم بازم نصب نشد.
الان روی سیستم دیگه هم درایو C اندازه ۲.۵ گیگ خالی داره تازه میخوام توی درایوهای دیگه که کلی فضای خالی دارن نصب کنم و نه خود درایو سی، بازم میگه فضای هارد شما کمه.
میگم چه خبره دیگه خوره داره؟ :متفکر:
الان خیلی کاربرها هنوز سیستمهای نسل قبلی رو دارن و همه کار هم براشون میکنه.
موقع پارتیشن بندی ۲۰ گیگ فضا به درایو سی واسه ویندوز دادیم، ببخشید حواسمون نبود دات نت میاد باید ۱۰ گیگ بیشتر هم رزرو میکردیم :عصبانی:
من یکی دیگه عصبانی شدم و از خودم میپرسم دات نت با اینهمه ادعا آیا واقعا ارزش اینهمه دردسر و مصرف منابع رو داره یا نه و چیکار میکنه چرا اینقدر حجم و مصرفش زیاده.
فردا میخواد روی سیستم کاربر هم نصب بشه واسه برنامه های ما اینقدر انتظاراتش بالاست؟!
هرچی اجزا رو هم غیرفعال کردم دست آخر فقط سی شارپ رو میخواستم نصب کنم بازم میگه کمه :متعجب:
من ندیدم جاییش نوشته باشه درایو سی شما باید مثلا ۱۰ گیگش خالی باشه!!

eshpilen
شنبه 26 تیر 1389, 11:14 صبح
صد رحمت به ویژوال استودیو ۲۰۰۸ و دات نت ۳.۵. اونو راحت روی سیستمم نصب کردم.
میگم نکنه این یکی یه ایراد فنی ای چیزی داره؟ :متفکر:
شما که نصب کردید وضعیت سیستمتون چطوریه درایو سی چقدر فضای خالی داشت؟

r00tkit
شنبه 26 تیر 1389, 12:15 عصر
داریو سی لپ تاپم 90 تا خالی بود برای pc هم یه 60-70 تا خالی بود وضع سیستم هم خوب بود

منظور gig هستش

h.alizadeh
شنبه 26 تیر 1389, 12:21 عصر
من نصب کردم وکلی هم نرم افزار و چیزای دیگه نصب دارم،
درایو سی هم فکر کنم یک 15 گیگی خالی بوده باشه یاد دست کم 10 گیگ.

اره واقعا vsخیلی اذیت میکنه برای فضا هی فضا میخواد البته من که سیستم قوی خریدم تا دیگه هرچی خواستم نصب کنم بدون مانع.
البته خیلی جاها هم به همین دلیل که vsخیلی فضا و امکانات سخت افزاری لازم داره و سنگینه به PHPرو آوردند...

eshpilen
شنبه 26 تیر 1389, 12:40 عصر
منکه پیامش رو مبنی بر کمبود فضای احتمالی نادیده گرفتم و گذاشتم نصب بشه. ولی میدونید الان چند وقته طول داده هنوز به وسط نصب هم نرسیده؛ فکر کنم بعدش باید برم خونه بدون اینکه نصبش تموم شده باشه (الان سرکارم). بنظرم توی این مدت یدونه ویندوز رو کامل میشد نصب کرد!

|Smyty|
شنبه 26 تیر 1389, 12:46 عصر
آدم با assembly وب طراحی کنه ولی کارش به این دات نت افتاد بهش محل نده !

Hossein Bazyan
شنبه 26 تیر 1389, 13:05 عصر
سلام
من روی لب تاب کارم حدود کمتر از 10 مگ خالی داشتم نصب شد و روی کامپیوتر منزل هم بدون دردسر نصب شد. شاید نسخه ای که شما دارید مشکل داره.
اما مشکلی که من باهاش دارم ( از خیرش گذشتم ) سرعتشه که خیلی پائینه هم موقع بالا اومدن و هم موقعی که باهاش کار میکنی.

eshpilen
شنبه 26 تیر 1389, 13:22 عصر
اره واقعا vsخیلی اذیت میکنه برای فضا هی فضا میخواد البته من که سیستم قوی خریدم تا دیگه هرچی خواستم نصب کنم بدون مانع.

