PDA

View Full Version : سوال: مشكل در ماژول پرداخت آنلاين پارسيان در ماركت ساز طلايي

mehrdad_andami
چهارشنبه 30 تیر 1389, 19:35 عصر
سلام و عرض خسته نباشيد به دوستان.
اين ماركت ساز طلايي در كد هاش خيلي مشكل داره چند جا خودم ديدم كه اشتباه هاي خنده داري داره به عنوان مثال در يكي از فايلهاي PHP مربوط به پرداخت پارسيان قبل از اينكه PHP شروع كنه <? زده بود كه ارور ميداد و......
مشكل من اينه كه وقتي PIN بانك پارسيان رو در قسمت مديريت وارد ميكنم و ميرم تو فروشگاه براي خريد پرداخت پارسيان رو ميزنم ميگه : "خطاي نامشخص"
اين خطا يعني "خطاي نامشخص" از فايل pec.php در مسير

catalog\controller\payment\pec.phpدر خط 90 تا 113 وقتي در شرط switch گير مي افته و برابر مقدار default قرار ميگيره در خط 111 لود ميشه...!!!
حالا با بررسي اين شرط و تريس كردن كد من رسيدم به متغيير

$resدر خط 66 كه احتمال ميدم مشكل از پرامترهايي كه پاس ميده آب ميخوره...!!!

$res=$client->PinPaymentRequest($this->data['PIN'] , $amount, $order_info['order_id'], $callbackUrl, $authority, $status);خواهش ميكنم اگه كسي بلد هست كمك كنه اين مشكل براي من خيلي مهم هستش...!!!:ناراحت:

mehrdad_andami
پنج شنبه 31 تیر 1389, 19:10 عصر
كسي نيست كمك كنه....!!!!! ‌كمك....!!!!
:ناراحت::ناراحت::ناراحت::نار حت::ناراحت::ناراحت::ناراحت:: اراحت::ناراحت::ناراحت::نارا ت::ناراحت::ناراحت::ناراحت::ن راحت::ناراحت::ناراحت::ناراح ::ناراحت:

sahand02
یک شنبه 10 مرداد 1389, 12:51 عصر
سلام من اسكريپت پرداخت آنلاين بانك ملي رو نوشتم همراه با سيستم مديريت براي مديريت خريدها اگه خواستي زنگ بزن

09383501998

mashiat
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 16:14 عصر
سلام
منم همین مشکل رو دارم با مارکت ساز و پرداخت پارسیان
اگر از برنامه نویسان کسی میتونه این مشکل رو رفع کنه پیغام بده . هزینه هم داشته باشه صحبت میکنیم
فقط در مورد رفع مشکل مارکت ساز پیغام بدید . اسکریپت دیگه ای نمیخوام
سپاس

MostafaEs3
چهارشنبه 24 خرداد 1391, 22:27 عصر
من میتونم البته تا نیمه ی تیر . add کنید توی یاهو : mta3752002