PDA

View Full Version : برقراری ارتباط بین دو فیلد از دو فرم در اکسس

gharibeh7
دوشنبه 04 مرداد 1389, 14:11 عصر
من دوتا جدول دارم که از این دو جدول 2تا فرم ساختم . توی فرم اولی یک اطلاعات فرد وارد میشه با یک دکمه که تو فرم گذاشتم فرم 2 را تو همون صفحه باز می کنم و اطلاعات فرزنداش رو باید وارد کنم حالا می خوام آیدی فرم اول اتوماتیک تو فرم بچه هم بیفته

ممنون

amirzazadeh
چهارشنبه 06 مرداد 1389, 08:52 صبح
من دوتا جدول دارم که از این دو جدول 2تا فرم ساختم . توی فرم اولی یک اطلاعات فرد وارد میشه با یک دکمه که تو فرم گذاشتم فرم 2 را تو همون صفحه باز می کنم و اطلاعات فرزنداش رو باید وارد کنم حالا می خوام آیدی فرم اول اتوماتیک تو فرم بچه هم بیفته

ممنون

سلام
ساده ترين راه استفاده از فرم و سابفرم هست كه در اين حالت فرم دوم به صورت سابفرم قرار ميگيره و با فرم اصلي ارتباط يك به چند (one to many ) داره .نمونه هاش هم تو سايت موجوده.
......................
موفق باشيد

gharibeh7
چهارشنبه 06 مرداد 1389, 11:02 صبح
سلام
ساده ترين راه استفاده از فرم و سابفرم هست كه در اين حالت فرم دوم به صورت سابفرم قرار ميگيره و با فرم اصلي ارتباط يك به چند (one to many ) داره .نمونه هاش هم تو سايت موجوده.
......................
موفق باشيد
ممنونم اما من باید الان یک سوئیچ برد بسازم که دو تا دکمه داره یکی از اونها کلیک بشه فرم را باز می کند و دکمه دوم را اکر بزنیم باید یک مسیر بخواهد و از اطلاعات یک بک آپ بگیرد
بازدن دکمه بک آپ در اصل جداول خالی می شوند و نسخه بک آپش یک جایی که ما می دهیم ذخیره می شود و رکورد بعدی در یک جدول خالی پر می شود

میشه کمک کنید

amirzazadeh
چهارشنبه 06 مرداد 1389, 13:04 عصر
ممنونم اما من باید الان یک سوئیچ برد بسازم که دو تا دکمه داره یکی از اونها کلیک بشه فرم را باز می کند و دکمه دوم را اکر بزنیم باید یک مسیر بخواهد و از اطلاعات یک بک آپ بگیرد
بازدن دکمه بک آپ در اصل جداول خالی می شوند و نسخه بک آپش یک جایی که ما می دهیم ذخیره می شود و رکورد بعدی در یک جدول خالی پر می شود

میشه کمک کنید
سلام
نمونه خودتون رو اپلود كنيد تا با كمك دوستان بررسي بشه.

gharibeh7
چهارشنبه 06 مرداد 1389, 13:43 عصر
[quote=amirzazadeh;1050583]سلام
نمونه خودتون رو اپلود كنيد تا با كمك دوستان بررسي بشه.[/quot
ممنون از توجهی که دارین

هر کاری می کنم
Upload of file failed می دهد

پارسا صدقی
چهارشنبه 06 مرداد 1389, 15:28 عصر
[quote=amirzazadeh;1050583]سلام
نمونه خودتون رو اپلود كنيد تا با كمك دوستان بررسي بشه.[/quot
ممنون از توجهی که دارین

هر کاری می کنم
Upload of file failed می دهد

سلام من برای این دوستمون اطلاعاتش را قرار دادم لطفا دوستان کمکش کنند

gharibeh7
چهارشنبه 06 مرداد 1389, 15:34 عصر
[quote=پارسا صدقی;1050785][quote=gharibeh7;1050639]

سلام من برای این دوستمون اطلاعاتش را قرار دادم لطفا دوستان کمکش کنند[/quote
ممنون از دوستان عزیز

دوستان من می خوام وقتی روی دکمه back زدم تمام اطلاعات جدول را در یک مسیری که من بهش می دهم ذخیره کند و در اصل جدولها خالی بشوند .مثلا من اطلاعات 10 دانش آموز دبیرستانی را که وارد کردم ازش بک آپ می گیرم و جدول خالی می شود و بعدش اطلاعات 10 نفر از دبیرستان دیگه را وارد می کنم و به همین صورت .
ممنون میشم کمکم کنید چون گیر افتادم باید تا شنبه جواب ببرم.
ممنونم

amirzazadeh
چهارشنبه 06 مرداد 1389, 21:00 عصر
[quote=پارسا صدقی;1050785][quote=gharibeh7;1050639]

سلام من برای این دوستمون اطلاعاتش را قرار دادم لطفا دوستان کمکش کنند[/quote
ممنون از دوستان عزیز

دوستان من می خوام وقتی روی دکمه back زدم تمام اطلاعات جدول را در یک مسیری که من بهش می دهم ذخیره کند و در اصل جدولها خالی بشوند .مثلا من اطلاعات 10 دانش آموز دبیرستانی را که وارد کردم ازش بک آپ می گیرم و جدول خالی می شود و بعدش اطلاعات 10 نفر از دبیرستان دیگه را وارد می کنم و به همین صورت .
ممنون میشم کمکم کنید چون گیر افتادم باید تا شنبه جواب ببرم.
ممنونم
سلام
هر چند كه اين سئوال شما ربطي به عنوان تاپيك نداره و بايد مستقل مطرح ميشد وبه هر حال ميتونين از اين تاپيك كمك بگيرين (پس از وارد كردن اطلاعات در فرم و سابفرم در هنگام ذخيره اطلاعات از جداول موقت پاك و به جداول اصلي منتقل ميشه مشابه چيزي كه شما ميخواهيد)
http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=1049941&postcount=16
.........................
موفق باشيد