منکه پولش رو ندارم. داشته باشم هم واسه چیزای بهتری میشه خرجش کرد.
تازه مگه زبون قحطیه حالا :لبخند:
البته دات نت و سی شارپ بخاطر فرصتهای شغلی و بازار کارش برام مهمه چیکار کنیم دیگه :اشتباه:

البته خیلی جاها هم به همین دلیل که vsخیلی فضا و امکانات سخت افزاری لازم داره و سنگینه به PHPرو آوردند...

آره واقعا دست PHP درد نکنه. من خودم PHP کار میکنم. دات نت و سی شارپ رو فقط برای برنامه نویسی دسکتاپ ویندوز در نظر داشتم که روی ویندوز هم از نظر امکانات کامل و سرعت و راحتی برنامه نویسی کم نیارم و هم مورد نیاز کاری تامین بشه جایی دیگه آدم کم نیاره بگن شما که سالها برنامه نویسی کار کردی حالا که دات نت بلد نیستی بدرد نمیخوری!
شاید PHP به اندازهء دات نت مجهز و قوی نباشه ولی خیلی کم مصرف تر و کم دردسر تره و از نظر کارایی هم که داره اینهمه سایت و اپلیکیشن رو اداره میکنه و آدمهای کم سوادتر هم باهاش کلی کار میکنن (کلی هم کد و برنامهء رایگان داره)؛ پس چیزی نیست که بیش از حد سخت و زمانبر باشه. شاید دات نت توی پروژه های بزرگ و پیچیده لازم بشه یا در مجموع کار توسعه رو مقداری ساده تر کنه، ولی اینهمه دنگ و فنگ و مصرف منابع واسه چنتا کار معمولی فکر نمیکنم چندان توجیه شده باشه.
من آدمی نیستم که تعصب یا ترس داشته باشم و زبانها و پلتفرمهای مختلفی رو یاد گرفتم. اینم روش. آدم وقتی بتونه با چند زبان و ابزار کار انجام بده هرجایی از اونی که مناسبتره و براش راحتتره استفاده میکنه. این فقط به امکانات و راحتی عمومی زبان برنمیگرده. کاربرد مورد نظر و ارزش منابع مصرف شده و فراگیر بودن و مستقل از پلتفرم بودن و یکسری مسائل دیگه هم بحساب میان. اما اونایی که محدود هستن همش میخوان بگن فلان زبان و فلان ابزار از همه بهتره توی همه کار و همه جا میشه ازش استفاده کرد. الان مثلا کجا روی سرور لینوکس میشه دات نت گیر آورد؟ PHP رو با کل سرور آپاچی و MySQL دانلود میکنی چند مگ بیشتر نیست ایکی ثانیه نصب میکنی و شروع و خدا بده برکت! بده؟ :لبخند:

eshpilen
شنبه 26 تیر 1389, 13:29 عصر
سلام
من روی لب تاب کارم حدود کمتر از 10 مگ خالی داشتم نصب شد و روی کامپیوتر منزل هم بدون دردسر نصب شد. شاید نسخه ای که شما دارید مشکل داره.

نه فکر کنم نسخه ای که شما داشتید مشکل داشته :لبخند:
مرد حسابی من درایو سی چند صد مگ حداقل خالی داشت نسخهء ۳.۵ هم نصب نمیشد.
مطمئنی دات نت ۴ و ویژوال استودیو ۲۰۱۰ رو نصب کردی؟

اما مشکلی که من باهاش دارم ( از خیرش گذشتم ) سرعتشه که خیلی پائینه هم موقع بالا اومدن و هم موقعی که باهاش کار میکنی.

