PDA

View Full Version : اتوران کردن برنامه

fazelm
دوشنبه 11 مرداد 1389, 14:46 عصر
سلام اگر من بخوام کاری کنم تا وقتی که فلش به دستگاه وصل شد ، فایل برنامه ی من که توی فلش هست اجرا بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

با فایل اتوران این کار رو کردم ولی اصلا جواب نداد ، به صورت زیر :
یه فایل به نام autorun.inf ایجاد کردم و توش متن زیر رو نوشتم :

[autorun]
OPEN=null.exe

اگه کد بالا اشکال داره بگید اگر هم از طریق های دیگه راهی هست بگید لطفا

ممنون

Saman_12
دوشنبه 11 مرداد 1389, 15:36 عصر
سلام.
دوست عزیز یک روش هست که ....... از اون استفاده میکنن(اگه خط زیر رو به کد تون اظافه کنید درست میشه!:لبخند:)

Shell\Open\Command=Null.exe

ehsanocx
دوشنبه 11 مرداد 1389, 15:52 عصر
سلام اگر من بخوام کاری کنم تا وقتی که فلش به دستگاه وصل شد ، فایل برنامه ی من که توی فلش هست اجرا بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

با فایل اتوران این کار رو کردم ولی اصلا جواب نداد ، به صورت زیر :
یه فایل به نام autorun.inf ایجاد کردم و توش متن زیر رو نوشتم :

[autorun]
OPEN=null.exe

اگه کد بالا اشکال داره بگید اگر هم از طریق های دیگه راهی هست بگید لطفا

ممنون

دستوری که نوشتید صحیح . احتمالا autorun اجرا شدن DVR-RW یا رایترتون رو غیر فعال نکردید؟

fazelm
دوشنبه 11 مرداد 1389, 17:24 عصر
سلام.
دوست عزیز یک روش هست که ....... از اون استفاده میکنن(اگه خط زیر رو به کد تون اظافه کنید درست میشه!:لبخند:)

Shell\Open\Command=Null.exe

این کد رو به کجا اضافه کنم ؟؟
اگه برنامه ام اجرا نشه که این کد اجرا نمیشه

fazelm
دوشنبه 11 مرداد 1389, 17:26 عصر
دستوری که نوشتید صحیح . احتمالا autorun اجرا شدن DVR-RW یا رایترتون رو غیر فعال نکردید؟

نه توی چند کامپیوتر با چند ویندوز متفاوت تست کردم
بقیه ی اتوران ها اجرا میشن ولی برای من نه :گریه:

Saman_12
دوشنبه 11 مرداد 1389, 17:38 عصر
دوست عزیز این دستور مربوط به فایل های آتوران پیشرفته است.:لبخند:این دستور رو زیر open=null.exe توی فایل آتوران اظافه کنید(این Shell تا Shell وبی فرق میکنه!!)

modirmasool
دوشنبه 11 مرداد 1389, 21:30 عصر
نه توی چند کامپیوتر با چند ویندوز متفاوت تست کردم
بقیه ی اتوران ها اجرا میشن ولی برای من نه :گریه:

مشکل از کدتون نیست.

وارد رجیستری بشین:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\CDRom]
برای مقدار AutoRun رو به 1 تغییر بدین.
حالا ری استارت.

این کار رو هم انجام بدین:
در قسمت Runدستور gpedit.msc رو اجرا کنین.در قسمت چپ پنجره روي computer configuration و بعد Administrative Templates و در نهايت System دو بار كليك کنین پس از انتخاب System در قسمت راست پنجره بدنبال Disable Autoplay و يا Turn off Autoplay بگرديد.روش دو بار كليك کنین و مقدارش رو به disable تغيير بدین .

fazelm
دوشنبه 11 مرداد 1389, 21:41 عصر
مشکل از کدتون نیست.

وارد رجیستری بشین:
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\CDRom]
برای مقدار AutoRun رو به 1 تغییر بدین.
حالا ری استارت.

این کار رو هم انجام بدین:
در قسمت Runدستور gpedit.msc رو اجرا کنین.در قسمت چپ پنجره روي computer configuration و بعد Administrative Templates و در نهايت System دو بار كليك کنین پس از انتخاب System در قسمت راست پنجره بدنبال Disable Autoplay و يا Turn off Autoplay بگرديد.روش دو بار كليك کنین و مقدارش رو به disable تغيير بدین .

می خوام روی همه دستگاهی با هر ویندوز و ...... ای اجرا بشه

modirmasool
دوشنبه 11 مرداد 1389, 21:55 عصر
می خوام روی همه دستگاهی با هر ویندوز و ...... ای اجرا بشه

نمیشه دیگه اگه بخواد اینطوری باشه که دیگه کسی امنیت نداره. بله در حالت عادی اجرا میشه ولی وقتی یکی اتورانش رو برداشته باشه دیگه کاریش نمیشه کرد. در ضمن وجود اتوران در فلش تقریبا بی معنی و نشان دهنده ی ویروسه. شما اگه قصد ساخت ویروس داری باید چند روش رو ترکیب کنی تا قربانی هات بیشتر بشن.

fazelm
دوشنبه 11 مرداد 1389, 22:22 عصر
نمیشه دیگه اگه بخواد اینطوری باشه که دیگه کسی امنیت نداره. بله در حالت عادی اجرا میشه ولی وقتی یکی اتورانش رو برداشته باشه دیگه کاریش نمیشه کرد. در ضمن وجود اتوران در فلش تقریبا بی معنی و نشان دهنده ی ویروسه. شما اگه قصد ساخت ویروس داری باید چند روش رو ترکیب کنی تا قربانی هات بیشتر بشن.

ویروس نمی خوام بسازم ولی کاری شبیه به اون می خوام انجام بده که حتما اجرا بشه