PDA

View Full Version : سوال: استفاده از كنترل shockwave flash براي نمايش فايل فلش در برنامه

SilverLearn
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 01:09 صبح
با سلام خدمت دوستان من در برنامه ام از كنترل shockwave flash براي نمايش يك فلشSWF استفاده كردم

حالا وقتي ز برنامه SETUP تهيه مي كنم فلش رو نشون نميده و بجاش يك صفحه سفيد هست
با اين كه در ستاپ من اون فايل فلش رو هم وصل كردم

از دوستان گرامي مي خوام اگه مي تونن مشكل من رو حل كنند

ممنون .....

saeedvir
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 08:59 صبح
احتمالا مسير فايل را اشتباه داديد.

M.T.P
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 10:00 صبح
فلش رو نشون نميده و بجاش يك صفحه سفيد هست با اين كه در ستاپ من اون فايل فلش رو هم وصل كردم

من این مشکل رو داشتم.
معمولا سفید شدن و نشون ندادن فایل های فلش دلیلش نصب نبودن Flash Player هست.
برنامه ShockWave Flash رو نصب کنید احتمالا مشکل برطرف میشه.

SilverLearn
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 18:14 عصر
دوست گرامي shockwave هم نصب هست ولي مشكل اينجاست كه هنوز سفيد نشون مي ده حالا به نظر خودم هم مسير فايل اشتباه وارد مي شه دوستان من بايد مسير فايل رو چجوري وارد كنم فرض كنيد من يك فايل فلش در مسيري كه پروژه ذخيره شده دارم حالا همين كافي هست كه فقط اسم فايل فلش رو به عنوان مسير وارد كنم يا بايد مسير فايل رو به صورت كامل وارد كنم تازه بعد از ستاپ سازي چه مشكلي ممكنه براي اين آدرس پيش بيادممنون ميشم اگه كمك كنيد......

kami_63
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 19:09 عصر
دوست گرامي shockwave هم نصب هست ولي مشكل اينجاست كه هنوز سفيد نشون مي ده حالا به نظر خودم هم مسير فايل اشتباه وارد مي شه دوستان من بايد مسير فايل رو چجوري وارد كنم فرض كنيد من يك فايل فلش در مسيري كه پروژه ذخيره شده دارم حالا همين كافي هست كه فقط اسم فايل فلش رو به عنوان مسير وارد كنم يا بايد مسير فايل رو به صورت كامل وارد كنم تازه بعد از ستاپ سازي چه مشكلي ممكنه براي اين آدرس پيش بيادممنون ميشم اگه كمك كنيد......

دوست عزیز میتونی اینجوری بنویسی
"Movie = App.path & "\Res\Clock.swf
که فایل فلش داخل پوشه res در کنار فایل exe هست