PDA

View Full Version : انتخاب اتوماتیک مقدار combo box با تغییر combo box دیگر

jamalm
دوشنبه 11 مرداد 1389, 08:46 صبح
سلام اساتید

من تو برنامه ام میخوام وقتی کاربر از لیست مثلا کالا یک کالا رو انتخاب کردوکمبو مربوط به کد کالا خود بخود بیاد رو کد مربوط به همون کالا.در واقع مقدار یک کمبو با توجه به مقدار انتخاب شده کمبو دیگر انتخاب شود.تعداد کالا ها هم زیاد نیست نهایتا 20 تا. میشه راهنمایی کنید یا اگر نمونه ای هست ارائه کنید؟

sadegh1944
سه شنبه 12 مرداد 1389, 07:12 صبح
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=169018

aviation
سه شنبه 12 مرداد 1389, 09:59 صبح
سلام
من هم همین مشکل رو دارم ولی نتونستم از لینکی که دادید چیزی بفهمم
در فرم result کومبو اول درست انتخاب میشه ولی کمبو دوم که میخوام از جدول statistic با توجه به شرکت نوع هواپیمایی که شرکت داره انتخاب بشه
سوال دوم
چه طور میشه هر وقت فرمی باز میشه caps lock روشن بشه و حروف یزرگ انگلیسی رو داشته باشم

sadegh1944
سه شنبه 12 مرداد 1389, 13:49 عصر
سلام
من هم همین مشکل رو دارم ولی نتونستم از لینکی که دادید چیزی بفهمم
در فرم result کومبو اول درست انتخاب میشه ولی کمبو دوم که میخوام از جدول statistic با توجه به شرکت نوع هواپیمایی که شرکت داره انتخاب بشه
سوال دوم
چه طور میشه هر وقت فرمی باز میشه caps lock روشن بشه و حروف یزرگ انگلیسی رو داشته باشم
سلام
فرم result را ببین
با انتخاب هرمورد در کومبوی اول موارد مربوط به آن در کومبوی دوم نمایش داده میشود

aviation
سه شنبه 12 مرداد 1389, 16:52 عصر
ممنون از همکاری شما کمبو دوم درست شد. اما یک سوال من میخوام در کمبو یک شامل شرکتی باشه که در جدول statistic وجود داره و فقط یکی رو نشون بده ؛اگر از IRA ؛ 3 تا باشه هر سه رو نشون میده و من میخوام یکی باشه. این مشکل در کمبو 2 هم وجود داره
و سوال دوم اگه اشکال نداشته باشه!
میتونم در فرم result شرکتی که انتخاب شد سپس نوع هواپیما (کومبو دوم) جمع این نوع را در کنار داشته باشم اگه به تفکیک domestic , int, local باشه خیلی بهتر میشه
بازم ممنون از کمکتون

aviation
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 09:51 صبح
اقا صادق ممنون میشم اگه بازم راهنمایی کنید.

jamalm
پنج شنبه 14 مرداد 1389, 07:47 صبح
ممنون از راهنماییتون اما یک مشکل

کوئری که باید مقدار کامبو رو مشخص کنه همیشه یک مقدار خروجی داره.اما تو لیست انتخاب شده کامبو نمیاد بازم کاربر باید بره رو کامبو کلیک کنه و انتخاب کنه.این یک مسئله

حالا اگر من بخوام یک کامبو داشته باشم و بر اساس اون کامبو مقدار یک text box مشخص بشه چه کار باید کنم.