PDA

View Full Version : سوال: درباره connection string برای اتصال به پایگاه داده

behnam263
سه شنبه 12 مرداد 1389, 17:42 عصر
سلام
من توسط ویژال استدیو یک سری کنترل login به پروژه خودم اضافه کردم که این کنترلها برای خود یک پایگاه داده ساخته اند. این پایگاه داده که sqlserver express هست زمانی که در کامپیوتر خودم هستند به درستی کار می کنند ولی زمانی که بر روی هاست خود آپلود میکنم مشکل connection string دارد. به نظر شما باید چه کار کنم. در ضمن چطور میتونم برای پایگاه داده یوزر و پسورد بزارم؟

reza_majid68
سه شنبه 12 مرداد 1389, 17:47 عصر
کانکشن رو توی وب کانفیگ ایجاد کن
یه جستجو کنی چیزای جالبی پیدا میکنی .
میتونی از پشتیبان اون هاستی که گرفتی کمک بگیری

VB.NET 2010
سه شنبه 12 مرداد 1389, 18:17 عصر
به نظر من اگه از خیر login آماده بگذری بهتره !

behnam263
سه شنبه 12 مرداد 1389, 19:12 عصر
آخه یه مقدار گشتم چیزی رو نتونستم درست و حسابی در بیارم که کارم راه بیفته
در ضمن اون هاست گفت که باید به ما اسم و نام کاربری و رمز Database رو بدی که
چون من از ویزارد استفاده کردم نمی دونم چیه پسوردش اینا.
در کانفیگ هم رشته ای که باید می زنم هنوز نتونستم کاری کنم
در مورد از خیر گذشتن هم که دیگه دیره خیلی ستخه بخوام دوباره همه چیزایی که
داخل Login view گذاشتم رو دوباره خودم دستی درست کنم چون زمانم کمه.

reza_majid68
سه شنبه 12 مرداد 1389, 23:38 عصر
آخه یه مقدار گشتم چیزی رو نتونستم درست و حسابی در بیارم که کارم راه بیفته
در ضمن اون هاست گفت که باید به ما اسم و نام کاربری و رمز Database رو بدی که
چون من از ویزارد استفاده کردم نمی دونم چیه پسوردش اینا.
در کانفیگ هم رشته ای که باید می زنم هنوز نتونستم کاری کنم
در مورد از خیر گذشتن هم که دیگه دیره خیلی ستخه بخوام دوباره همه چیزایی که
داخل Login view گذاشتم رو دوباره خودم دستی درست کنم چون زمانم کمه.
درست کردن login کاره سختی نیست ؟

behnam263
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 02:10 صبح
خوب معلومه سخت نیست چون همه چیزش آماده هست
ولی اینکه هاست ها نصف تنظیماتشونو می بندن باعث می شه که
تو دردسر بیفتی.

amordad
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 05:32 صبح
سلام آقا بهنام
این کاری که شما کردی ، یعنی همون استفاده از logi خود دات نت رو میگن استفاده از membership
اون میرود داخل خود sql express databse دات نت برات جدول درست میکنه و جدول در بانک شما نیست
آخه خود ویژوال استادیو موقع نصب یک database هم نصب میکند.
سرت رو درد نیارم خدادتا بد بختی داره ، یک sqlserver ای هست که فقط 1 دونست و برای تمام کاربرای اون یارو هاستینگه مشترکه، ما که ازش خیری ندیدیم اما شما اگه میخواهی، با اون admin تماس بگیر و بهش بفهمون که میخواهی از membership استفاده کنی یا از همان sql express مشترک روی ویژوال استادیو هاست.

behnam263
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 11:22 صبح
سلام آقا بهنام
این کاری که شما کردی ، یعنی همون استفاده از logi خود دات نت رو میگن استفاده از membership
اون میرود داخل خود sql express databse دات نت برات جدول درست میکنه و جدول در بانک شما نیست
آخه خود ویژوال استادیو موقع نصب یک database هم نصب میکند.
سرت رو درد نیارم خدادتا بد بختی داره ، یک sqlserver ای هست که فقط 1 دونست و برای تمام کاربرای اون یارو هاستینگه مشترکه، ما که ازش خیری ندیدیم اما شما اگه میخواهی، با اون admin تماس بگیر و بهش بفهمون که میخواهی از membership استفاده کنی یا از همان sql express مشترک روی ویژوال استادیو هاست.

