PDA

View Full Version : مبتدی: راست به چپ در ce 5

moh_mov
چهارشنبه 06 مرداد 1389, 12:56 عصر
سلام خدمت دوستان...
سوالی داشتم و اون اینکه در windows ce 5 من می خوام با .net3.5 compatable برنامه ای رو بنویسم.....ولی متن فارسی در اون از چپ به راست هست و من نمی تونم از راست به چپ بنویسم ! چه کنم؟
قابل توجه که گزبنه های از پیش طراحی شده به نظر میاد که نیست....مثل RTL!

moh_mov
پنج شنبه 07 مرداد 1389, 18:19 عصر
دوستان این مشکل راه حل نداره؟؟؟

silverfox
جمعه 08 مرداد 1389, 22:40 عصر
net cf = compact frame work :بامزه:
باید فارسی ساز بریزی من روی گوشیم برنامه هام رو امتحان می کردم نه رو امولاتور فارسی ساز روی گوشی داشتم ولی روش کار رو امولاتور هم همینه یه فارسی سازه مناسب بریز...روی اینترنت زیاده اگه پیدا نکردی بگو لینک بذارم....

saeed_sb
دوشنبه 18 مرداد 1389, 11:04 صبح
silverfox عزیز
من تمام اینترنت رو زیر و رو کردم فارسی ساز برای win ce پیدا نکردم لطف میکنی یه دونه معرفی کنی

پیر شی جوون ، ممنون

senatormas
سه شنبه 06 مهر 1389, 23:04 عصر
اولا بهت تبریک می گم امولاتورت خودش فارسی داره و مربع مربع نشون نمیده!!!
ثانیا برای اینکار باید تک تک کنترل های مورد نیازتو به صورت Customize شده خودت طراحی کنی یا کی بوردی طراحی کنی که اطلاعات را اصلاح شده وارد کنه یا بعد از هربار ورود داده مقصد را از نظر صحت نمایش بررسی کند. بدلایلی حق ندارم سورس نمونه بذارم.ولی کارو شروع کنی می تونم بهت راهنمایی های خوبی بدم...

خدمت دوستانی که می خوان بعد این پست سر من جیغ و داد بکشند بگم که ویندوز موبایل با CE5 و CE5 با Embedded CE 6 از زمین تا آسمون فرق می کنه! اصلا فکرشم نکنید بخوان براش مثل ویندوز موبایل ARABIZER درس کنن! چون می شه گفت غیر ممکنه (شاید یه ذره ممکن باشه اگه NANDFLASH داشته باشد)! حتما باید فایل ایمیج رو تغییر داد.

reza6384
پنج شنبه 08 مهر 1389, 09:23 صبح
دوست عزیز این تاپیک رو نگاه کن : توی پست شماره 8 من کد یک تابع رو گذاشتم که اینکارو برای شما انجام میده:

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=82585&page=1

و تاپیک رو تا انتها مطالعه کن.

moh_mov
یک شنبه 11 مهر 1389, 15:03 عصر
خودم یک کد واسش نوشتم.
شاید بگذارم اینجا!

m_zi
سه شنبه 12 بهمن 1389, 15:27 عصر
سلام
منم مشكل شما رو دارم ميشه كدتون رو اينجا هم بذاريد تا مشكل من هم حل بشه .
ممنون

خودم یک کد واسش نوشتم.
شاید بگذارم اینجا!