PDA

View Full Version : سوال: حذف فایلهای اپلودشده در همان صفحه ی اپلود

h.alizadeh
یک شنبه 10 مرداد 1389, 00:15 صبح
سلام،

من کنترل فایل اپلوددارم با یک دکمه که عمل اپلودفایل رو انجام میده میخواستم چندین بار بااین کنترلم عمل اپلود رو انجام بدم و با هر بار اپلود کردن فایل اسم فایل رو در زیرش نمایش بدم بهمراه یک لینک در کنارش که بتونم اگر خواستم این فایل رو ریمو کنم مثل اتچ کردن فایل در موقع ارسال ایمیل مثلاتوی یاهو.

حالا سوالم اینه من میخوام این عمل ریمو رو در همین صفحه انجام بدم یعنی نمیخوام به صفحه ی دیگه ای لینک بشه .
چون خب من یک فرم دارم که فیلدهای دیگه م هم هستند و نمیخوام مقدار اونا ازبین بره درصورتی که برای ریمو به صفحه ی دیگه ای سویچ کنم خب مقدار این فیلدهای دیگه م می پره ...

چه پیشنهادی دارید؟

ممنون.

h.alizadeh
یک شنبه 10 مرداد 1389, 00:16 صبح
و اینکه من لیست این فایلهای اپلود شده رو میخوام در زیر همین کنترل اپلود قرار بدم که یعنی من مثلا یکبار یک فایل رو از طریق کنترل فایل اپلود انتخاب میکنم میزنم روی دکمه ی اپلود حالا این فایل اپلود میشه میخوام زیر کنترل فایل اپلود اسمش وارد بشه ، خب به نظرتون توی چی قرار بدم این لیست رو؟! کنترلLAbel ؟ خب کنترل لیبل که پست بک نمیشه! میخوام با هر بار کلیک رو دکمه ی اپلود مقدار قبلی ها که توی مثل لیبل قرار دادم حفظ و نمایش داده بشه....
بجز سشن راهی هست؟