اره باید ببینم هاسته چی میگه ولی دیروز بهش می گفتم میگفتش باید بک آپ بگیری و تو سایت برگردونیش این سایتش هم همه چیزا رو تو پنلش بسته هی بایدبهش بگم تا باز کنه ببینم چی می شه اگه موفقیت آمیز بود اینجا می نویسم تا شاید به درد کسی دیگه هم بخوره

m2148059
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 12:01 عصر
سلام معمولا در چنین شرایطی شما باید از سرور بانک اطلاعاتی بگیرید یعنی هاستی بخرید که mssql2005 داشته باشد و جداول خود را در آن بانک درست کنید و سپس connectionstring را از سرور گرفته و براحتی با بانک ارتباط برقرار کنید . هر موقع هم که خواستید برید از controlpanel بانکتون آنرا download کنید .
چرا که فایلهای خروجی sql نباز به sqlserver دارد تا بتوان از آنها استفاده کرد همینطوری که access هم باید نرم افزارش باشد و گرنه اجرا نمی شه . بنابراین شما باید در sqlserver هاستتان یک بانک بسازید .معمولا هم مکان فایلهای sql در جای دیگری است و در همان فایل root نیست .:لبخندساده:

behnam263
جمعه 15 مرداد 1389, 20:42 عصر
سلام معمولا در چنین شرایطی شما باید از سرور بانک اطلاعاتی بگیرید یعنی هاستی بخرید که mssql2005 داشته باشد و جداول خود را در آن بانک درست کنید و سپس connectionstring را از سرور گرفته و براحتی با بانک ارتباط برقرار کنید . هر موقع هم که خواستید برید از controlpanel بانکتون آنرا download کنید .
چرا که فایلهای خروجی sql نباز به sqlserver دارد تا بتوان از آنها استفاده کرد همینطوری که access هم باید نرم افزارش باشد و گرنه اجرا نمی شه . بنابراین شما باید در sqlserver هاستتان یک بانک بسازید .معمولا هم مکان فایلهای sql در جای دیگری است و در همان فایل root نیست .:لبخندساده:

من از هاست یه سری چیزو تونستم درست کنم ولی هنوز مشکل به طور کامل حل نشده. الان همه دیتابیس رو روی هاست بردم (منظورم همون دیتابیس membership) و یک user va pass ساختم و وقتی از خود دیتابیس استفاده می کنم و از اون کاربر می تونم وصل بشم ولی مثل این که هنوز این کلاس Membership می خواد از پایگاه داده خودش استفاده کنه حالا سوالم اینه که آیا جای دیگه ای هم به جز web.config هست که باید برای Membership تعریف کنیم که پایگاه داده ما تغییر کرده؟

BookWorm
شنبه 16 مرداد 1389, 07:35 صبح
دوست عزیز ، شما باید توی فایل webconfig در قسمت <ConnectionString> مشیر مربوط به دیتابیس در Host رو بدی تا مشکل رفع بشه ، البته دوستان قبلی هم همین رو فرمودند.

ahmad2asp
شنبه 17 دی 1390, 18:26 عصر
سلام
این مشکل رو منم دارم
لطفا یکی دقیق توضیح بده که توی وب کانفیگ چی بنویسیم و تغییر هایی که باید بدیم رو هایلایت کنه.
مر30

ahmad2asp
شنبه 17 دی 1390, 18:32 عصر
سلام
این مشکل رو منم دارم
لطفا یکی توضیح بده که توی وب کانفیگ دقیقا چی بنویسیم.
اگه میشه تغییرات رو هایلایت کنید
ضمنا چرا باید از لاگین آماده بگذریم و صورت مسله رو پاک کنیم؟؟؟؟؟؟