PDA

View Full Version : مشکل با mysql در ویندوز 64bit

h_mohamadi
پنج شنبه 31 تیر 1389, 09:45 صبح
سلام بر دوستان گرامی
من یک برنامه دارم که دیتابیس آن mysql است و در ویندوز 32bit کار می کند اما وقتی برنامه ام را در ویندوز 64bit نصب کردم چند مشکل با mysql دارم که می خواستم شما دوستان گرامی من را راهنمایی کنید.
1.در select کردن فارسی مشکل دارد به عنوان مثال:

'علی'=Select * from test where f1

پیغام می دهد.
2. در قرار دادن یک فیلد select شده در یک edit

select version()
e1.text:=qure1.fields[0].asstring

و یا موارد دیگر .
می شود من را راهنمایی کنید

h_mohamadi
جمعه 01 مرداد 1389, 09:53 صبح
از دوستان خواهش مي کنم اگر مي شود من را سريعتر راهنمايي و کمک کنند.ممنون

101101000
جمعه 01 مرداد 1389, 09:57 صبح
سلام دوست عزیز
اولا mysql با ویندوز 64 بیتی مشکل داره و بعد از چند بار اجرا فایل dll خود به خود پاک میشه.
در رابطه با select فارسی باید بگم منم این تجربه رو داشتم و علتش بعضی حروف بود. مثلا به جای حرف (ی) اگر درون پایگاه داده از SHIFT+X استفاده کنید یعنی (ي) با ی الگوریتم ساده تبدیل مبدل میتونی کوری رو اجرا کنی.
البته بگم اگر Mysql ورژن Express رو بتونی گیر بیاری نصب کنی زبان پیش فرض persian داره که فارسی رو ساپورت میکنه.

h_mohamadi
جمعه 01 مرداد 1389, 10:29 صبح
سلام دوست عزیز
اولا mysql با ویندوز 64 بیتی مشکل داره و بعد از چند بار اجرا فایل dll خود به خود پاک میشه.
در رابطه با select فارسی باید بگم منم این تجربه رو داشتم و علتش بعضی حروف بود. مثلا به جای حرف (ی) اگر درون پایگاه داده از SHIFT+X استفاده کنید یعنی (ي) با ی الگوریتم ساده تبدیل مبدل میتونی کوری رو اجرا کنی.
البته بگم اگر Mysql ورژن Express رو بتونی گیر بیاری نصب کنی زبان پیش فرض persian داره که فارسی رو ساپورت میکنه.

سلام و با تشکر از شما دوست گرامي
مي خواستم بدانم يعني اين مشکل ها به خاطر اين که فایل dll خود به خود پاک میشه است يا نه؟
و اين طور که من متوجه منظورتان شدم يعني من بايد تمامي حرفهاي فارسي را با الگوريتمي تبديل به انگليسي کنم؟

h_mohamadi
یک شنبه 03 مرداد 1389, 09:13 صبح
خواهش می کنم من را راهنمایی فرمائید:گریه:

h_mohamadi
چهارشنبه 06 مرداد 1389, 15:41 عصر
کسی به داد ما نمی رسد!!!!!

h_mohamadi
شنبه 16 مرداد 1389, 12:29 عصر
من که از پاسخ گرفتن از این بخش ناامید شدم!!!!!!!!!!!!!!!

h_mohamadi
سه شنبه 19 مرداد 1389, 09:07 صبح
مردم کمممممک :گریه:

majoran
پنج شنبه 28 مرداد 1389, 00:15 صبح
دوست عزیز اینطور که من فهمیدم مای اسکیو ال مشکلی نداره من خودم دارم با cpu corI7 کار می کنم مشکل از تنظیمات ویندوزتون هست لطف کن ویندوزت رو چک کن

h_mohamadi
یک شنبه 07 شهریور 1389, 13:55 عصر
چه تنظیماتی را باید چک کنم؟
ممنون می شوم من را راهنمایی کنید؟

h_mohamadi
چهارشنبه 24 شهریور 1389, 08:44 صبح
آیا تا به حال کسی این مشکل را نداشته و یا ندیده که ب ما جواب نمی دهد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!