PDA

View Full Version : گزارش از تاریخ لغایت تاریخ

amin9959
شنبه 02 مرداد 1389, 17:36 عصر
با سلام به دوستان
من یه برنامه دارم که روزانه مبلغی از اشخاص مختلف به حساب واریز میشه . میخوام گزارشی درست کنم که از یه تاریخ تا یه تاریخ دیگه نشون بده افراد چقدر واریز کردن. نام شخص رو بنویسه و مقدار واریزی واریزی بین تاریخ شروع و پایان

wolfstander
یک شنبه 03 مرداد 1389, 14:54 عصر
شما نمونه فایلت رو بذار، تا برات درستش کنیم
ولی در کل میتونی گزارشت رو از یک کوئری بسازی که توی اون کوئری تاریخ رودر قسمت vriteris با استفاده از عملگر between درست کنی.

aviation
یک شنبه 03 مرداد 1389, 22:08 عصر
سلام
من هم همین مشکل رو دارم ممنون میشم اگه کمکم کنید. برنامه رو میزازم در قسم report میخوام با انتخاب افراد و نوع گزارش محدوده تاریخ رو نیز انتخاب کنم

رمز و پسورد 1

http://www.filejumbo.com/Download/9DE253DD8DD22F4A

dadsara
دوشنبه 04 مرداد 1389, 07:41 صبح
سلام
این تاریخ شما در کدام جدول می باشد ؟

aviation
دوشنبه 04 مرداد 1389, 23:17 عصر
استاد
در Tab که report هست میخواهم با انتخاب نام یک یا چند نفر نوع گزارش که میتواند ماموریت یا .. باشد را بین تاریخی نشان بدهد

aviation
چهارشنبه 06 مرداد 1389, 10:07 صبح
از اساتید سایت کسی نیست مرا یاری کند؟؟؟

dadsara
چهارشنبه 06 مرداد 1389, 17:32 عصر
سلام
دوست عزیز نمونه تکمیل شده جنابعالی ، البته اگر منظورتون را درست متوجه شده باشم

aviation
پنج شنبه 07 مرداد 1389, 17:05 عصر
استاد گرامی من تفاوتی نمی بینم چون تاریخ یا اسم یا نوع گزارش رو که تغییر میدهم هیچ تفاوتی در نوع گزارش نمی بینم.
خواسته من اینه که مثلا اسم سیامک هاشمی از لیست اسمی پرسنل انتخاب و از نوع گزارش مرخصی روزانه و بین تاریخی خاص باشه.
ممنون از کمکهاتون

aviation
جمعه 08 مرداد 1389, 22:39 عصر
استاد dadsara من هنوز منتطر کمک شما هستم

kamkam1
شنبه 09 مرداد 1389, 01:18 صبح
سلام
نمونه اصلاح شده

dadsara
شنبه 09 مرداد 1389, 07:34 صبح
سلام
متعجبم می فرمائید تغییری مشاهده نمی کنید
به منبع داده ریپورت مراجعه کنید خواهید دید که دو شرط برای تاریخ درنظر گرفته شده است حال جنابعالی هر تعداد شرط دیگر که مورد نیازتان می باشد اعمال فرمائید
تذکر1 : معمولا برای اینگونه گزارشات یک فرم طراحی می شود و پارامترها از آنجا به منبع داده گزارش پاس می شود
تذکر 2 : برای درک بهتر گزارش حداقل چند رکوردی را وارد نمائید سپس گزارشات خود را تست کنید در اینحالت تغییرات بهتر لمس می شود

جعفر88
یک شنبه 10 مرداد 1389, 12:04 عصر
سلام
دوست عزيز همان طور كه دوستان گفتن شما بايد يه متغير (يا متغيرهاي) عمومي براي دريافت مشخصات مورد نظر از فرم هاتون تعريف كنين تا مقادير اونا رو توي سربرگ گزارشها بتونين قرار بدين براي نمونه به اين پيوند (http://www.barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=52291&d=1278263478)هم سري بزين بد نيست .

