PDA

View Full Version : --=مشکل در ثبت اطلاعات=--

mosafer1375
شنبه 26 تیر 1389, 12:20 عصر
با سلام

من جدیدا وثتی اطلاعاتی را وارد فرمم می کنم متوجه شدم که ترتیب اطلاعات بهم خورده من کالا ها را براساس تاریخ وارد می کنم اما وقتی فرم می بندم و باز می کنم ترتیب اطلاعات بهم می خوره
اگه نمونه ای هست برام بزارید در غیر اینصورت اگه لازم شد براتون می زارم
منتظرم با تشکر

amirzazadeh
شنبه 26 تیر 1389, 12:38 عصر
با سلام

من جدیدا وثتی اطلاعاتی را وارد فرمم می کنم متوجه شدم که ترتیب اطلاعات بهم خورده من کالا ها را براساس تاریخ وارد می کنم اما وقتی فرم می بندم و باز می کنم ترتیب اطلاعات بهم می خوره
اگه نمونه ای هست برام بزارید در غیر اینصورت اگه لازم شد براتون می زارم
منتظرم با تشکر

سلام
هر فرمي بر اساس فيلد كليدي خودش مرتب ميشه مگر اينكه شما ترتيب اونرو بر اساس خواسته خودتون تغيير بديد.(با استفاده از كوئري ، سورت و ....)
............................
موفق باشيد

mosafer1375
شنبه 26 تیر 1389, 13:56 عصر
[quote=amirzazadeh;1043541]سلام
هر فرمي بر اساس فيلد كليدي خودش مرتب ميشه مگر اينكه شما ترتيب اونرو بر اساس خواسته خودتون تغيير بديد.(با استفاده از كوئري ، سورت و ....)
............................
موفق باشيد[/quote
با سلام مجدد
منظورتوننو نمی فهمم میشه یه مقدار واضحتر بیان کنید در صورت امکان میشه یه نمونه برای این حرفتون بزارید در صورت موجود بودن
ممنون

mosafer1375
شنبه 26 تیر 1389, 20:28 عصر
اگر بر فرض مثال ترتیب بهم خورده بود چکار باید کرد اصلا چرا باید بهم بخوره ؟
علت چی می تونه باشه
اینکه گفته بودید توی کوئری تعریف کرده باشید منظور چی جوری ممنون میشم راهنمایی کنید

takkhal
شنبه 26 تیر 1389, 22:04 عصر
اگر بر فرض مثال ترتیب بهم خورده بود چکار باید کرد اصلا چرا باید بهم بخوره ؟
علت چی می تونه باشه
اینکه گفته بودید توی کوئری تعریف کرده باشید منظور چی جوری ممنون میشم راهنمایی کنید

باسلام
دوست عزیز جدولت رو در حالت design باز کن و روی فیلد تاریخت رایت کلیک کنید و primarikey رو بزن
دقت کن که فیلد دیگه ای کلید نباشه
ضمنا تاریخت هم دستی وارد نشده باشه
اگه خواستی نمونه بذار

mosafer1375
یک شنبه 27 تیر 1389, 09:01 صبح
باسلام
دوست عزیز جدولت رو در حالت design باز کن و روی فیلد تاریخت رایت کلیک کنید و primarikey رو بزن
دقت کن که فیلد دیگه ای کلید نباشه
ضمنا تاریخت هم دستی وارد نشده باشه
اگه خواستی نمونه بذار

دوست عزیز یه مقدار واضحتر بیان کن
منظور از وارد کردن تاریخ بصورت دستی یهنی چی ؟ اگه منظور ت اینه که تاریخ رو خودم وارد می کنم یا بصورت اتوماتیک تاریخ می خوره باید بگم که خودم وارد می کنم میشه برای توضیحاتی که گفتید یه نمونه بزارید در ضمن مطمئنید این مربوط به مشکل من هست
حالا قرار داد ن primry key روی تاریخ به چه دردی می خوره
اینم بگم که من خیلی از برنامه نویسی سر در نمیارم پس توضیحتون ساده باشه

takkhal
یک شنبه 27 تیر 1389, 14:19 عصر
دوست عزیز یه مقدار واضحتر بیان کن
منظور از وارد کردن تاریخ بصورت دستی یهنی چی ؟ اگه منظور ت اینه که تاریخ رو خودم وارد می کنم یا بصورت اتوماتیک تاریخ می خوره باید بگم که خودم وارد می کنم میشه برای توضیحاتی که گفتید یه نمونه بزارید در ضمن مطمئنید این مربوط به مشکل من هست
حالا قرار داد ن primry key روی تاریخ به چه دردی می خوره
اینم بگم که من خیلی از برنامه نویسی سر در نمیارم پس توضیحتون ساده باشه

باسلام
دستی وارد کردن تاریخ یا وارد نشدن آن مشکلاتی ایجاد میکنه
بهرحال دقت کن فیلد مربوط به تاریخ را بصورت date تعریف کرده باشی
اگه توضیح بیشتر لازم بود لطفا نمونه بذار