بعکس از نظر سرعت مشکل خاصی بنظر من نیامده :متفکر:
البته در سطح اپلیکیشن های دسکتاپ و با سرعت همون ویژوال استودیو و چنتا نمونه کد که تست کردم. در بخش وب کاری نکردم.
یکم شاید کند باشه ولی سرعتش در کل قانع کننده بنظر میرسه.
هرچند اینا که گفتم مربوط به نسخهء ۳.۵ دات نت و ویژوال استودیو ۲۰۰۸ میشه.
بذار ۲۰۱۰ نصبش تموم بشه تست کنم ببینم چطوریاس.

h.alizadeh
شنبه 26 تیر 1389, 14:03 عصر
سوتی می گیریییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییم:

سلام
من روی لب تاب کارم حدود کمتر از 10 مگ خالی داشتم نصب شد.

eshpilen
شنبه 26 تیر 1389, 14:11 عصر
بالاخره مثل اینکه نصب شد به حول و قوهء الهی!
فقط این هشدارها رو داده نمیدونم چی هستن:

[07/17/10,10:03:54] VS70pgui: [2] The following volumes do not have enough disk space for the installation:
[07/17/10,10:06:09] VS70pgui: [2] COptionsPage::ValidateInstallation(): pSetupManager->ReLinkComponentList() failed
[07/17/10,10:06:19] VS70pgui: [2] COptionsPage::ValidateInstallation(): pSetupManager->ReLinkComponentList() failed
[07/17/10,10:18:55] VS70pgui: [2] The following volumes do not have enough disk space for the installation:
[07/17/10,10:19:33] VS70pgui: [2] The following volumes do not have enough disk space for the installation:
[07/17/10,10:51:17] VS70pgui: [2] The following volumes do not have enough disk space for the installation:
[07/17/10,10:51:30] VS70pgui: [2] The following volumes do not have enough disk space for the installation:
[07/17/10,10:55:09] VS70pgui: [2] The following volumes do not have enough disk space for the installation:
[07/17/10,10:55:22] VS70pgui: [2] The following volumes do not have enough disk space for the installation:
[07/17/10,10:55:44] VS70pgui: [2] The following volumes do not have enough disk space for the installation:
***EndOfSession***

h.alizadeh
شنبه 26 تیر 1389, 14:34 عصر
به نظرمن برید پاک کنید این Vsایی که اینقدر دیر نصب شده رو ...:لبخند:

موقع اجرا پدرتو در مییاره

////////
ولی جالبه که یه سری چیزا رو بخاطر کمبود فضا خودش نصب نکرده و بازم تا اخر نصب همراهی کرده!!!!!!

eshpilen
شنبه 26 تیر 1389, 14:43 عصر
چیا رو نصب نکرده؟
البته من تمام گزینه های اضافی رو که میشناختم غیرفعال کرده بودم. مثلا VB.NET و C++.NET و SharePoint و اینطور چیزا رو.

Hossein Bazyan
شنبه 26 تیر 1389, 15:33 عصر
سوتی می گیریییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییم:

سلام
حق با شماست منهم که خوندم یهو مغزم سوت کشید!!
منظورم 10 گیگ بود نه مگ :خجالت:

مهران رسا
شنبه 26 تیر 1389, 17:02 عصر
این نسخه ای که دارید احیاناً گزینه Customize Installation نداره ؟

vcldeveloper
شنبه 26 تیر 1389, 17:13 عصر
من میخواستم ویژوال استودیو ۲۰۱۰ رو بخاطر دات نت ۴ نصب کنم بیچاره شدم!
ربط مشکلتون با دات نت چی هست؟! شما در نصب Visual Studio 2010 مشکل دارید؛ این ربط خاصی به نصب دات نت، یا اینکه "دات نت فکر میکنه کی هست" (!!) نداره.

