PDA

View Full Version : آموزش #C ؟چگونه؟

adel_minayi
یک شنبه 03 مرداد 1389, 01:32 صبح
سلام امیدوارم همه خوب باشید
من میخوام #c یاد بگیرم،لطفا راهنماییم کنید
شنیدم این زبان برای ارتباط با سخت افزار هم هست...لطفا در مورد انواع و کاربرد های این زبان هم توضیح بدید،منبع هم معرفی کنید،مثلا برای سی و سی پلاس پلاس کتاب دیتل بود اگه این هم داره از کجا میتونم دانلودش کنم؟
ممنون

gwbasic
یک شنبه 03 مرداد 1389, 07:20 صبح
تو این سایت مطالب آموزشی زیادی وجود داره ، جستجو کنید

می تونید به لینک زیر مراجعه کنید:
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=208537

vandermond
یک شنبه 03 مرداد 1389, 10:47 صبح
سلام دوست عزيز
براي #C هم ديتل كتاب داره. من راستش تو بازار ديدم و دانلوديش رو نديدم ولي فقط يه نكته درباره اون اينه كه كدهاي اون براي VS2005 هستش و كدهاي روي سي دي ش نميدونم چرا براي من تبديل به 2008 نميشه. من از كداش نتونستم استفاده كنم ولي در كل كتاب بدي نيست. البته توصيه من براي اول كار كتابهاي رايگان همين سايت هستش. مثل كتاب آقاي هاشميان و كتاب آقاي اسلام احمد زاده و كتاب هاي ديگه اي كه خيلي زياد هم هستن. براي شروع هاشميان خوبه.

انیشتین
یک شنبه 03 مرداد 1389, 12:02 عصر
با سلام
همونطور که دوستمون گفتند برای شروع کتاب آقای هاشمیان خوبه ، کتاب مرجع سی شارپ از انتشارات نما هم خوبه ولی برای شروع پبشنهاد نمیکنم.
برای یاد گرفتن هر زبانی فقط تا میتونی پروزه انجام بده،کوچیک و بزرگ ،هر چقدر بزرگتر و بکر تر بهتر.

انیشتین
یک شنبه 03 مرداد 1389, 12:05 عصر
سلام دوست عزيز
براي C#‎‎ هم ديتل كتاب داره. من راستش تو بازار ديدم و دانلوديش رو نديدم ولي فقط يه نكته درباره اون اينه كه كدهاي اون براي VS2005 هستش و كدهاي روي سي دي ش نميدونم چرا براي من تبديل به 2008 نميشه. من از كداش نتونستم استفاده كنم ولي در كل كتاب بدي نيست. البته توصيه من براي اول كار كتابهاي رايگان همين سايت هستش. مثل كتاب آقاي هاشميان و كتاب آقاي اسلام احمد زاده و كتاب هاي ديگه اي كه خيلي زياد هم هستن. براي شروع هاشميان خوبه.
اول دات نت 2008 رو باز کن بعد از قسمت اوپن فایل، فایل مورد نظرت رو انتخاب کن و ادامه ماجرا...
، من هم وقتی میخواستم فایل های دات نت 2005 رو مستقیم باز کنم به مشکل میخوردم که اینجوری حل شد.

vandermond
یک شنبه 03 مرداد 1389, 12:33 عصر
اول دات نت 2008 رو باز کن بعد از قسمت اوپن فایل، فایل مورد نظرت رو انتخاب کن و ادامه ماجرا...
، من هم وقتی میخواستم فایل های دات نت 2005 رو مستقیم باز کنم به مشکل میخوردم که اینجوری حل شد.
نه دوست عزيز.
با اين روش هم كار نميكنه. احتمالا يكي از فايل هاي بخش كانورتور مشكلي پيدا كرده يا ... و احتمالا مشكل از VS من هستش. گرچه من فول نصب كردم ولي احتمالا بعدا مشكلي پيش اومده.

gwbasic
یک شنبه 03 مرداد 1389, 15:40 عصر
نه دوست عزيز.
با اين روش هم كار نميكنه. احتمالا يكي از فايل هاي بخش كانورتور مشكلي پيدا كرده يا ... و احتمالا مشكل از VS من هستش. گرچه من فول نصب كردم ولي احتمالا بعدا مشكلي پيش اومده.

برای باز کردن برخی از پروژه های 2005 در 2008 که با مشکل مواجه می شن ، یه راه اینکه اول فایل مربوط به Solution یعنی فایلی که با پسوند sln هست رو پاک کنید سپس روی فایل پروژه یعنی فایلی با پسوند csProj دابل کلیک کنید تا اجرا شود

البته اگه در Solution چند پروژه وجود داشت باید هر کدام از پروژه ها را Add exsiting project کنید

ostovarit
یک شنبه 03 مرداد 1389, 17:21 عصر
سلام امیدوارم همه خوب باشید
من میخوام C#‎ یاد بگیرم،لطفا راهنماییم کنید
شنیدم این زبان برای ارتباط با سخت افزار هم هست...لطفا در مورد انواع و کاربرد های این زبان هم توضیح بدید،منبع هم معرفی کنید،مثلا برای سی و سی پلاس پلاس کتاب دیتل بود اگه این هم داره از کجا میتونم دانلودش کنم؟
ممنون

تو آدرس زیر بخش کتابخانه کتابهای رایگان برای دانلود هست کتابهای فارسی و لاتین سی شارپ و بقیه زبان ها ...
www.ostovarit.com