PDA

View Full Version : سوال: خطا عجیب ContentPlaceHolder در MastePage

shgroup
یک شنبه 27 تیر 1389, 17:19 عصر
سلام دوستان
من از VS2010 استفاده می کنم و زمانی که یک MasterPage اضافه می کنم و هنوز هم کاری داخل اون انجام ندادم با این خطا رو به رو میشم !!!

Error Creating Control - ContentPlaceHolder1
Error HRESULT E_FAIL has been returned from a call to a COM component

عکس خطا هم ضمیمه شد.

اما خوبه از این فرصت هم اسفاده کنم و سوال دومم رو هم بپرسم که آیا استفاده از MasterPage در سایت کاری اصولی است یا خیر ؟ میدونم سوالم تکراریه اما جایی خوندم که یکی از دوستان نوشته بود به جای MasterPage بهتره از WebUserControl یا همچین چیزی استفاده بشه ؟! آیا درسته یا خیر ؟!

لطفا راهنمایی بفرمایید
با احترام

aserfg
یک شنبه 27 تیر 1389, 21:13 عصر
دوست عزیز شما یکی از ملزومات vs2010 رو uninstall کردید یا به طور کامل نصب نشده دوباره نصب کنید مشکلتون حل می شه .

SECKROSE
چهارشنبه 28 مهر 1389, 15:33 عصر
با احترام

دوستان عزیز در مواجه با این خطای سهوی، لطفا اول فایروال خود را بررسی کنید. از جمله اگر از برنامه های ESET و PC Tools و چند برنامه مشابه ، استفاده میکنید حتما فایروال آن را قطع نمایید.

Mehdi Naderi
یک شنبه 24 بهمن 1389, 15:08 عصر
لطفا کمک منم همین مشکل رو دارم
با خاموش کردن فایروال هم حل نمیشه برای ویندوز 32 و هم 64 بیتی این خطا وجود داره

Javad_Darvish_Amiry
یک شنبه 24 بهمن 1389, 16:10 عصر
سلام خسته نباشید. اگر از نصب درست برنامه مطمئن هستید، یا طبق فرموده دوستمون aserfg عزیز، برنامه رو حذف و مجددا نصب کردید اما مشکل حل نشد، به نظر من، میتونه یه باگ تو وی اس باشه. تو msdn عین عبارت خطا رو کپی و جستجو کنید. راه حل رو پیدا میکنید. موفق باشید.

r_khan
یک شنبه 24 بهمن 1389, 16:21 عصر
منم همین مشکل را داشتم از برنامه ات یه کپی بگیر و در جایی دیگر past کن و از برنامه کپی شده استفاده کن مشکلت حل میشه!

grobech
پنج شنبه 19 مرداد 1391, 13:46 عصر
سلام منم همین مشکل دارم دیگه نخواستم یه تاپیک جدید درست کنم فایروال غیر فعال کردم ویژوال دوباره نصب کردم برنامه هم جای دیگه کپی کردم و از اونجا اجرا کردم اما درست نشد میخواستم بدونم کسی راه حل این مشکل میدونه متشکرم