PDA

View Full Version : نصب فونت از داخل یک پوشه

sajjad_kochekian
جمعه 08 مرداد 1389, 23:42 عصر
سلام
من یک برنامه دیدم که از داخل یک پوشه هر چه Activex هست رو نصب می کنه .
می خواستم بدونم میشه چنین کاری را برای نصب فونت ها کرد.
هرچه فونت داریم بریزیم داخل یک پوشه و بعد با اجرای دستور همه آنها را داخل پوشه فونت ویندوز نصب کنیم.

kamkam1
شنبه 09 مرداد 1389, 00:23 صبح
سلام
معمولا برنامه های setup ساز این کاررا انجام می دهند هم برای Activex و هم برای نصب فونت ها مثل برنامه Smart Install Maker

sajjad_kochekian
شنبه 09 مرداد 1389, 21:00 عصر
ولی من نیاز دارم این کار را داخل اکسس انجام بدم.

kamkam1
شنبه 09 مرداد 1389, 23:53 عصر
سلام

عملیات نصب فونت از داخل اکسس

بعنوان نمونه سه فونت در پوشه F_Move قراردارد که توضیحات بیشتر با اجرای برنامه داده شده .

موفق باشید

sajjad_kochekian
دوشنبه 11 مرداد 1389, 19:37 عصر
سلام

عملیات نصب فونت از داخل اکسس

بعنوان نمونه سه فونت در پوشه F_Move قراردارد که توضیحات بیشتر با اجرای برنامه داده شده .

موفق باشید

خوبه ولی یه مشکلی که هست ممکنه تعداد فونت ها زیاد باشه اون موقع باید چی کار کرد.

sajjad_kochekian
دوشنبه 11 مرداد 1389, 20:51 عصر
فایل ضمیمه دیگه نیاز به نوشتن کد برای هر فونت نیست. خودش تمام فونت های داخل پوشه را کپی می کنه
مشکل فقط تشخیص درایو ویندوز است.

Sahand87
سه شنبه 12 مرداد 1389, 01:30 صبح
فایل ضمیمه دیگه نیاز به نوشتن کد برای هر فونت نیست. خودش تمام فونت های داخل پوشه را کپی می کنه
مشکل فقط تشخیص درایو ویندوز است.

دوست عزیز فایل ارسالی kamkam1 همان تشخیص درایو را انجام می دهد.

kamkam1
سه شنبه 12 مرداد 1389, 02:06 صبح
سلام

در فایل ارسالی توضیح داده شد که کم وکیف عملیات نصب بستگی به شما دارد بیشتر مورد نظر تشخیص درایو ویندوز بود که انجام شد علی الحال فایل ارسال شما (sajjad_kochekian)هم همانجوری که خواستید اصلاح شد .

جعفر88
سه شنبه 12 مرداد 1389, 09:14 صبح
سلام
تشكر از برنامتون ولي من يه مشكل كوچولو در رابطه با پيدا نشدن متد FileSearch كتابخانه Applicationدارم يه توضيح اينكه تو سيستم هر دو نسخه آفيس 11 و 12 رو دارم .

sajjad_kochekian
سه شنبه 12 مرداد 1389, 21:34 عصر
سلام
تشكر از برنامتون ولي من يه مشكل كوچولو در رابطه با پيدا نشدن متد FileSearch كتابخانه Applicationدارم يه توضيح اينكه تو سيستم هر دو نسخه آفيس 11 و 12 رو دارم .

من فقط با 2003 با این برنامه کار کرده ام توی 2007 تا حالا امتحان نکرده ام.
برای امتحان ابتدا اکسس را باز کرده و سپس از داخل اکسس فایل را باز کنید ببینید باز هم مشکل دارید.

Mahsa Hatefi
سه شنبه 26 مرداد 1389, 01:59 صبح
موقع كپي dll و ocx ها در پوشه system32 ويندوز بيشتر مواقع خطاي Permision Denied يعني عدم اجازه اينكار را دريافت مي كنم .

چه بايد كرد ؟