PDA

View Full Version : مشکل در تعیین dir بوسیله کد نویسی در سایت چند زبانه

ahrimaneahurai
دوشنبه 11 مرداد 1389, 11:51 صبح
سلام
من دارم برای پروژم یک سایت چند زبانه می نویسم.تمام کارهاشو انجام دادم.فقط وقتی dir سایت عوض میشه بعضی کنترلام جاشون عوض نمیشه.(لیبل و تکست باکسهام)
و سوال دیگم اینه که گرید رو چطوری dir رو عوض کنم؟میشه همچین کاری کرد ؟
من از مستر پیج استفاده می کنم اما تمام مثال ها با صفحات بدون مستر پیج هست
ممنونم

Mostafa_Dindar
دوشنبه 11 مرداد 1389, 20:02 عصر
سلام
من دارم برای پروژم یک سایت چند زبانه می نویسم.تمام کارهاشو انجام دادم.فقط وقتی dir سایت عوض میشه بعضی کنترلام جاشون عوض نمیشه.(لیبل و تکست باکسهام)
و سوال دیگم اینه که گرید رو چطوری dir رو عوض کنم؟میشه همچین کاری کرد ؟
من از مستر پیج استفاده می کنم اما تمام مثال ها با صفحات بدون مستر پیج هست
ممنونم

هیچ مشکلی ندارد . دو استایل ایجاد کنید یکی راست به چپ و دیگری چپ به راست .

روش Switch کردن اینها رو هم که حتما یاد دارید , اگه نمیدونید بگید تا توضیح بدم .

از بالاترین Level شروع کنید و direction رو راست به چپ کنید و نتیجه رو مشاهده کنید . هر جا که عوض نشده بود , تا اون مرحله پایین تر باین و دوباره direction رو در اون مرحله ست کنید .

توصیه اکید میکنم از Firebug استفاده کنید و قبل از تغیر استایلهای مکرر ابتدا , نتیجه رو آنی مشاهده کنید .

موفق باشید

ahrimaneahurai
سه شنبه 12 مرداد 1389, 10:37 صبح
ممنون
دوست عزیز فقط جای یه لیبل و تکست باکسم عوض نمیشه. حتی اسمشونم تغییر می کنه اما راست به چپ نه.

روش Switch کردن اینها رو هم که حتما یاد دارید , اگه نمیدونید بگید تا توضیح بدم .
از چندتا روش استفاده کردم نشد.ممنون میشم توضیح بدیذ
برای گررید هم میشه یه توضیح بدید ؟ میشه عوضش کرد ؟

ahrimaneahurai
سه شنبه 12 مرداد 1389, 18:35 عصر
همچنان منتظر کمک و راهنمایی دوستانم

Mostafa_Dindar
سه شنبه 12 مرداد 1389, 18:42 عصر
اینجا رو مطالعه بفرمائید (http://www.how2learnasp.net/article.aspx?code=7d5730a4-24e9-413c-874c-191054f445cb)

ahrimaneahurai
سه شنبه 12 مرداد 1389, 22:01 عصر
دوست عزیز من اول روش آقای دلشاد رو رفتن جواب نگرفتن چند تا مثال از code project دانلود کردم نشد.

Mostafa_Dindar
سه شنبه 12 مرداد 1389, 22:15 عصر
دوست عزیز من اول روش آقای دلشاد رو رفتن جواب نگرفتن چند تا مثال از code project دانلود کردم نشد.

چه بد دوست عزیز , باعث تاسفه ....

ahrimaneahurai
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 20:39 عصر
ممنون آاقای دیندار
کسی می تونه کمک کنه ؟