PDA

View Full Version : سوال: مشكل با كريستال ريپورت ؟؟؟

ایمان مدائنی
یک شنبه 10 مرداد 1389, 08:56 صبح
سلام !
من يه برنامه نوشتم گزارشهاشو با كريستال ريپورت درست كردم !
حالا تو سيستم خودم گزارش ميگيره ولي تو سيستم ديگه كه نصب ميكنم گزارش نمي گيره و بايد حتما برنامه كريستال ريپورت رو نصب كنم !
چيكار كنم درست بشه !
مشكل دوم اينه كه من براي گزارش گيري از كد زير استفاده كردم :

private void Form3_Load(object sender, EventArgs e)
{
crystalReportViewer1.ReportSource = Application.StartupPath + "\\CrystalReport\\Peyk.rpt";
crystalReportViewer1.Refresh();
string formul = "{Peyk.ID}=" + ID;
crystalReportViewer1.SelectionFormula = formul;
crystalReportViewer1.RefreshReport();
crystalReportViewer1.PrintReport();
this.Close();
}

ولي خيلي زمان مي بره تا گزارش رو پرينت كنه !
مشكلش كجاست ؟؟؟

ایمان مدائنی
یک شنبه 10 مرداد 1389, 09:55 صبح
كسي نيست جواب سواله منو بده ؟ :گریه::گریه::ناراحت:

mahdi_7610
یک شنبه 10 مرداد 1389, 10:13 صبح
شما بهتره واسه برنامه ات ستاپ بسازی و اونجا مشخص کنی که هنگام اجرا کردن ستاپ برنامه خودش واست کریستال ریپورت را نصب کنه .

موفق باشی

حجتی نیا
یک شنبه 10 مرداد 1389, 10:15 صبح
حالا تو سيستم خودم گزارش ميگيره ولي تو سيستم ديگه كه نصب ميكنم گزارش نمي گيره و بايد حتما برنامه كريستال ريپورت رو نصب كنم
باید کریستال نصب باشه تا بتونی با اون پرینت بگیری،تو ساختن فایل exe اونو تیک بزنی،با برنامه نصب میشه..

ولي خيلي زمان مي بره تا گزارش رو پرينت كنه !
اگه اطلاعات داخل کریستال زیاد باشه،اینطوری میشه و واسه منم اتفاق افتاده درضمن کدهارو تو فرم-لود نوشتین،حجم فرمتون زیاده (منظورم کنترلها یا عکس ....)؟؟

mahdi_7610
یک شنبه 10 مرداد 1389, 10:42 صبح
اگه هم نخواستی ستاپ بسازی توی solution Explorer روی برنامه ات راست کلیک کن و propertise را بزن و از صفحه باز شده در سمت راست گزینه publish را بزن و از باتن هایی که می بینی گزینه prerequisites را بزن و از صفحه باز شده گزینه crystal report Visual Studio را تیک بزن و از سه تا گزینه ای هم که زیر صفحه هست گزینه 2 را انتخاب کن ( حتما باید گزینه 2 را انتخاب کنی )

موفق باشی