ما مشکلی که من باهاش دارم ( از خیرش گذشتم ) سرعتشه که خیلی پائینه هم موقع بالا اومدن و هم موقعی که باهاش کار میکنی.
بله، با این نظر کاملا موافقم؛ من کار خاصی با Visual Studio 2010 انجام نمیدم، ولی گاهی که بازش می کنم، غصه ام میگیره! سرعتش پایین هست، حالا تازه من دارم این رو روی یه CPU 4 هسته ایی با 4 گیگ رم اجرا می کنم! دلفی 2010 من با اون هم کامپوننت و Extension که روش نصبه، سرعت عمل بهتری از Visual Studio 2010 ایی که بصورت استاندارد نصب شده، و چیزی هم روش نصب نیست، داره.

eshpilen
شنبه 26 تیر 1389, 17:56 عصر
ربط مشکلتون با دات نت چی هست؟! شما در نصب Visual Studio 2010 مشکل دارید؛ این ربط خاصی به نصب دات نت، یا اینکه "دات نت فکر میکنه کی هست" (!!) نداره.

ویژوال استودیو با دات نت دیگه. همش با همه.
یعنی میفرمایید اینهمه حجم و دنگ و فنگ و طول دادن فقط بخاطر ویژوال استودیو بتنهایی هست؟

eshpilen
شنبه 26 تیر 1389, 18:00 عصر
این نسخه ای که دارید احیاناً گزینه Customize Installation نداره ؟
قربونت کاستومایزش کردیم دیگه.

JaguarXF
شنبه 26 تیر 1389, 18:07 عصر
قبلا تجربه ام با VS 2010 رو اینجا نوشتم
http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=1039289&postcount=11
به نظر من فعلا ازش استفاده نکنید تا یک service pack برایش بدهند

VS 2008 Pro : کلا چیزی که من شاکی هستم در سرعت از سرعت لود پروژه ها هست . که البته اونهم چونکه resharper رو نصب دارم میتونم بخشی از کندی لود پروژه رو گردن اون هم بندازم اما کنترل خاصی به غیر ار Far Point Spread ندارم . سرعت کامپایل هم گاهی تا یک دقیقه هم طول میکشه ولی باز هم نمیتونم مقایسه یا قضاوت کنم. گاهی سه چهار تا پروژه رو در یک سلوشن باز میکنم و سایز LOC مثلا30- 40 هزار تا میشه . و هر پروژه هم ممکنه 30 تا رفرنس به پروژه های دات نت دیگه یا به Interop ها داشته باشه و ... شاید هم حق داره .

مشخصات لپ تاپ هم Dell Latitude E 6500 هست با 4 گیگ رم و cpu 3 گیگا هرتز , hdd 7200 rpm سرعت هارد در سرعت اجرای ویژوال استودیو خیلی موثره

vcldeveloper
شنبه 26 تیر 1389, 19:05 عصر
ویژوال استودیو با دات نت دیگه.
یعنی میفرمایید اینهمه حجم و دنگ و فنگ و طول دادن فقط بخاطر ویژوال استودیو بتنهایی هست؟
ویژوال استودیو ابزار توسعه نرم افزار بر پایه دات نت هست. دات نت فریم ورک یکی از پیش نیازهای آن هست. نصب ویژوال استودیو به چیزهای مختلفی نیاز داره، یکیش هم دات نت فریم ورک هست. redistributable package مربوط به دات نت فریم ورک 4.0 بدون مشکل خاصی روی سیستم های مختلف نصب میشه.

