PDA

View Full Version : گفتگو: کامپوننت های DXperience-10.1.5

mohsen.nsb44
یک شنبه 27 تیر 1389, 12:58 عصر
سلام من DXperience-10.1.5 رو دانلود کردم حال می خوام بدونم استفاده از این کامپوننت ها زمانی که برنامه رو داخل هاست می زاریم مشکل داره یا خیر منظورم اینه که کاملا رایگانه؟ یا مدت محدودی میشه باهاش کار کرد اگه لطف کنین اهنمایی کنین ممنون میشم
پاورقی: اینم بگم که حجمش 140 مگابایت بود

mohsen.nsb44
یک شنبه 27 تیر 1389, 13:15 عصر
اگه اساتیدی و دوستانی از کام÷وننت استفاده کردن لطفا راهنمایی کنند کامپوننت هاش خیلی زیاد و جالبه و از نظر گرافیکی هم خیلی زیباست به دوستان هم توصیه می کنم که این کامپوننت رو دانلود کنند

Qermezkon
یک شنبه 27 تیر 1389, 13:51 عصر
از كجا دانلودش كردي ، اگه از سايت خودشه بعد از اجراي برنامه يك Splash نشونت مي ده در ضمن فارسي رو هم ساپورت نمي كنه.

rana-writes
چهارشنبه 30 تیر 1389, 20:33 عصر
سلام
خودم هنوز توی هاست تست نکردم اگر اکانت هاست دارین و میتونین آپلود کنین و نتیجه رو بگین ممنون میشم
اینکه کاملا رایگانه رو هم مطمئن نیستم من از استادم گرفته بودم که کرک شده بود

مي ده در ضمن فارسي رو هم ساپورت نمي كنه

من از ادیتورش استفاده کردم و فارسی رو هم ساپورت میکنه، گریدهاش هم ساپورت کردن فارسی رو
موفق باشین

mohsen.nsb44
پنج شنبه 31 تیر 1389, 08:47 صبح
از كجا دانلودش كردي ، اگه از سايت خودشه بعد از اجراي برنامه يك Splash نشونت مي ده در ضمن فارسي رو هم ساپورت نمي كنه.
بله از سایت خودش دانلود کردم و دقیقا splash رو هم نشون میده
خب یعنی دانلودم بی فایده بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

daffy_duck376
پنج شنبه 31 تیر 1389, 23:11 عصر
دوست عزیز اگه از اسکین هاش استفاده نکنی خوب جواب میده هیچ مشکلی هم نیست ولی اگه از اسکین هاش استفاده کنی روی لوکال خوبه ولی واسه هاست نه . اسکین لود نمیشه و اگه هم بشه خیلی صفحه سنگین بالا میاد. ضمنا به صورت تریال نمی تونی استفاده کنی . باید یه جوری رجیستر بشه . چطوریشو خودت میدونی .:قهقهه:

raak20032003
دوشنبه 14 شهریور 1390, 07:57 صبح
آموزش فارسی واسه این کامپوننت هست؟ از کجا میشه گیر آورد؟

babak2000
دوشنبه 14 شهریور 1390, 18:33 عصر
دوست عزیز یکی از بهترین و کاملترین کامپوننت های که میشه ازش استفاده کرد DXperience هستش

زیبایی و کارایی فوق العاده ای داره چند سال هست دارم استفاده میکنم در برنامه نویسی ویندوز اپلیکشن

ولی در وب تا حالا استفاده نکردم البته جدیدآ دارم روی وب کار میکنم روی شبکه داخلی

که فکر نمیکنم از نظر کرک براش مشکلی پیش بیاد ولی روی هاست نمیدونم کرک های که بیشتر وجود داره

بصورت یه فایل bat هستش و چنانچه شما بخواهید برنامه را جایی دیگر نصب کنید حتما باید بعد از نصب

برنامه فایل bat را اجرا کرده تا dll ان ریجستر بشه من برای رفع این مشکل فایل bat را به Exe تبدیل کردم

و در کاستوم کنترل گذاشتم تا بعد از عملیات نصب اجرا بشه ولی یه مدت بعد یه کرکی بدستم رسید

که Dll های ان دیگه احتیاج به ریجستر شدن نداشتن و تا الان هم از اون نسخه دارم استفاده میکنم DevExpress8.3.3)

برنامه خیلی به آموزش و راهنما نیازی نداره و شما میتونید سورس های دمو را نگاه کنید و

پروپرتی های که لازم داری از اونجا ست کنی

Visual Studio 2010 help:
http://www.filesonic.com/file/1302531461/DXperienceHelp2010-11.1.4.exe
Visual Studio 2008/2005 help:
http://www.filesonic.com/file/1302528381/DXperienceHelp2005-11.1.4.exe

بهر حال اگه کرک خوبی داشته باشی فکر نمیکنم روی هاست هم مشکل

خاصی برات پیش بیاد فقط اگه امتحان کردی بگو

موفق باشی