PDA

View Full Version : سوال: Editor برای CSS3 ؟

Modifier
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 10:03 صبح
سلام
برای نوشتن دستورات css3 از چه IDE استفاده کنم که خوب همه رو Support کنه ...
؟؟

ممنون
یاعلی

LORD AELX
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 16:10 عصر
CSS اونقدر پیچیده نیست که نیاز به IDE داشته باشید با این حال میتونید از MasterStyle استفاده کنید.

موفق باشید :قلب:

Modifier
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 16:21 عصر
CSS اونقدر پیچیده نیست که نیاز به IDE داشته باشید با این حال میتونید از MasterStyle استفاده کنید.

توي Css3 چيزاي جديدي هست كه نميدونم از كجا پيدا كنم...
حالا اين MasterStyle دستورات Css3 رو پشتيباني ميكنه؟

mohsen_Iran
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 16:33 عصر
سلام
dream waver5 هم قابلیت پشتیبانی از Css3 را دارد!

LORD AELX
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 16:48 عصر
توي Css3 چيزاي جديدي هست كه نميدونم از كجا پيدا كنم...
حالا اين MasterStyle دستورات Css3 رو پشتيباني ميكنه؟

بله از CSS3 پشتیبانی می کنه. راستی ببخشید، من اسمش رو اشتباه گفتم، Style Master هست نه Master Style !! :لبخند: این نرم افزار مخصوص CSS ساخته شده و ابزار بسیار خوبی برای کار و تمرین با CSS هستش، یک ادیتور حرفه ای که میتونید اونو از سایت http://www.westciv.com/style_master/ دریافت کنید.

Modifier
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 17:12 عصر
سلام
dream waver5 هم قابلیت پشتیبانی از Css3 را دارد!

پشتيباني كردن تنها نه... ميخوام راحت باهاش كد بنويسم..مثلا با تايپ ابتداي دستور كل دستورات بياد...و...و...

آيا اين كار رو ميكنه ؟

در ضمن منظورت CS5 هست؟

ممنون.

LORD AELX
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 17:23 عصر
پشتيباني كردن تنها نه... ميخوام راحت باهاش كد بنويسم..مثلا با تايپ ابتداي دستور كل دستورات بياد...و...و...

آيا اين كار رو ميكنه ؟

در ضمن منظورت CS5 هست؟

ممنون.

dreamwaver رو نمیدونم ولی Style Master قابلیت IntelliSense هم داره و با تایپ قسمتی از دستور کل دستورات مشابه رو نمایش میده.

منظورش همون Dreamwaver بود نه Adobe Creative Suite!! :گیج: اصلا CS چه ربطی به بحث طراحی وب داره، اون فقط یک پکیج نرم افزار های گرافیکی و ادیت فیلم و ... هستش.

Modifier
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 18:03 عصر
dreamwaver رو نمیدونم ولی Style Master قابلیت IntelliSense هم داره و با تایپ قسمتی از دستور کل دستورات مشابه رو نمایش میده.

css3 توش نبود...:لبخند:

منظورش همون Dreamwaver بود نه Adobe Creative Suite!! :گیج: اصلا CS چه ربطی به بحث طراحی وب داره، اون فقط یک پکیج نرم افزار های گرافیکی و ادیت فیلم و ... هستش.

نخير flash ,dream,firewoke همش مثل فتوشاپ تحت همون عنوان مياند...

LORD AELX
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 18:30 عصر
css3 توش نبود...:لبخند:

عزیزم Style Master از CSS3 و HTML5 پشتیبانی می کنه، توی سایتش هم نوشته! :لبخندساده: نسخه آخرش رو نصب کنید (4.6 برای ویندوز و 5 برای MAC OS)... مثلا همین قابلیت شفاف کردن عناصر مربوط به CSS3 است. :چشمک:

نخير flash ,dream,firewoke همش مثل فتوشاپ تحت همون عنوان مياند...

اطلاع نداشتم که این نرم افزار ها هم جزو همون پکیج هستند، فکر می کردم فقط فتو شاپ و نرم افزار های ویرایش تصاویر و فیلم در این پکیج باشند.