PDA

View Full Version : سوال: درج caption به جاي نام در گزارش پويا

saba20
شنبه 02 مرداد 1389, 15:08 عصر
سلام به همه .
من يك برنامه دارم كه در اون كاربر مي تونه جدول وفيلدهايي دلخواه خودشو براي گرفتن گزارش انتخاب كنه . وقتي گزارش نمايش داده مي شه تيتر هر ستون نام فيلديه كه در جدول هست . اگر بخواهم به جاي نام فيلد caption بياد چي كار بايد بكنم . توي سايت كه مي گشتم يك سوال مشابه ولي توي اكسل ديدم براي اكسس كسي مي تونه كمكم كنه

bita_ziba77
شنبه 02 مرداد 1389, 16:37 عصر
سلام به همه .
من يك برنامه دارم كه در اون كاربر مي تونه جدول وفيلدهايي دلخواه خودشو براي گرفتن گزارش انتخاب كنه . وقتي گزارش نمايش داده مي شه تيتر هر ستون نام فيلديه كه در جدول هست . اگر بخواهم به جاي نام فيلد caption بياد چي كار بايد بكنم . توي سايت كه مي گشتم يك سوال مشابه ولي توي اكسل ديدم براي اكسس كسي مي تونه كمكم كنه

با سلام
اگر شما گزارشي را از روي كوئري يا جدول خود ساخته باشيد ، به صورت اتوماتيك نام Caption كوئري يا جدول به گزارش منتقل مي گردد ولي اگر اين عمل صورت نگرفت!!! مي توانيد در گزارشتان خود Caption دلخواه را قرار دهيد. (ليبل هر فيلد را به دلخواه تغيير نام دهيد)

با تشكر

saba20
یک شنبه 03 مرداد 1389, 08:39 صبح
سلام

اگر شما گزارشي را از روي كوئري يا جدول خود ساخته باشيد ، به صورت اتوماتيك نام Caption كوئري يا جدول به گزارش منتقل مي گردد ولي اگر اين عمل صورت نگرفت!!! مي توانيد در گزارشتان خود Caption دلخواه را قرار دهيد. (ليبل هر فيلد را به دلخواه تغيير نام دهيد)من يك گزارش ثابت ندارم كه بتونم ليبل هر فيلد رو تغيير بدم هر دفعه فيلدهاي گزارش مطابق با ميل كاربر عوض مي شه ونام فيلدها انگيليسيه و من مي خوام نام فارسي كه در caption گذاشتم براي كاربر نمايش داده بشه:خجالت: