PDA

View Full Version : طریقه ساخت امکان دانلود تنها با کلیک روی دکمه

amirniknam
یک شنبه 10 مرداد 1389, 02:05 صبح
سلام
میخواستم ببینم چطوری میشه این امکان رو در سایت قرار داد که کاربران تنها با کلیک بر روی دکمه دانلود و تنها از همان صفحه بتوانند فایلی را دانلود کنند
مسئله در واقع اجبار کاربر به کلیک بر روی دکمه خاص در همان صفحه است
ممنون

kohyar
یک شنبه 10 مرداد 1389, 08:11 صبح
من كه چيزي از اين وال نفهميدم؟؟؟!!؟؟؟:متفکر:

amirniknam
یک شنبه 10 مرداد 1389, 11:30 صبح
من كه چيزي از اين وال نفهميدم؟؟؟!!؟؟؟:متفکر:

خیلی ساده
من میخوام کاری کنم که اگر افراد لینک های دانلود رو در صفحات خودشون قرار بدهند باز هم نشه دانلود کرد و فقط کاربر به سایت اصلی مراجعه کند و روی دکمه دانلود کلیک کرده و دانلود شروع بشه من هفته پیش دیدم سایت Softgozar.com این کار رو انجام داده یعنی حتی با دونستن لینک دانلود ، نمیشه دانلود رو انجام داد و حتما باید روی دکمه دانلود کلیک کرد حالا میخوام مشابه این کار رو انجام بدم.

eyes_shut_number1
یک شنبه 10 مرداد 1389, 12:17 عصر
باید از Generic handler استفاده کنی
لطفا سرچ کنید
http://aspnetupload.com/Quickstart/Download-From-File.aspx

amirniknam
یک شنبه 10 مرداد 1389, 14:07 عصر
باید از Generic handler استفاده کنی
لطفا سرچ کنید
http://aspnetupload.com/Quickstart/Download-From-File.aspx

بله
برای مدیریت دانلود از Handler ها استفاده میشه ولی این موضوع به سوال من ربطی نداره لینکی که فرستادین طریقه مدیریت دانلود رو نشان میداد !... که البته پاسخ برای من نبود

raziee
یک شنبه 10 مرداد 1389, 14:13 عصر
Response.Clear();
Response.AddHeader("content-disposition", "attachment;filename=" + fileToExport);
Encoding encode = Encoding.UTF8;
Response.ContentEncoding = encode;
Response.ContentType = contentType;
Response.Write(sb.ToString());
Response.End();

این کد ها رو از گرید ویو آقای راد برداشتم.
به این شیوه کار کنید.
یعنی اون فایل رو به هدر صفحه اضافه میکنید.
و در خروجی مینویسید.
---------------------------------

له
برای مدیریت دانلود از Handler ها استفاده میشه ولی این موضوع به سوال من ربطی نداره لینکی که فرستادین طریقه مدیریت دانلود رو نشان میداد !... که البته پاسخ برای من نبود

لینکی رو که دوستمون دادند نگاه کردم.
بسیار مفید بود و موردی که شما گفته بودید هم در خودش داشت. فقط باید زحمت میکشیدید و نگاهش میکردید.

eyes_shut_number1
یک شنبه 10 مرداد 1389, 19:42 عصر
دوستمون توجه کامل رو نکردن

amirniknam
یک شنبه 10 مرداد 1389, 22:41 عصر
دوستمون توجه کامل رو نکردن

ببخشید من کد رو چند بار با دقت نگاه کردم و اصلا قصد انتقاد یا بحث ندارم اما متوجه رابطه کد نوشته شده با سوال نشدم (این رو جدا عرض میکنم)
در صورت امکان میتونید این کد رو بنویسید چون واقعا به این قضیه نیاز دارم
لینکی که شما فرستادین میاد و یک استریم دانلود میسازه که حتی فایل های عکس که توسط مروگر باز میشوند دانلود بشن اما من روش انجام این کار رو میدونستم اگر اشتباه میکنم و نکته ای در اون هست لطفا بگید چون جدا متوجه منظورتون نشدم
لطفا یک نمونه کد بزارید