PDA

View Full Version : پیشنهاد در خصوص قفل کردن topic ها

Kamyar.Kimiyabeigi
جمعه 03 تیر 1384, 10:55 صبح
من پیشنهاد می کنم که اگر مسئول بخشی خواست topic ایی را قفل کنه دلایل قفل کردن اون topic را نیز ذکر کنه

ممنون میشم
:موفق:

بابک زواری
جمعه 03 تیر 1384, 13:25 عصر
تمام قوانین معلوم و واضح هستند و نیازی به ذکر دلیل نیست وگرنه تمام مدیران به جای پرداختن به مسائل علمی باید بشینن ببرن و بدوزن و علت قفل شدن رو بگن.
بزودی در این زمینه تصمیم گیری قاطع و بهتری رو شاهد خواهید بود

تک تیرانداز
جمعه 03 تیر 1384, 17:21 عصر
تمام قوانین معلوم و واضح هستند و نیازی به ذکر دلیل نیست وگرنه تمام مدیران به جای پرداختن به مسائل علمی باید بشینن ببرن و بدوزن و علت قفل شدن رو بگن
کاملا واضحه به نظر من هم اگر مدیران زحمت بکشند و به مسائل علمی بپردازن شاهد رشد بهتر علمی خواهیم شد.
از زحمات تمام مدیران کمال تشکر را دارم

محمدصفری
جمعه 03 تیر 1384, 17:26 عصر
منم نظر آقای زواری رو کاملا قبول دارم بهتره که دوستان خودشون قوانین رو رعایت کنن و بذارن بقیه به وظایف اصلی خودشون که هدایت سایت به مسیر پربازده هست برسن .
اگر قرار باشه که هر مدیری کارش جواب به علل قفل شدن تاپیک ها باشه که دیگه به سوالات و مشکلات نمیرسن.

oxygenws
شنبه 04 تیر 1384, 00:13 صبح
تازه وقتی فلان کاربر سوال می پرسه و بهش میگم که "جستجو بکنه، قبلا جواب داده شده" ایشون با کلی غرور به اینجانب pm می زنند که "زورت میومد جواب بدی؟!! وقتی می بینی یکی به کمکت نیاز داره، خودت رو لوس می کنی!!"

واقعا بعضی ها تا چه حد می تونند بی فکر و وقیح باشند؟؟

موفق باشید.
(کامیار، از اونجایی که این تاپیک رو شما باز کردی... منظورم از این سوال آخر شما نیستی هااا.)

Kamyar.Kimiyabeigi
شنبه 04 تیر 1384, 15:22 عصر
از همگی بابت جوابهاتون تشکر می کنم منم به جواب سوالم رسیدم
:flower:

Babak-Aghili
شنبه 04 تیر 1384, 18:36 عصر
نمیشه اینجا هم مثا برخی فرومهای دیگه کارنامه درست کنند و نمره منفی بدهند ....

Touska
سه شنبه 07 تیر 1384, 09:47 صبح
این مسائل زیاد مهم نیستند که بخواهیم روش بحث کنیم. :wise1:

Mohammad_Mnt
سه شنبه 07 تیر 1384, 19:44 عصر
باید دلیل قفل شدن تاپیک حتما گفته بشه

3nitro
سه شنبه 07 تیر 1384, 20:09 عصر
در بعضی مواقع میشه مثلا می نویسند warez یا منحرف شدن بحث یا تکراری بودن اما گاهی اوقات که مطمئن نیستند و قفل می کنند و هیچ اسمی از خود به جای نمی ذارن که حداقل بدونیم کدوم یک از مدیران بخش این کار رو کردند .

رضا عربلو
چهارشنبه 08 تیر 1384, 13:36 عصر
:embr: بیایید اینجا یک محیط دوستانه بسازیم.
برای دوستان تازه وارد گفته شود بهتر است.