PDA

View Full Version : آموزش: دانلود آموزشهای ویدئویی سایت LearnVisualStudio.Net با لینک مستقیم از RapidBaz.com

Mehdi6052
پنج شنبه 14 مرداد 1389, 01:41 صبح
با سلام

این لینک مستقیم آموزشهای ویدئویی سایت LearnVisualStudio.Net می باشد که از تورنت دانلود کرده ام و در سایت RapidBaz.com قرار داده ام و شامل مجموعه ای بی نظیر از فایلهای ویدئویی و سورس کد می باشد.
برای کسانی که با آموزشهای این سایت آشنایی ندارند باید بگویم که این آموزشها به زبان انگلیسی می باشد اما بسیار مفید است و شما را قادر می سازد تا به سرعت مطلب مورد نظر را فرا بگیرید. این فایلهای ویدئویی پولی و گران قیمت می باشد و واقعا ارزش تماشا کردن را دارد.

خلاصه ای از موارد آموزش داده شده در این مجموعه:

ASP.NET
ADO.Net
VB.Net
C#‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎ ‎‎.Net
CRYSTAL REPORTS
Visual Source Safe
SILVERLIGHT
NET CLASS LIBRARY
CONFIG DEPLOYMENT AND SECURITY
GETTING STARTED WITH SQL 2005 EXPRESS
DATA BINDING IN VS NET
ASP DATA ACCESS AND DATA BINDING
GETTING STARTED WITH VISUAL WEB DEV 2005 EXPRESS

و ...

این مجموعه به صورت یک فایل winrar با حجم 1.8 گیگابایت می باشد و امکان دانلود از طریق دانلود منیجر ها را نیز پشتیبانی می کند.

لینک :

http://mehdi6052.dl.rapidbaz.com/VUGt/NET+FRAMEWORK.zip

توجه: لینک فایل ممکن است به مرور زمان تغییر نماید که من سعی خواهم کرد در فواصل زمانی مختلف آن را کنترل نمایم و آن را به روز نمایم. اگر لینک فایل کار نکند در سایت Rapidbaz.com در قسمت فایلهای دانلودی به دنبال اسم NET FRAMEWORK.zip با حجم 1479 MB بگردید.

با آرزوی موفقیت و شادکامی برای برنامه نویسان ایران زمین

modirmasool
پنج شنبه 14 مرداد 1389, 13:17 عصر
کار خیلی عالی ای کردین. ممنون.

kiasia
جمعه 15 مرداد 1389, 22:53 عصر
سلام دوست عزیز

اگه میشه لینکو بروز کن چون کار نمیکنه!!!

ممنون

modirmasool
جمعه 15 مرداد 1389, 23:21 عصر
آخ! من 1.7 گیگشو گرفته بودم و فقط 100 مگ اش مونده بود.:گریه:

modirmasool
جمعه 15 مرداد 1389, 23:24 عصر
اگر لینک فایل کار نکند در سایت Rapidbaz.com در قسمت فایلهای دانلودی به دنبال اسم NET FRAMEWORK.zip با حجم 1479 MB بگردید.

من که عضو نیستم باید چه کار کنم؟:گریه:

Mehdi6052
شنبه 16 مرداد 1389, 00:44 صبح
ساعت 11:53 دقیقه 18 مرداد آپدیت شد(لینک بالای صفحه نیز آپدیت می شود).

http://mehdi6052.s81.rapidbaz.com/premium/0a16479210f2df80fe38234b3fc36a79/4c5fac97/s81.eu./6208811?NET%20FRAMEWORK.zip

Nima NT
شنبه 16 مرداد 1389, 12:41 عصر
برادر من ای کاش قبل از اینکه یه همچین چیز حجیمی رو آپلود کنی خودت یه تست بکنی ، اکثر فیلمها مشکل دارن ، بعضی هاشون هم بدون صدا هستن.!

Mehdi6052
شنبه 16 مرداد 1389, 14:15 عصر
برادر من ای کاش قبل از اینکه یه همچین چیز حجیمی رو آپلود کنی خودت یه تست بکنی ، اکثر فیلمها مشکل دارن ، بعضی هاشون هم بدون صدا هستن.!

دوست عزیز به خاطر این حرف شما من اکثر فایلها را همین الان امتحان کردم و حتی یک نمونه هم فایل ویدئویی خراب یا بدون صدا پیدا نکردم.
شاید مشکل از مدیا پلیر شما باشد و با نصب کدک پک مناسب برای فایلهای WMV مشکل حل شود.