eshpilen
شنبه 26 تیر 1389, 22:57 عصر
بالاخره من بخوام دات نت کار کنم همهء اینا رو لازم دارم دیگه.
من میخوام مثلا برنامه نویسی دسکتاپ کار کنم.
نهایتش مثلا وب هم کار کنم (البته نیاز و قصدش رو ندارم ولی شاید پیش اومد).
حالا اینهمه حجم و زمان واسه نصب ابزار کارم نیاز هست.
بعدش شما یه مقایسه بکنید با زبانها و ابزارهای دیگه برای کارهای مشابه.
مثلا سی++ هم آیا اینقدر حجیم هست؟ نصف اینم حجم و دردسر داره و زمان میبره؟
یا PHP اصلا قابل مقایسه هست از نظر حجم و دردسرش؟
دیگه خیلی شلوغ و حجیم هست و دنگ و فنگ داره این دات نت. بخصوص نسخهء 4.
الان باید سیستم خودم رو هم پارتیشن و فرمت کنم که بتونم توی خونه هم با دات نت 4 کار کنم.
مدت زیادی فقط داشت نصب میکرد. الان زمان پستهای خودم رو از ابتدا تا موقعی که نصب شد نگاه میکنم نتیجه میگیرم بیش از سه ساعت زمان برده!! نصب چنتا ویندوز از این کمتر زمان میبره.
حالا اینکه میگی redistributable package مشکلی نداره خیالم راحتتر شد. چون قرار باشه اینهمه محدودیت و دردسر گردن کلی از کاربران برنامه هم بیفته دیگه خیلی اعصاب خوردکن هست.
تازه حالا ویندوز ایکس پی سرویس پک 2 رو به زور به خوردش دادیم. امیدوارم این مشکلی ایجاد نکنه.
میخوام هم موقع برنامه نویسی بدون مشکل باشه و هم موقعی که کاربر میخواد نصب و استفاده کنه.
تازه دوستان دیگه مثل اینکه دارن چیزای بدی از سرعتش و سرعت کامپایل میگن. سیستم من ضعیفه، امیدوارم الافم نکنه. سرعت کامپایل و اجرای ویژوال استودیو و دات نت 2008 که بد نبود بنظرم.

ricky22
شنبه 26 تیر 1389, 23:26 عصر
\
مثلا سی++ هم آیا اینقدر حجیم هست؟ نصف اینم حجم و دردسر داره و زمان میبره؟
یا PHP اصلا قابل مقایسه هست از نظر حجم و دردسرش؟

C++ و PHP
5000 کلاس در اختیارتون قرار نمیدن
واقعا فک می کنیم حجیم بودنش غیر منطقی هست؟

eshpilen
شنبه 26 تیر 1389, 23:39 عصر
معیار تجربی تری نبود که شما با تعداد کلاس مقایسه میکنید؟
تازه من نشمردم ولی فکر میکنم فریمورک های دیگه هم تعداد زیادی کلاس یا تابع و امکانات دارن.
درمورد زبانهایی مثل سی++ که اینقدر کتابخانه و کد آماده در هر زمینه ای هست که بنظرم خیلی بیش از این حرفا بشه.
یا حتی PHP هم کلی کلاس و تابع و کد و برنامهء رایگان داره.
فقط اینا جزو پکیج رسمی نیستن.

البته برداشت من از دات نت در کل مثبت هست با تمام این وجود و این مسائل!
ولی خب این حجم و زمان نصب و انتظارات نرم افزاری و احتمالا سخت افزاری بالا بالاخره باعث تعجب و پرسش میشه.

مرتضی پیروزی
شنبه 26 تیر 1389, 23:49 عصر
ولی خب این حجم و زمان نصب و انتظارات نرم افزاری و احتمالا سخت افزاری بالا بالاخره باعث تعجب و پرسش میشه.
زمان نصب که روی سیستم شما زیاد بوده ( خدایی سیستمت زغال سنگیه دیگه:لبخند: الان سال 2010 هستش!)
ولی در کل تخصص مایکروسافت در خوردن سخت افزاره(!) با رم به مراتب کمتر از ویندوز میشه دبیان هوا کرد!
یادش بخیر ویستا کمتر از 800 مگ رم اشغال نمیکرد!

حسین فلاحی
یک شنبه 27 تیر 1389, 00:04 صبح
یادش بخیر ویستا کمتر از 800 مگ رم اشغال نمیکرد!

