PDA

View Full Version : سوال: کمک فوری:

bayatb
چهارشنبه 06 مرداد 1389, 22:47 عصر
با سلام
من یک پروژه آزمون ساز با سی شارپ و تحت وب نوشتم ولی در مورد صفحه آزمون مشکل دارم چون می خوام درون صفحه فقط یک سوال نمایش داده بشه و با زدن دکمه بعدی سوال بعد در صفحه نمایش داده بشه به علاوه می خوام با زدن دکمه بعدی جواب به همراه شماره سوال درون بانک ذخیره بشه لطفا منو راهنمایی کنید که از چه ابزار و کدی استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:متفکر::متفکر: :افسرده::افسرده:

ricky22
چهارشنبه 06 مرداد 1389, 23:03 عصر
شماره سوالو ذخیره نکن
ID سوال رو ذخیره کن جواب هم خب باید Text یا value کنترلی که برای نمایش گزینه ها به کاربر استفاده کردی باشه دیگه.
برای نمایش یک سوال چه مشکلی داری؟
همه یا تعدادی از سوالها را بیارید در حافظه(Dataset,list,....) و با هر بار کلیک یک سوال رو نشون بده
اگه اشنایی داری با Ajax این کارو انجام بده که هر بار سوال جدید صحفه Refresh نشه.
موفق باشید

Mostafa_Dindar
چهارشنبه 06 مرداد 1389, 23:11 عصر
با سلام
من یک پروژه آزمون ساز با سی شارپ و تحت وب نوشتم ولی در مورد صفحه آزمون مشکل دارم چون می خوام درون صفحه فقط یک سوال نمایش داده بشه و با زدن دکمه بعدی سوال بعد در صفحه نمایش داده بشه به علاوه می خوام با زدن دکمه بعدی جواب به همراه شماره سوال درون بانک ذخیره بشه لطفا منو راهنمایی کنید که از چه ابزار و کدی استفاده کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:متفکر::متفکر: :افسرده::افسرده:

از بین کنترل های نمایش داده ای DetailsView و FormView برخلاف دیگر کنترل های داده ای (Gridview , Repeaer , DataList , LisView) در هر لحظه تنها یک رکورد رو نمایش میدن .از اونجایی که سوالات تعدادش زیاد نیست , میتونید از DataSet استفاده کنید و به کنترلی مثل DetailsView بایند کنید .

موفق باشید

bayatb
پنج شنبه 07 مرداد 1389, 00:52 صبح
از بین کنترل های نمایش داده ای DetailsView و FormView برخلاف دیگر کنترل های داده ای (Gridview , Repeaer , DataList , LisView) در هر لحظه تنها یک رکورد رو نمایش میدن .از اونجایی که سوالات تعدادش زیاد نیست , میتونید از DataSet استفاده کنید و به کنترلی مثل DetailsView بایند کنید .

موفق باشید
دوست عزیز اتفاقا از کنترل DetailsView استفاده کردم ولی می خوام شماره سوالی که داخل DetailsView است با جواب آن سوال در جدول ذخیره بشه یعنی بیشتر مشکل من ذخیره شدن ID مربوط به هر سوال که در یک فیلد DetailsView قرار دارد اینکار رو به این دلیل انجام می دم تا در حین تصحیح سوالات بتونم ازش استفاده کنم اگه در این مورد اطلاعی دارین لطفا کمک کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ناراحت::نار حت::ناراحت::ناراحت::ناراحت:: اراحت::ناراحت: