PDA

View Full Version : سوال: تکمیل برنامه صدور فاکتور ( خیلی خیلی فوریه )

shikaste
یک شنبه 03 مرداد 1389, 09:43 صبح
با سلام خدمت همه دوستان و اساتید محترم :لبخندساده:

من یه علاقمند به اکسس و یه مبتدی واقعی در این محیطم . بنا به دلایلی یه برنامه صدور صورتحساب لازم داشتم . با سرچی که تو تاپیکا داشتم یه نمونه پیدا کردم و روش کمی کار کردم و تا یه حدی فرق کرد . حالا واقعا ضروریه که این برنامه کامل بشه . من ایراداتی رو که به ذهنم می رسه می نویسم . از شما عزیزان خواهش دارم اگه می شه ایرادا و نواقصشو رفع کنین .
1-در فرم تعریف مشتری ایرادات کلی وجود داره . می خوام موقع باز شدن فرم هیچ رکوردی نمایش داده نشه و در حالتی باشه که با کلیلک روی کد مشتری ها ، مشخصات دیگه تو باکسها بیاد بدون حق دسترسی . و یه حالتی داشته باشه که با زدن هر کدوم از دکمه ها عمل مربوط به خودش انجام بشه . مثلا با زدن دکمه مشتری جدید یه مشتری تو یه رکورد جدید درست بشه ( البته نه تو اول ) و قابلیت ذخیره شدن و ویرایش با دکمه رو داشته باشه .

فعلا تا اینجا واسم چون حتما از دستم شاکی می شین
منتظر یه جواب هستم :افسرده::افسرده:
فایل براتون اتچ می کنم

shikaste
یک شنبه 03 مرداد 1389, 11:01 صبح
[quote=shikaste;1047824]با سلام خدمت همه دوستان و اساتید محترم :لبخندساده:

من یه علاقمند به اکسس و یه مبتدی واقعی در این محیطم . بنا به دلایلی یه برنامه صدور صورتحساب لازم داشتم . با سرچی که تو تاپیکا داشتم یه نمونه پیدا کردم و روش کمی کار کردم و تا یه حدی فرق کرد . حالا واقعا ضروریه که این برنامه کامل بشه . من ایراداتی رو که به ذهنم می رسه می نویسم . از شما عزیزان خواهش دارم اگه می شه ایرادا و نواقصشو رفع کنین .
1-در فرم تعریف مشتری ایرادات کلی وجود داره . می خوام موقع باز شدن فرم هیچ رکوردی نمایش داده نشه و در حالتی باشه که با کلیلک روی کد مشتری ها ، مشخصات دیگه تو باکسها بیاد بدون حق دسترسی . و یه حالتی داشته باشه که با زدن هر کدوم از دکمه ها عمل مربوط به خودش انجام بشه . مثلا با زدن دکمه مشتری جدید یه مشتری تو یه رکورد جدید درست بشه ( البته نه تو اول ) و قابلیت ذخیره شدن و ویرایش با دکمه رو داشته باشه .

فعلا تا اینجا واسم چون حتما از دستم شاکی می شین
منتظر یه جواب هستم :افسرده::افسرده:
فایلو یه جای دیگه سعی میکنم اپلود کنم

shikaste
یک شنبه 03 مرداد 1389, 11:07 صبح
از دوستان کسی کمکم نمیکنه . ؟
من همچنان منتظرم !!!!!:ناراحت::افسرده:

karim_medusa
یک شنبه 03 مرداد 1389, 11:20 صبح
حداقل یک جایی اپلود می کردی که نیاز به دانلود نرم افزار اضافی نباشه.

shikaste
یک شنبه 03 مرداد 1389, 11:40 صبح
شرمنده به خدا . سرعتم خیلی پایینه . همینم به زور کشید . :ناراحت:
دانلود نرم افزارش بیشتر از یه دقیقه وقت نمی خواد .
ممنون می شم اگه یه کاریش بکنین .
منتظرم :افسرده::افسرده:

shikaste
دوشنبه 04 مرداد 1389, 06:53 صبح
سلام . صبح بخیر دوستان
از دیروز من منتظرم ولی هیچکس کمکی نمیکنه . خواهشا یکی مشکل منو حل کنه .
:افسرده::ناراحت:

e20005ir
سه شنبه 05 مرداد 1389, 15:06 عصر
دوست عزيز تو رخداد on open فرم مربوطه يه ماكرو بساز و تو ماكرو open form را انتخاب كن و از قسمت پائين فرم معرفي را انتخاب كن(همون فرمي كه در نماي ديزاينش هستي) بعد از اون از قسمت پايين گزينه new records را بزن اين كار باعث ميشه به محض باز شدن فرم يه ركورد جديد ساخته بشه ابزار novigition ر از propertice فرم غير فعال كن
ممكنه يه كم غلط املائي داشته باشم و دقيق دقيق نگفته باشم آخه ذهني نوشتم خيلي وقت هم هست با اين قسمتا كار نكردم يه كم سعي كني حل ميشه