چرا افسوس؟!! همین الآن یه چیزی به نام سون موجود هست که 40 درصد از رم سه گیگ من رو می خوره...

درسته که نصبش طول می کشه ولی نه اونقدر . من خودم چند روز پیش VS2010 رو نصب کردم خیلی نشد. شاید نیم ساعت.

eshpilen
یک شنبه 27 تیر 1389, 00:10 صبح
عجیبه چون من این رکورد 3 ساعت رو روی یه سیستمی داشتم که زیاد هم ضعیف نیست. سیستم محل کارم بود که پنتیوم 4 هست و یک گیگ هم رم داره. فکر میکنم یه سیستم متوسط امروزی محسوب بشه!؟ حداقلش بنظرم الان خیلی افراد سیستمشون در همین حدود هست.

Behrouz_Rad
یک شنبه 27 تیر 1389, 00:13 صبح
عجیبه چون من این رکورد 3 ساعت رو روی یه سیستمی داشتم که زیاد هم ضعیف نیست. سیستم محل کارم بود که پنتیوم 4 هست و یک گیگ هم رم داره. فکر میکنم یه سیستم متوسط امروزی محسوب بشه!؟
سیستمت مشکل داره. من 1 گیگ رم دارم با CPU Dual Core 1.6 . زمان نگرفتم ولی همون حول و حوش نیم ساعت بیشتر زمان نمیبره... در ضمن در انتخاب عنوان تاپیک دقت کن.

موفق باشی.

مرتضی پیروزی
یک شنبه 27 تیر 1389, 00:14 صبح
عجیبه چون من این رکورد 3 ساعت رو روی یه سیستمی داشتم که زیاد هم ضعیف نیست. سیستم محل کارم بود که پنتیوم 4 هست و یک گیگ هم رم داره. فکر میکنم یه سیستم متوسط امروزی محسوب بشه!؟
؟؟:متعجب:
والا روی سیستم من کمتر از 20 دقیقه نصب شد....... فقط رم دو گیگ دارم که فکر نکنم دیگه این همه اختلاف وجود بیاد......
تازه حال و حوصله Customize رو هم نداشتم زدم Full نصب کردم!:لبخند:
-------
پ.ن. به نظر من در مورد VS حتی اگر یکم زمان نصب طول بکشه باز ارزشش رو داره.......... شما که میخوای شونصد ساعت صرف کدنویسی کنی، در عوض VS داره زمان توسعه میاره پایین؛ پس زمان نصب بیشتر بهتر از شونصد ساعت
زمان تاپپ کردنه....

eshpilen
یک شنبه 27 تیر 1389, 00:22 صبح
در ضمن در انتخاب عنوان تاپیک دقت کن.

گفتم یخورده بامزه باشه بعدشم روحیهء طلبکار و مشکوک بودن نسبت به شرکتهای تجاری و انحصارگری مثل مایکروسافت کلا چیز معقول و مفیدی هست :لبخند:
هرچند ما مفتی از محصولاتش استفاده میکنیم ولی خب این ربطی به بعضی چیزای دیگه نداره.

؟؟:متعجب:
والا روی سیستم من کمتر از 20 دقیقه نصب شد....... فقط رم دو گیگ دارم که فکر نکنم دیگه این همه اختلاف وجود بیاد......
تازه حال و حوصله Customize رو هم نداشتم زدم Full نصب کردم!:لبخند:

نمیدونم چه علتی داشته.
نکنه بخاطر سرعت هارد بوده؟
هارد شما ساتا هست؟

مرتضی پیروزی
یک شنبه 27 تیر 1389, 00:23 صبح
گفتم یخورده بامزه باشه بعدشم روحیهء طلبکار و مشکوک بودن نسبت به شرکتهای تجاری و انحصارگری مثل مایکروسافت کلا چیز معقول و مفیدی هست :لبخند:
هرچند ما مفتی از محصولاتش استفاده میکنیم ولی خب این ربطی به بعضی چیزای دیگه نداره.

