PDA

View Full Version : سوال: error عجیب زمان اجرای برنامه

blackcats
شنبه 26 تیر 1389, 21:56 عصر
سلام
من حدود 2 الی 3 ماهی است در حال کار روی یک پروژه هستم و تا به امروز مشکلی نبود اما امروز که خواستم از داخل فولدر bin برنامه رو اجرا کنم با ارور زیر موجه شدم هر چی هم توی اینترنت جستجو کردم چیزی آیدم نشد.

http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=53062&stc=1&d=1279389332

از دوستان عزیز تقاضای کمک دارم.
در ضمن زمانیکه برنامه رو از vs اجرا میکنم مشگلی نیست اما زمانیکه میخوام بدون vs اجرا کنم با این ارور مواجه میشم.
یا علی.

vbworm
شنبه 26 تیر 1389, 23:49 عصر
دوست عزیز - تا جایی که من میدونم این Error مربوط به manifest هستش. این فایل رو مطالعه کن امیدوارم مشکلت حل بشه.

blackcats
یک شنبه 27 تیر 1389, 07:50 صبح
سلام
دوست عزیز از همکاریت ممنون اما متاسفانه برای حل این مشکل چیزی دستگیرم نشد.

Shahram_Shobeiri
یک شنبه 27 تیر 1389, 08:20 صبح
فکر کنم یه اشکال ویندوزی باشه و به پروژه شما ربطی نداشته باشه
یه جا خوندم که باید avg (البته معلوم نیست که شما ازش استفاده کنید) و فایل های آپ دیت ویندوز رو پاک کنی. فکر کنم یه اشکال رجیستری باشه. از سیستم ریستور استفاده کن ببین درست میشه؟
بک آپ فراموش نشه!!!

blackcats
یک شنبه 27 تیر 1389, 09:23 صبح
این مشکل رو هم خونه دارم هم محل کارم خودمم حدس میزنم که باید مشکل ویندوز باشه یا vs.
خوش بختانه پروژه آخرشه اما اینجوری که نمیشه تحویل داد فعلا پولمون گیر این کاره!!!!
البته من nod استفاده میکنم.

hero4000
یک شنبه 27 تیر 1389, 09:31 صبح
دوست عزيز شما توي اولين خط برنامت يک MessageBox بذار ببين مشکل توي کد نويسي هستش يا توي کامپايل شدن برنامه

منظورم از اولين خط برنامه قسمت MyApplication_Startup هستش

blackcats
یک شنبه 27 تیر 1389, 10:03 صبح
زمانیکه از داخل برنامه vs2005 برنامه رو اجرا میکنم مشکل نداره اما زمانیکه میخوام compile شده برنامه رو اجرا کنم به مشکل بر میخوره.
یعنی فایل build شده مشکل داره.

hero4000
یک شنبه 27 تیر 1389, 11:50 صبح
خوب دوست عزيز من هم براي همين ميگم MessageBox بذار بعد برنامه رو کامپايل کن و کامپايل شده رو اجرا کن که ببيني برنامت تا کدوم خط بدون خطا اجرا ميشه و کم کم MessageBox رو به خطهاي بعد منتقل کن تا ببيني خطا کجا روي ميده

اگه ميخواستم مشکل رو توي Vs2005 بررسي کنم که ميگفتم Step By Step برنامه رو اجرا کني

Shahram_Shobeiri
یک شنبه 27 تیر 1389, 12:13 عصر
کار پر دردسریه ولی به نظر من ویندوزتو عوض کن. بعد vs رو دوباره نصب کن و دوباره پروژه رو build کن. فکر کنم درست بشه!

حامد مصافی
یک شنبه 27 تیر 1389, 12:31 عصر
ببينيد در Event Viewer چه چيزي ثبت شده است.

vbworm
یک شنبه 27 تیر 1389, 15:00 عصر
این راه رو هم امتحان کن : مسیر کامپایل برنامت رو عوض کن

blackcats
پنج شنبه 31 تیر 1389, 23:29 عصر
با تشکر از همه بچه ها
مشکلم حل شد.
فولدر bin رو پاک کردم بعد از کامپایل خروجی درست شد.