ولی اگر فکر میکنید واقعا در فایل هایی اشکال وجود دارد، نام فایل را بگویید تا من هم امتحان کنم.

با تشکر

Nima NT
شنبه 16 مرداد 1389, 14:17 عصر
مشکل فایلها در بعضی موارد هستن ، یه تعدادی از اونها توسط مدیا پلیر باز نمیشه ، با KMPlayer هم امتحان کردم ولی باز نشدن ، در مواردی هم که این فایلهای مورد دار باز میشن بدون صدا هستن.
در بعضی موارد هم فایلهای Extract نمیشن ، پوشه های ASP هم خالی هست ، آیا اینها از اول اینگونه بودن یا اینکه مشکلی برای اینها پیش اومده.

ممنونم.

Mehdi6052
شنبه 16 مرداد 1389, 14:19 عصر
میشه یکه نمونه از اون فایل ویدئویی بیصدا رو نام ببرید.

در مورد خالی بودن بعضی از پوشه های ASP باید بگویم که این فایل در حقیقت با حجم 2.2 گیگابایت در تورنت وجود داشت و من برای اینکه از حجم اون کم کنم بعضی از فایل های ASP اون رو حذف کردم.

برای دریافت کامل این فایل همراه با تمام آموزشها می توانید در سایت rapidbaz به دنبال اسم فایل (NET FRAMEWORK.zip) بگردید و اصل این فایل را با حجم حدود 2048 MB را دانلود نمایید.

Nima NT
یک شنبه 17 مرداد 1389, 03:26 صبح
مشکل از اون فایل اول بود.
من فایل 2 گیگ رو دانلود کردم مشکل حل شد.

ممنونم.

naser_feb8646
سه شنبه 19 مرداد 1389, 00:37 صبح
میشه یکه نمونه از اون فایل ویدئویی بیصدا رو نام ببرید.

در مورد خالی بودن بعضی از پوشه های ASP باید بگویم که این فایل در حقیقت با حجم 2.2 گیگابایت در تورنت وجود داشت و من برای اینکه از حجم اون کم کنم بعضی از فایل های ASP اون رو حذف کردم.

برای دریافت کامل این فایل همراه با تمام آموزشها می توانید در سایت rapidbaz به دنبال اسم فایل (NET FRAMEWORK.zip) بگردید و اصل این فایل را با حجم حدود 2048 MB را دانلود نمایید.

مشکل از اون فایل اول بود.
من فایل 2 گیگ رو دانلود کردم مشکل حل شد.

ممنونم.

سلام
دوستان اگر یراتون ممکنه لینک فایل 2 گیگی رو هم بزارید
بعضی از دوستان مثل بنده توی سایت رپیدباز اشتراک نداریم برای همین نمی تونیم سرچ کنیم

پیشاپیش ممنون

iman_s52
چهارشنبه 20 مرداد 1389, 00:55 صبح
بله
اگه میشه لطف کنید فایل 2gb رو هم بذارین.
(البته نه از RapidBaz)

Iran58
سه شنبه 09 شهریور 1389, 07:39 صبح
سلام
مهندس پيام مي دهد اعتبار نداريد لطفا رسيدگي كنيد

Mehdi6052
سه شنبه 09 شهریور 1389, 19:13 عصر
برای دانلود از این لینک می توانید استفاده نمائید:

(http://mehdi6052.dl.rapidbaz.com/VUGt/NET+FRAMEWORK.zip)

http://mehdi6052.dl.rapidbaz.com/VUGt/NET+FRAMEWORK.zip

(http://mehdi6052.dl.rapidbaz.com/VUGt/NET+FRAMEWORK.zip)

mosi123
چهارشنبه 24 آذر 1389, 19:13 عصر
سلام
من نتونستم دانلود کنم. باید چه کار کنم. کمکم کنید لطفا.
با تشکر

MMR_1344
دوشنبه 07 شهریور 1390, 16:58 عصر
ئوستان لینک دانلود مشکل داره اگر ممکنه در جای دیگه قرار بدین که بشه اون رو دریافت کرد
با تشکر از همه

mohamadrezay
شنبه 11 مرداد 1393, 11:04 صبح
سلام و روزتون بخیر
اولا تشکر میکنم از همین کار خوبی که انجام داده بودین.
و میخواستم خواهش کنم لینک های دانلوداش رو اگر امکان اره قرار بدین دوباره.
ممنون و متشکر.