PDA

View Full Version : سوال: Error در membership

havash.link
دوشنبه 11 مرداد 1389, 13:19 عصر
با سلام
یه مشکلی واسم پیش امده از اساتید محترم خواهشمند م راهنمایم کنن
من تو سیستمم از vs2010 استفاده می کنم وقتی می خوام در asp با membership کار کنم واسم Error میده . وقتی می خوام یک user دستی ایجاد کنم این پیغام رو واسم میده:

There is a problem with your selected data store. This can be caused by an invalid server name or credentials, or by insufficient permission. It can also be caused by the role manager feature not being enabled. Click the button below to be redirected to a page where you can choose a new data store.

The following message may help in diagnosing the problem: An error occurred during the execution of the SQL file 'InstallCommon.sql'. The SQL error number is 5170 and the SqlException message is: Cannot create file 'E:\HOTLINK\HOTLINK\APP_DATA\ASPNETDB_TMP.MDF' because it already exists. Change the file path or the file name, and retry the operation. CREATE DATABASE failed. Some file names listed could not be created. Check related errors. Creating the ASPNETDB_076f4c80b9524caea18e28cff16c6220 database...

البته اینم بگم که من رو سیستم vs2008 رو نصب کردم با vs2008 هیچ مشکلی واسم بوجود نیومد ولی با 2010 نمی شه.
ممنون می شم در این مورد کمکم کنید.
با تشکر

Mostafa_Dindar
دوشنبه 11 مرداد 1389, 19:44 عصر
با سلام
یه مشکلی واسم پیش امده از اساتید محترم خواهشمند م راهنمایم کنن
من تو سیستمم از vs2010 استفاده می کنم وقتی می خوام در asp با membership کار کنم واسم Error میده . وقتی می خوام یک user دستی ایجاد کنم این پیغام رو واسم میده:

البته اینم بگم که من رو سیستم vs2008 رو نصب کردم با vs2008 هیچ مشکلی واسم بوجود نیومد ولی با 2010 نمی شه.
ممنون می شم در این مورد کمکم کنید.
با تشکر

آیا این ابزار رو اجرا کردین ؟:
C:\WINNT\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\aspnet _regsql.exe

اگر مشکلتون رفع نشد , خوندن این مقاله (http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/aa479307.aspx)شاید بتونه کمکی بکنه

موفق باشی

havash.link
سه شنبه 12 مرداد 1389, 00:11 صبح
ممنون از راهنمایی تون ولی باز هم همون error رو داد.
البته من همه این تنظیمات رو تو پوشه v4.0.30319 هم اعمال کردم (چون از .netframework 4 استفاده می کنم )ولی بازم مشکل حل نشد.

moein_sql
سه شنبه 12 مرداد 1389, 01:28 صبح
مشكل اينجا كه شما ابتدا بايد تعيين كنيد كه ايا بانك اطلاعات membership قراره روي sql express اجرا شه يا يه نگارش كاملي از sql server اگه sql express تنظيمات مربوط به اتصال membership رو در فايل web.config پاك كن و بزار از machine.config شتق شه.

اما اگه از نگارش كامل sql server مثل sql 2000 استفاده ميكني ابتدا بايد با ابزار aspnet_regsql بانك اطلاعاتي مربوطه رو روي sql ثبت كني بعدش تنظيمات بخش membership رو در فايل web.config رو انجام بدي و نهايتا رشته اتصال رو نيز در همين فايل روي sql 2000 تنظيم كني تا برنامه شما بدونه به چه بانكي و چه آدرسي متصله.

موفق باشي.

havash.link
سه شنبه 12 مرداد 1389, 21:19 عصر
اونارو امتحان کردم ولی باز هم مشکل برطرف نشد

havash.link
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 13:32 عصر
از اساتید محترم خواهش می کنم بیشتر راهنمایی کنن؟؟؟؟؟:ناراحت:
مشکل از کجاست؟:عصبانی++: