PDA

View Full Version : هشدار!!!!

zhashemi
شنبه 02 مرداد 1389, 00:45 صبح
سلام
احتمالا این آخرین تاپیک من در این سایته پس اجازه بدید در آخرین تاپیکم یه هشداری بهتون بدم اخیرا وارد ایمیلم شدم و دیدم یکی از دوستان قدیمیم که خیلی وقت پیش براش ایمیل دادم ایمیلی برام فرستاده با این مضمون (البته انگلیسی بود):
حامد رضوی خواسته با شما دوست بشه آیا شما مایلید اون رو به دوستانتون اضافه کنید؟
و در انتها دو تا دکمه تایید و رد
خیلی تعجب کردم وقتی تایید زدم صفحه ای بازشد که اسم ایمیلم رو نوشته بود و از من پسورد ایمیلم رو میخواست تا عضو سایت دوست یابی به نام Jhoos بشم خلاصه بعد از کلی تحقیق فهمیدم این یه پیغام ساختگی تا یه تروجان خطرناک رو به جون کامپیوترم بندازه.:شیطان: بیچاره حامد روحشم خبر نداشت!دوستان مواظب این تروجان خطرناک باشید!!!!!
لطفا اگه کسی با این مشکل مواجه شده به این تاپیک بیاد و نظرش رو بگه تا دیگران بیشتر در جریان قرار بگیرن.
به امید دیدار

mohmadd
شنبه 02 مرداد 1389, 02:40 صبح
شایدم خبر داشت lol (شوخی)
حالا چرا اخرین تاپیکته ؟

حمید محمودی
شنبه 02 مرداد 1389, 14:24 عصر
بنده از بس از این جور ایمیل ها دیدم دیگه عادت کردم.

اولین باری که از طرف دوستم برام ایمیل اومد یکمی تعجب کردم ولی از اونجایی که متن ایمیل تابلو بود شک کردم.

چند سالی میشه که دیگه اینجور ایمیل ها رو ندیدم.

یکی از دوستان بنده هم چند وقت پیش وقتی برای اولین بار یک ایمیلی براش اومد که میگفت چند میلیون پوند برنده شدی کلی خوشحال شد ولی ...... :دی

Netsky
شنبه 02 مرداد 1389, 15:20 عصر
بنده از بس از این جور ایمیل ها دیدم دیگه عادت کردم.

اولین باری که از طرف دوستم برام ایمیل اومد یکمی تعجب کردم ولی از اونجایی که متن ایمیل تابلو بود شک کردم.

چند سالی میشه که دیگه اینجور ایمیل ها رو ندیدم.
منم خیلی از این ایمیل ها برام میاد ولی همگی رو میترکونم . :لبخند:
همینطور که دوست عزیزم جناب dcamera فرمودن اینطور ایمیل ها از متنشون تابلو هستن که سرکاریه و خلاصه میخان یه غلطی بکنن .

یکی از دوستان بنده هم چند وقت پیش وقتی برای اولین بار یک ایمیلی براش اومد که میگفت چند میلیون پوند برنده شدی کلی خوشحال شد ولی ......
آره ، واسه منم هر روز 6 الی 7 تا میاد که همگی میگن 500 هزار یورو ( به بالا ) برنده شدی و خلاصه از این چرندیات . ولی با یه Mark as Spam همشون رو به درک واصل میکنم . :قهقهه: