PDA

View Full Version : exe يا قفل كردن وبسايت

fa_karoon
یک شنبه 03 مرداد 1389, 22:41 عصر
سلام دوستان همونطور كه از عنوان تاپيك مشخص هست من پروژه وبسايتم رو كه براي كس ديگه اي درست كرده ام ناچارا بايد بدم به مركز آموزشي.... به عنوان پروژه پاياني اما نمي خوام سورس كدهام دستشون بيفته ولي بتونن اون رو اجرا كنند آيا راهي براي اين كار هست
(هاست هم ندارم كه آپلود كنم بگم بريد ببينيد:ناراحت:)

BahmanDB
یک شنبه 03 مرداد 1389, 23:04 عصر
سایت رو publish کن

fa_karoon
دوشنبه 04 مرداد 1389, 14:42 عصر
شما که می گید سایت رو پابلیش کنم بعد با چی بازش کنم می خوام به کسی که می دمش بتونه نگاهش کنه اما کدش رو نبینه

karim_medusa
دوشنبه 04 مرداد 1389, 15:02 عصر
شما که می گید سایت رو پابلیش کنم بعد با چی بازش کنم می خوام به کسی که می دمش بتونه نگاهش کنه اما کدش رو نبینه

بعد از publish کردن سورس سی شارپ یا وی بی دیده نمیشه دیگه. البته اسکریپت ها و اچ تی ام ال دیده می شوند.
جایی هم که می خوای بدی سایت رو راه بندازند یا راه بندازی باید سرور iis نصب باشه و همچنین dotnet framework
و اسکیوال اگه لازم باشه و هر چیز دیگر که کمک گرفتی برای نوشتن سایت.مثلا ریپورت ها و غیره.

روی یکی از سیستم هاشون به صورت لوکال می تونی سایت رو راه بندازی و نیازی به هاست و اینا نیست.
در غیر این صورت باید یک هاست و دامین یا بگیرند یا بگیری براشون. و سایت روی اون راه بندازی.

Alireza_Salehi
دوشنبه 04 مرداد 1389, 15:16 عصر
سورس کد های دات نت به سادگی قابل مشاهده است حتی اگر پابلیش کنید.

فکر نمی کنم سورس یک وب سایت در حد پروژه پایانی به درد کسی بخوره...

باید وب سایتتان را به صورت Web Application در اورید تا بتوان کدهای آن را Obfuscate کرد تا بعد از پابلیش قابل مشاهده نباشد.
http://www.yoda.arachsys.com/csharp/obfuscation.html

در نهایت باید روی IIS نصب کنید تا قابل اجرا باشد.

امن ترینش همونه که برید هاست بگیرید.

fa_karoon
سه شنبه 05 مرداد 1389, 10:32 صبح
سورس کد های دات نت به سادگی قابل مشاهده است حتی اگر پابلیش کنید.

فکر نمی کنم سورس یک وب سایت در حد پروژه پایانی به درد کسی بخوره...

باید وب سایتتان را به صورت Web Application در اورید تا بتوان کدهای آن را Obfuscate کرد تا بعد از پابلیش قابل مشاهده نباشد.
http://www.yoda.arachsys.com/csharp/obfuscation.html

در نهایت باید روی IIS نصب کنید تا قابل اجرا باشد.

امن ترینش همونه که برید هاست بگیرید.

از پاسختون ممنون فقط يه سوال تبديل وبسايت به Web Application ساده است؟ چه جوري مي شه انجامش داد؟

Alireza_Salehi
سه شنبه 05 مرداد 1389, 11:08 صبح
خیلی ساده نیست ، یه کمی دردسر داره وخوصا وقتی بخواهید WebForm ها رو تبدیل کنید... گوگل کنید مراحل کار رو توضیح داده اند.