نمیدونم چه علتی داشته.
نکنه بخاطر سرعت هارد بوده؟
هارد شما ساتا هست؟
بله؛ ساتا هستش

FastCode
یک شنبه 27 تیر 1389, 00:25 صبح
20 دقیقه.
توی این:
http://www.sony-asia.com/product/vpcs116fg
بدون تغییر سختافزار
تنها bottleneck سرعت HDD.

بزارید از سیستمم بگم:
با ویندوز ویستا رو رو ۳۵ بود کمتر نمیشد.
با سون از ۴۴ کمتر نمیشه.مگر اینکه خودم رو با تنظیمات Page File و ... خفه کنم.
ولی با fedora ی عزیز هر کار کردم(هر برنامه ای مه داشتم رو اجرا کردم(gimp, چند تا IDE تمام بازی ها و همه برنامه های مدیریت سیستم,و هر چیزی که فکرش رو بکنید.)) رم شد ۳۰ درصد.هر چی از دهنم در اومد به بیل گفتم.

eshpilen
یک شنبه 27 تیر 1389, 00:25 صبح
ه نظر من در مورد VS حتی اگر یکم زمان نصب طول بکشه باز ارزشش رو داره.......... شما که میخوای شونصد ساعت صرف کدنویسی کنی، در عوض VS داره زمان توسعه میاره پایین؛ پس زمان نصب بیشتر بهتر از شونصد ساعت
زمان تاپپ کردنه....
میترسم این دردسرها و محدودیت ها فقط منحصر به نصب VS نباشه.
موقعی که کاربری که روی سیستمش دات نت نصب نیست میخواد برنامهء منو استفاده بکنه دقیقا من و کاربر باید چیکار کنیم؟ میشه مثل سی++ براحتی DLL های بکار رفته رو همراه برنامه پکیج کرد یا نه حتما باید برای برنامم Setup مخصوصی طبق استاندارد و ابزار خاصی درست کنم؟

salehbagheri
یک شنبه 27 تیر 1389, 00:26 صبح
عجیبه چون من این رکورد 3 ساعت رو روی یه سیستمی داشتم که زیاد هم ضعیف نیست. سیستم محل کارم بود که پنتیوم 4 هست و یک گیگ هم رم داره. فکر میکنم یه سیستم متوسط امروزی محسوب بشه!؟ حداقلش بنظرم الان خیلی افراد سیستمشون در همین حدود هست.

بعضی مواقع این مشکلات پیش میاد.

منم وقتی میخواستم VS2008 رو نصب کنم حدود 2 ساعت زمان برد که بعدا متوجه شدم اشکال از CD و CD Reader هست ...

بعضاً ممکنه اشکالات دیگه ای هم باشه مثل ویروس و ...

salehbagheri
یک شنبه 27 تیر 1389, 00:29 صبح
موقعی که کاربری که روی سیستمش دات نت نصب نیست میخواد برنامهء منو استفاده بکنه دقیقا من و کاربر باید چیکار کنیم؟ میشه مثل سی++ براحتی DLL ها رو همراه برنامه پکیج کرد یا نه؟ حتما باید برای برنامم Setup مخصوصی طبق استاندارد و ابزار خاصی درست کنم؟

عنوان تاپیک رو تغییر بدید به « دات نت از ابتدا تا انتها ...» :لبخند:

خب طبیعی هست که باید دات نت رو نصب کنه. البته اگر در ++C از توابع دات نت استفاده کرده باشید.

مرتضی پیروزی
یک شنبه 27 تیر 1389, 00:31 صبح
عنوان تاپیک رو تغییر بدید به « دات نت از ابتدا تا انتها ...» :لبخند:
Tag ها رو نگاه کنید ببینید چه خبره!:لبخند:

eshpilen
یک شنبه 27 تیر 1389, 01:08 صبح
آره بامزه هست. شاید همش کار یه نفر باشه.