aviation
یک شنبه 10 مرداد 1389, 12:40 عصر
ممنون از راهنمایی ها تون ولی من هنوز نتونستم گزارشی که مد نظر هم بدست بیارم.
گزارش نتونست خواسته من رو برآورده کنه .
آقای جعفر 88 شما میتونید کمک کنید تا من با انتخاب نوع گزارش بتونم گزارش مد نظر رو بدست بیارم.
من برای گزارش ماموریت یا مرخصی هیچ چیزی دریافت نمی کنم.
ممنون میشم اگع برام تکمیل کنید :(

جعفر88
دوشنبه 11 مرداد 1389, 09:33 صبح
سلام-نمونه اصلاح شده كه درش فقط يه گزارش جديد اضافه شده .

aviation
دوشنبه 11 مرداد 1389, 09:49 صبح
ممنون از راهنمایی و کمکهاتون
متاسفانه چرا در گزارشهایی که گرفته میشود مثلا ماموریتهای فرد نشان داده نمی شود و فقط اطلاعات پرسنلی
وجود دارد نه تعداد ماموریتها یا آموزشهای که فرد گذرانده

جعفر88
دوشنبه 11 مرداد 1389, 10:35 صبح
خوب ، اون دوست عزيزي كه گزارش رو گذاشتن قطعا گزارشها رو تكميل نكردن و پاسخ هام نيز در راستاي رفع اشكال شما بود نه بيشتر ، طبعاً رو برنامه بايد كاري بيشتري انجام بشه تا خواسته شما رو تامين كنه .

amin9959
دوشنبه 11 مرداد 1389, 20:50 عصر
مخوام گزارش به این صورت باشه که :
از تاریخ ... لغایت تاریخ ...
شخص x چه مقدار واریز کرده
شخص y چه مقدار واریز کرده
شخص z چه مقدار واریز کرده
تا آخر

dadsara
سه شنبه 12 مرداد 1389, 07:44 صبح
سلام
1- باید where را روی تاریخ بگذارید
2- اشخاص گروه بندی شوند ( GroupBy )
3- مبالغ جمع شوند ( Sum )

aviation
سه شنبه 12 مرداد 1389, 17:27 عصر
جعفر آقا من هنوز منتظر کمک شماا هستم ممنون میشم اگه برنامه رو درست کنید.

e20005ir
سه شنبه 12 مرداد 1389, 18:18 عصر
سلام
به نظر من بهتر است اول يه كوري بسازي از روي فرم يا فرم هاي مورد نظرت
اگه ميخواي بعد از اون با استفاده از دستور between اجازه بدي تا كاربر محدوده تاريخ مورد نظرش را مشخص كنه بعد هم اگه جمع توي يه محدوده تاريخ را ميخواي يه كووري جديد از روي اين كوري بساز و اقلامي كه متغير اند را حذف كن فقط اسم طرف ، كد پرسنلي ، دريافت ها و پرداختها را تو كوري جديد بيار
، بعدش هم با استفاده از دستور sum ميشه جمع كل اقلام مورد نظر را محاسبه كرد يا هم اگه ميخواي جمع زير هر گزارش بياد تو گزارشات ميشه اينكار را انجام داد.
بعد از آماده كردن كوري با شرايط مورد نظرت فرم را از روي اون بساز ميبيني كه موقع باز شدن فرم پيغامي مبني بر وارد كردن محدوده تاريخ ميده
معذرت سرعت نت ايجا پايينه فايل نمونه نميتونم بزارم برات
هر جا از مطلبم هم نامفهومه بگو تا واضح تر و دقيق تر بگم

جعفر88
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 13:23 عصر
جعفر آقا من هنوز منتظر کمک شماا هستم ممنون میشم اگه برنامه رو درست کنید.
سلام - به فايل قبلي (http://www.barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=53614&d=1280913615)مراجعه كنين نمونه يه كم اصلاح شده بقيه گزارشها با خودتون .

aviation
شنبه 16 مرداد 1389, 10:40 صبح
جعفر آق یک سوال
من برای اینکه کارم راه بیفته باید برای هر نوع گزارش یک query جدید بسازم یا میتونم با کار روی report به خواستم برسم؟؟؟؟؟؟