PDA

View Full Version : روش حذف یک داده خاص از دیتابیس

salehvasaleh
سه شنبه 12 مرداد 1389, 18:55 عصر
دوستان یک سوال دارم اگه می شه با جزئیات توضیح بدید تا کامل بفهمم. من توی پروژم بانکی دارم که می خوام بعد از سرچ داده ای خاص (فرضا بر اساس موضوع) اون داده نمایش داده بشه تا اینجا مشکلی نیست و این کار رو انجام دادم حالا م خوام کاری کنم که وقتی اون داده توی دیتا گرید ویو نمایش داده شد کاربر بتونه با انتخابش و زدن دکمه (دکمه ای به نام حذف) بسازیم اون داده رو حذف کنه. این قسمت حذف کردن رو نمی دونم اگه ممکنه با یک مثال برام توضیح بدبد ممنون می شم.

rahmat_sadeghi
سه شنبه 12 مرداد 1389, 19:12 عصر
سلام دوست عزیز:لبخندساده:
:متفکر:شما باید ابتدا شماره سطری از دیتاگریدویو که اطلاعات آن را انتخاب کرده ای بدست بیاری بعد براساس یک فیلد یکتا در اون سطر سطر مورد نظر را در دیتابیس را حذف کنی من خودم استفاده کردم ولی دستوراش یادم نیست اگه لازمش داری به من میل بده rahmat_2007zs@yahoo.com یا با 09181736573 تماس بگیر:چشمک:

salehvasaleh
سه شنبه 12 مرداد 1389, 20:00 عصر
دوستان هدفم اینه که رکوردی که تعیین می شه حذف بشه.

Web.Designer01
سه شنبه 12 مرداد 1389, 20:23 عصر
دوستان هدفم اینه که رکوردی که تعیین می شه حذف بشه.
دوست عزیز جناب rahmat_sadeghi زحمت کشیدن شمارشونو دادن خب باهاش تماس بگیر هدفتو بهش بگو دیگه!
البته اگه rahmat_sadeghi زحمت بکشن آدرسشونم بدن ممنون میشم تا اگه یه موقع مشکلی چیزی پیش اومد مزاحمشون بشیم:لبخند:

ricky22
سه شنبه 12 مرداد 1389, 20:24 عصر
سلام
این مثالی که گزاشتم کمکت می کنه.
--------------------------------

اگه لازمش داری به من میل بده rahmat_2007zs@yahoo.com یا با 09181736573 تماس بگیر:چشمک:
:خجالت: