PDA

View Full Version : سوال در مورد کار با KDTELE

mahziar
جمعه 08 مرداد 1389, 23:47 عصر
باسلام خدمت دوستان عزیز

من دارم یه تلفن گویا با KDTELE می نویسم و توی یه جا گیر کردم و اون اینجاست که میخوام بعد از اینکه تلفن زنگ خورد و منشی تلفنی خودکار عمل کرد . اگه تماس گیرنده عدد مثلا یک رو زد به اتاق شماره یک وصل بشه و اگه کلید دو رو زد به اتاق دو و الی آخر ...
و از اون طرف هم هریک از اتاق ها بتونن با بخش های داخلی تماس بگیرن و یا تماس خارج از سازمان داشته باشن .

حالا می خواستم بدونم باید از دستگاه سخت افزاری خاصی برای این کار استفاده کنم یا خیر و اگه آره از چه دستگاهی ؟ مارک ؟ کارخانه سازنده و... نوع کد نوشتنش و...

ممنون میشم اگه مبسوط راهنمایی کنین .:قلب::قلب::قلب:

mahziar
شنبه 09 مرداد 1389, 00:48 صبح
از دوستان عزیز کسی تاحالا به مشکل من برنخورده ؟؟؟؟؟؟:متعجب::عصبانی++::عصبا ی::متعجب:

raha_20
شنبه 09 مرداد 1389, 09:45 صبح
من تو فعال کردن خط مشکل دارم این پیغام خطا رو میده . واسه چی هست این به خاطر ناسازگاری با مودم هست ؟

sohrab o
پنج شنبه 28 مرداد 1389, 13:17 عصر
باسلام خدمت دوستان عزیز

من دارم یه تلفن گویا با KDTELE می نویسم و توی یه جا گیر کردم و اون اینجاست که میخوام بعد از اینکه تلفن زنگ خورد و منشی تلفنی خودکار عمل کرد . اگه تماس گیرنده عدد مثلا یک رو زد به اتاق شماره یک وصل بشه و اگه کلید دو رو زد به اتاق دو و الی آخر ...
و از اون طرف هم هریک از اتاق ها بتونن با بخش های داخلی تماس بگیرن و یا تماس خارج از سازمان داشته باشن .

حالا می خواستم بدونم باید از دستگاه سخت افزاری خاصی برای این کار استفاده کنم یا خیر و اگه آره از چه دستگاهی ؟ مارک ؟ کارخانه سازنده و... نوع کد نوشتنش و...

ممنون میشم اگه مبسوط راهنمایی کنین .:قلب::قلب::قلب:

باید از مودمی استفاده کنی که TAPI پشتیبانی می کنه

sohrab o
پنج شنبه 28 مرداد 1389, 13:17 عصر
من تو فعال کردن خط مشکل دارم این پیغام خطا رو میده . واسه چی هست این به خاطر ناسازگاری با مودم هست ؟

چه تنظیماتی قبلش استفاده کردی؟
مودمت چیه؟
مودمت TAPI پشتیبانی میکنه؟