PDA

View Full Version : سوال: مشكل من با Crystal Report

reza_mostafavi63
شنبه 26 تیر 1389, 19:59 عصر
با سلام به دوستان
ميشه يكي به من بگه مشكل اين برنامه چيه هر كاري ميكنم درست نميشه .10 خط بيشتر كد نيست. مرسي.

http://parsaspace.com/files/5125338884/windowsapplication30.zip.html

reza_mostafavi63
شنبه 26 تیر 1389, 22:43 عصر
ببخشيد يعني هيچ كس نيست اينجا به من كمك كنه ؟ ؟ ؟ ؟

mmd2009
یک شنبه 27 تیر 1389, 01:36 صبح
با سلام

دوست عزیز من مثال شمارو دیدم

اصلا کاری نکرده بودید که بشه نظر داد

من اینو از قبل اماده کرده بودم

ببینید و بعد الگو برداری کنید

reza_mostafavi63
یک شنبه 27 تیر 1389, 07:45 صبح
با تشكر از اين كه جواب سوالمو دادين .
فكر كنم شما از VS ورژن بالاتر از 2008 استفاده ميكنين .چون من نتونستم برنامه رو باز كنم . ولي exe برنامه رو اجرا كردم كه برنامه با ارور مواجه شد .

ولي سوال من درباره كريستال ريپورت هستش كه نميدونم چه چطوري ازش استفاده كنم . اگه بتوني يه كد برنامه مثل برنامه كه نوشتم براي استفاده از كريستال برام بزاري ،البته با استفاده از كد نويسي و نه استفاده از ويزاردها و يا همين برنامه رو اصلاح كني و دربارش توضيح بدي، واقعا ممنون ميشم . :قلب:

mmd2009
یک شنبه 27 تیر 1389, 18:44 عصر
دوست عزیز چطور ارور میده؟؟!!!

شم بعد از اینکه فایل رو دانلود کردید به پوشه Report برید و در این پوشه report ی رو دابل کلیک کنید که 8 کیلو بایت حجم داره. سپس برنامه باز میه و میتونید اجرا کنید و هیچ مشکلی هم نداره

و اصلا هم ایرادی نداره

و راستی این با کد نویسی درستش کردم نه ویزارد.

reza_mostafavi63
یک شنبه 27 تیر 1389, 19:44 عصر
برنامه باز میه و میتونید اجرا کنید و هیچ مشکلی هم نداره و اصلا هم ایرادی نداره
من دوباره امتحان كردم ولي بازم اجرا نشد . يه امتحاني خودت بكون شايد سورست به هم ريخته

راستی این با کد نویسی درستش کردم نه ویزارد. يه نگاه به سولوشون برنامه بكن وقتي CrystalReport1 , DataSet1 هست يعني از ويزارد استفاده شده . ولي چون من از اس كيو ال استفاده ميكنم نميشه از ويزارد استفاده كرد .جداولو نمياره . نميشه همه كارا رو با كد كرد ؟