PDA

View Full Version : گفتگو: گفتگو و بحث در مورد طراحی و پیاده سازی سایت خوابگاههای دانشگاه تبریز

mostafarastin239
چهارشنبه 13 مرداد 1389, 22:02 عصر
سلام
لطفا در مورد مراحل طراحی و پیاده سازی سایت خوابگاههای دانشگاه تبریز از وارد کردن لیبل، طراحی پایگاه داده، ثبت اطلاعات و ... در برنامه تا قرار دادن روی هاست و تست کار کردن برنامه توضیحات کاملی را ارائه دهید.
با تشکر

taghvajou
پنج شنبه 14 مرداد 1389, 15:47 عصر
سلام به همه و جناب مصطفی راستین
من متوجه منظورتون نشدم؟؟!! خیلی سوالتون ناگهانی بود!!:گیج:
اولا: جدا قصد دارین که براتون توضیح داده بشه؟؟ در مورد سایتش یا در مورد اپلیکیشنتش؟
دوما: چرا دقیقا اسم یه سیستم خاص رو آوردین و دست رو یه پروژه سازمانی از شهر تبریز گذاشتین نه یزد؟؟؟
سوما: چرا یه تاپیک مستقل واسه این موضوع گذاشتین نه یه سوال خصوصی از مجموعه یا نویسنده سیستم؟؟؟

mostafarastin239
جمعه 15 مرداد 1389, 20:20 عصر
سلام جناب تقوی جو
تنها جوابی که من می توانم به شما بدهم این است که پروژه ی تعریف شده برای خوابگاه روی هاست قرار گرفته و به زبان ساده عملیاتی شده است و دیگر هیچ.
در مورد مراحل توضیح دادن من از ب بسم الله را می خواهم بدونم تا ... قرار دادن سایت روی هاست و جواب گرفتن
با تشکر

taghvajou
شنبه 16 مرداد 1389, 09:55 صبح
سلام به همه
چشم! مولامون می فرمایند: زکاة العلم نشره.
ما هم از یاد دادن آنچه که بلدیم دریغ نخواهیم کرد ولی بشرطها و شروطها.

mostafarastin239
شنبه 16 مرداد 1389, 20:51 عصر
سلام به همه
جناب تقوی جو من پیشنهاد می کنم برای شروع قسمت مربوط به وارد شدن به سایت و تشخیص صحیح بودن نام کاربری و رمز عبور را با هم کار کنیم. البته این پیشنهاد من هستش اگر دوستان نظر دیگری دارند من تابع نظر جمع هستم.
با تشکر

shgroup
دوشنبه 18 مرداد 1389, 09:37 صبح
سلام به همه
جناب تقوی جو من پیشنهاد می کنم برای شروع قسمت مربوط به وارد شدن به سایت و تشخیص صحیح بودن نام کاربری و رمز عبور را با هم کار کنیم. البته این پیشنهاد من هستش اگر دوستان نظر دیگری دارند من تابع نظر جمع هستم.
با تشکر

من هم اول سلام
دوست عزیز یکم وقتی تاپیک رو خوندم و نظرات شما و جناب تقوی جو رو دیدم خندم گرفت (البته خیلی ببخشید قصد جسارت نیست) اما چند نکته رو متذکر بشم امیدوارم باعث نتیجه گرفتن تاپیک بشه.
1- این طوری که شما تاپیک رو مطرح کردید شاید درست نباشه اما هدفتون خیلی خوبه.
2-تا جایی که من از جناب تقوی جو دوست عزیزم و پروژه ذکر شده اطلاع دارم بعید می دونم که دقیقا به همان چیزی که شما قصدش رو داری برسی البته اینو نگی شما ناامیدی و ازاین حرفا(نه) چون با دلیل میگم- اینم دلیل:
اول اینکه شاید برای جناب تقوی جو از نظر زمان وقت گیر باشه که کل پروژه رو توضیح بدهند هم از نظر مسائل امنیتی توضیح تک تک قسمتهای پروژه کار درستی نباشه که این کاملا برای هر برنامه نویسی صدق می کند و هر کدنویسی این کار را نخواهد کرد (مثلما)
3-قدم اول رو خوب گفتی یعنی صفحه اصلی برنامه و ورود کاربران با این موافقم البته اگه با مسائلی که در شماره 2 گفتم تداخل نداشته باشه و تقوی جو عزیز بتونن توضیح بدهند.
من هم اولین باری که این پروژه رو دیدم خیلی خوشم اومد و دوست داشتم (هنوزم دارم) که یه برنامه تجاری به این سبک رو طراحی کنم به همین دلیل این امضا رو برای خودم گذاشتم.
در مجموع با تاپیک موافقم اما (بشرطها و شروطها) :لبخندساده:

mostafarastin239
دوشنبه 18 مرداد 1389, 15:40 عصر
من هم اول سلام
دوست عزیز یکم وقتی تاپیک رو خوندم و نظرات شما و جناب تقوی جو رو دیدم خندم گرفت (البته خیلی ببخشید قصد جسارت نیست) اما چند نکته رو متذکر بشم امیدوارم باعث نتیجه گرفتن تاپیک بشه.
1- این طوری که شما تاپیک رو مطرح کردید شاید درست نباشه اما هدفتون خیلی خوبه.
2-تا جایی که من از جناب تقوی جو دوست عزیزم و پروژه ذکر شده اطلاع دارم بعید می دونم که دقیقا به همان چیزی که شما قصدش رو داری برسی البته اینو نگی شما ناامیدی و ازاین حرفا(نه) چون با دلیل میگم- اینم دلیل:
اول اینکه شاید برای جناب تقوی جو از نظر زمان وقت گیر باشه که کل پروژه رو توضیح بدهند هم از نظر مسائل امنیتی توضیح تک تک قسمتهای پروژه کار درستی نباشه که این کاملا برای هر برنامه نویسی صدق می کند و هر کدنویسی این کار را نخواهد کرد (مثلما)
3-قدم اول رو خوب گفتی یعنی صفحه اصلی برنامه و ورود کاربران با این موافقم البته اگه با مسائلی که در شماره 2 گفتم تداخل نداشته باشه و تقوی جو عزیز بتونن توضیح بدهند.
من هم اولین باری که این پروژه رو دیدم خیلی خوشم اومد و دوست داشتم (هنوزم دارم) که یه برنامه تجاری به این سبک رو طراحی کنم به همین دلیل این امضا رو برای خودم گذاشتم.
در مجموع با تاپیک موافقم اما (بشرطها و شروطها) :لبخندساده:

سلام دوست عزیزم shgroup
حرف شما کاملا درسته ولی هدف من خیلی وسیع تر از اون چیزی هست که به نظر می آید. برای استاد شدن باید شاگردی کرد. آیا نظر شما غیر از این است.
با تشکر

taghvajou
دوشنبه 18 مرداد 1389, 19:59 عصر
سلام به همه
به آقای ایمان و آقا مصطفی سلام و درود
پیشاپیش هلول ماه مبارک رمضون رو بهتون تبریک میگم و التماس دعا دارم که دعا در حق همدیگه خیلی توصیه شده! بالاخص با در نظر گرفتن حق استاد شاگردی که مولامون گفته: فمن علمنی حرفا فقد سیرنی عبدا

خدمت دوستان عارضم از گفتن نکات و یاد دادن باکی نیست!
ولی اینکه بخوام خود پروژه خوابگاه روبگم شاید به نوعی از دست دادن ایده ی کاری خودم و شرکتم باشه! (نه اینکه بخوام غلو کرده باشم ولی خلاقیت و کیفیت پروژه در حدی هست که حتی مدیرعامل شرکت سما سامانه که احتمالا با نرم افزار آموزشی سمای دانشگاه سراسری آشنا باشین، کار رو نه تنها تایید کردند بلکه پیشنهاد همکاری و مشارکت رو مطرح کردند)
اما در مورد یاد دادن نحوه اجرا کارها:
در حد سوال پاسخ، شما اگه سوال بپرسین بنده هم جواب میدم
در حد آموزش، یه تاپیک درست کردم به مرور (هر چند آهسته ولی پیوسته است) مطالب رو یاد میدم
در مورد پروژه کار کردن و شاگردی کردن هم، موافقم! یه پروژه تعریف میکنیم رو اون کار میکنیم ولی تو این مورد به شرطها و شروطها!

در هر صورت از اینکه چیزی رو که بلدم یاد بدم، احساس انجام وظیفه و لذت میکنم. پس در خدمتتون هستم بی مضایقه

دعا کردن برای دوستان یادتون نره
:قلب: