PDA

View Full Version : سوال: ذخیره خودکار نتیجه گزارش

samyjoon
دوشنبه 04 مرداد 1389, 14:18 عصر
با سلام
با استفاده از fastreport گزارشی تهیه کرده ام و باید نتیجه به صورت text ذخیره گردد از frxSimpleTextExport1 استفاده کرده ام ولی مشکلم اینه که باید این کار خودکار انجام بشه ، یعنی برنامه من در یک حلقه دور میزنه هر دفعه باید نتیجه به صورت export شده و با پسوند text و با یک نام ترکیبی در یک درایو مشخص ذخیره گردد و بدون سوال از کاربر
خواهش می کنم اگه ممکنه کمک کنید آخه باید کارمو تحویل بدم وفقط گیره این موردم!!!!!!!
با تشکر

vcldeveloper
دوشنبه 04 مرداد 1389, 15:06 عصر
اگر جستجو می کردید، قبلا جواب داده شده بود...
قبل از Export کردن، متد PrepareReport را فراخوانی کنید، نه ShowReport را.

samyjoon
دوشنبه 04 مرداد 1389, 20:42 عصر
با تشکر از پاسخ شما
اما مشکل من showreport نیست ، من نمی خواهم پنجره صدور به فرمت text نمایش داده شود ، یعنی کل frxreport1.Export(frxSimpleTextExport1) به صورت خود کار انجام بشه و مسیر ذخیره txt را از داخل برنامه مشخص کنم

vcldeveloper
سه شنبه 05 مرداد 1389, 20:32 عصر
اما مشکل من showreport نیست ، من نمی خواهم پنجره صدور به فرمت text نمایش داده شود ، یعنی کل frxreport1.Export(frxSimpleTextExport1) به صورت خود کار انجام بشه و مسیر ذخیره txt را از داخل برنامه مشخص کنم
خصوصیات ShowDialog و ShowProgress آن را False کنید.

samyjoon
چهارشنبه 06 مرداد 1389, 09:07 صبح
با تشکر از پاسخ شما ،این مشکلم حل شد ،:تشویق:
آیا امکان داره بعد از صدا زدن یک فایل exe از داخل برنامه و تولید خروجی توسط این فایل بتوانیم توسط خود دلفی خروجی را با یک اسم روی هارد ذخیره کنیم ....... یا این که بعد از صدا زدن فایل exe دیگه دسترسی به خروجی نداریم؟؟؟
ممنونم

vcldeveloper
جمعه 08 مرداد 1389, 02:10 صبح
آیا امکان داره بعد از صدا زدن یک فایل exe از داخل برنامه و تولید خروجی توسط این فایل بتوانیم توسط خود دلفی خروجی را با یک اسم روی هارد ذخیره کنیم ....... یا این که بعد از صدا زدن فایل exe دیگه دسترسی به خروجی نداریم؟؟؟
متوجه سوالتون نمیشم. میشه بیشتر توضیح بدید؟