PDA

View Full Version : سوال: ایراد debug در vwd

بمب منطقی
پنج شنبه 14 مرداد 1389, 01:52 صبح
با سلام:

چرا بعد از کامپایل شماره خط خطاهای کدم تو error list مشخص نمیشه و وقتی روشون دابل کلیک میکنم به خط مربوطه منتقل نمیشم؟

http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=53658&stc=1&d=1280958555

با تشکر

بمب منطقی
پنج شنبه 14 مرداد 1389, 21:19 عصر
من حتی vs2005 رو یدور دیگه نصب کردم ولی مشکل حل نشد.کسی نمیدونه؟

aminghaderi
جمعه 15 مرداد 1389, 01:19 صبح
چرا بعد از کامپایل شماره خط خطاهای کدم تو error list مشخص نمیشه و وقتی روشون دابل کلیک میکنم به خط مربوطه منتقل نمیشم؟استادم ، اینجا فروم برنامه نویس هست ، باید این سوال در فروم ماکروسافت مطرح بشه تا واقعا یه فکر براش انجام بدهند.
VS شما که خوبه مال من به دلیل اینکه چندین ماهه روی سیستمم نسب هست کل دیباگش از کار افتاده و من مجبور جوری دیگری خطاها رو پیدا کنم؟!
شاید بخاطر این باشه که نسخه ما ریجستر نیست ؟؟؟ (البته باور کنید من سی دی ارجینال خریدم ؟؟ ، پشت نقره ای!!! 4.5 براش پول دادم؟؟:لبخند:)
پروپرتی "Debug="true رو در قسمت اول کد قرار بدین شاید کارتون حل بشه:

<%@ Page Language="C#‎‎" AutoEventWireup="true" Debug="true" CodeFile="Default.aspx.cs" Inherits="_Default" %>

و بعد ....
توضیحات رو روی عکس دادم.
فقط نکته گاهی هم خط خطا اشتباهی گزارش می شه (فقط گاهی) که اونم معمولا مربوط به عدم وجود سیمی کالن در خطوط بالا تر هست.

موفق باشید.

بمب منطقی
جمعه 15 مرداد 1389, 02:15 صبح
استادم ، اینجا فروم برنامه نویس هست ، باید این سوال در فروم ماکروسافت مطرح بشه تا واقعا یه فکر براش انجام بدهند.
چون IDE مVWD که مخصوص asp.net هست،سوالم رو اینجا مطرح کردم.

از بابت راهنماییت خیلی ممنونم. خدا خودت و پدر و مادرت رو بیامرزه :لبخند: