PDA

View Full Version : کمک برای نوشتن برنامه تبلیغ از طریق تلفن

نیما حتمی
پنج شنبه 14 مرداد 1389, 10:35 صبح
سلام به همه دوستان برنامه نویس خودم.دوستان ازمن خواسته شده یه برنامه بنویسم به شرح زیر:
1-شماره تماس مشتریان در یک بانک تعریف بشه که مشکلی دراین خصوص ندارم.
2-از طریق تلفن به طور اتوماتیک شماره مشتریان گرفته شده و اطلاعاتی(از قبل در سیستم به صورت فایلهای صوتی ذخیره شده) توسط اپراتور به مشتری داده شود.
اساتید محترم خیلی گیر این موضوع هستم.البته این نیاز من نیاز خیلی از بچه های خودمون هم هست.

mahziar
پنج شنبه 14 مرداد 1389, 12:25 عصر
[quote=نیما حتمی;1057897]سلام به همه دوستان برنامه نویس خودم.دوستان ازمن خواسته شده یه برنامه بنویسم به شرح زیر:

نوشتن برنامه ای که این کار رو بکنه سخت نیست فقط می خواد کامپوننت KDTELE رو گیر بیاری . یه آموزش هم برای این کامپوننت تو بخش دلفی هست که کارت رو راه می اندازه .

فقط مشکل اصلی که منم هم باهاش درگیرم اینکه اگه بخوای با بیشتر از 1 خط تلفن این کار رو انجام بدی باید یک کارت IVR بخری که قیمتش از 500 تا یک میلیون و دویست هزار هستش و اون موقعست که پشیمون میشی .

نیما حتمی
شنبه 16 مرداد 1389, 09:15 صبح
با تشکر از شما دوست خوبم.اگه لینکی در این خصوص داری برام بذار.بازم متشکرم

نیما حتمی
شنبه 16 مرداد 1389, 09:19 صبح
سلام به همه دوستان.من دارم پروژه ای رو می نویسم که الان تو مرحله ای هستم که نیاز به آموزش کامپوننت KDTELE دارم از دوستان هر کی می تونه کمکم کنه.ممنو نم از همه شما عزیزان

Rocker
شنبه 16 مرداد 1389, 09:26 صبح
[quote=نیما حتمی;1057897]سلام به همه دوستان برنامه نویس خودم.دوستان ازمن خواسته شده یه برنامه بنویسم به شرح زیر:

نوشتن برنامه ای که این کار رو بکنه سخت نیست فقط می خواد کامپوننت KDTELE رو گیر بیاری . یه آموزش هم برای این کامپوننت تو بخش دلفی هست که کارت رو راه می اندازه .

فقط مشکل اصلی که منم هم باهاش درگیرم اینکه اگه بخوای با بیشتر از 1 خط تلفن این کار رو انجام بدی باید یک کارت IVR بخری که قیمتش از 500 تا یک میلیون و دویست هزار هستش و اون موقعست که پشیمون میشی .

یه همچین کامپوننتی برای .NET هم هست ؟؟؟:متفکر: