PDA

View Full Version : موفق ترین سایتها در ایران

میلاد قاضی پور
پنج شنبه 14 مرداد 1389, 18:02 عصر
سلام . فکر میکنید چه نوع سایتهایی درصد موفقیت (محبوبیت و فایده) بالایی در وب ایران دارند ؟

میلاد قاضی پور
پنج شنبه 14 مرداد 1389, 18:10 عصر
متأسفانه سوأل نظر سنجی بدرستی ثبت نشده از مدیران خواهش میکنم رسیدگی کنن .

UnnamE
پنج شنبه 14 مرداد 1389, 19:22 عصر
کلا تو ایرام هیچ سایتی نمیتونه پیشرفت کنه
تا میخواد به یه جایی برسه بسته میشن

میلاد قاضی پور
پنج شنبه 14 مرداد 1389, 19:51 عصر
درسته که سایتهای موفق میتونستند موفق تر از این باشند و به خاطر بعضی مسائل پیشرفت آنچنانی ای ندارند اما من فکر میکنم در هر صورت با همین شرایط هم میشه مثل بعضی از مدیران از سایتها در آمد میلیاردی داشت .

Alireza_Salehi
پنج شنبه 14 مرداد 1389, 20:01 عصر
خیلی سایتها با همین شرایط و قوانین درآمد میلیونی و میلیاردی دارند، خودشون رو با شرتیط سازگار کرده اند، درآمد دارند.
البته بیشتر مدیران سایتها به همین درآمد بسنده می کنند، تا حالا مدیری رو درایران ندیدم که به ساختن سایتی مثل facebook یا google یا .... حتی فکر بکنه چه برسه به این که روش بخواد سرمایه گذاری کنه.

برنامه نویس ها و اهل فن توانش رو دارند ولی سرمایه گذارها اهلش نیستند، بالاخره چیزی که دم به دقیقه قطع میشه ریسک سرمایه گذاریش بالاست. بگذریم از این که دیتاسنتر درست و حسابی هم در ایران نداریم.

hamid1988
پنج شنبه 14 مرداد 1389, 20:08 عصر
تا حالا مدیری رو درایران ندیدم که به ساختن سایتی مثل facebook یا google یا .... حتی فکر بکنه

Http://www.Cloob.com

salehbagheri
پنج شنبه 14 مرداد 1389, 22:22 عصر
احساس میکنم سرویس دهندگان وبلاگ (مثل بلاگفا، پرشین بلاگ) بیشترین موفقیت رو داشتند.

مهم تر از اون تراوین ... :ناراحت: با روزانه بیش 5000 هزار کاربر آنلاین

IsFull()
جمعه 15 مرداد 1389, 00:42 صبح
به نظر من سایت های آگهی مزخرف ترین سایت های موجودند چون موقع سرچ کردن درباره ی یک موضوع خیلی دست و پا گیرن به درد من که هیچ وقت نخوردن ولی نمی دونم چی کار می کنن که موقع جستجو اسمشون اوایل لیست گوگل میاد

میلاد قاضی پور
جمعه 15 مرداد 1389, 00:49 صبح
احساس میکنم سرویس دهندگان وبلاگ (مثل بلاگفا، پرشین بلاگ) بیشترین موفقیت رو داشتند.

مهم تر از اون تراوین ... :ناراحت: با روزانه بیش 5000 هزار کاربر آنلاین
بله منم موافقم . با نگاهی به آمار های سایت الکسا میشه کاملا به این نتیجه رسید که صدر نشینهای ایران همینهایی هستند که گفتید .http://www.alexa.com/topsites/countries/IR

اما بلاگفا رو نباید جزو ابتکارات و ایده های خوب دنیای وب قلمداد کرد . گوگل و یاهو و .. رو هم همینطور . چراکه بلاگفا شاید روزی فقط 1500 تا کاربر لاگین کرده داشته باشه و بقیه بازدیدها ی این سایت به خاطر اینه که بخش بزرگی از وب فارسی و اطلاعات رو بلاگفا بایگانی میکنه . شما نگاه کنید روزی چند تا از سرچهامون به بلاگفا میرسه . حتی مطالب سایتهای خیلی مهم مثل رشد و ویکیپدیا چون از ترفندهای سئو بخوبی استفاده نمیکنن توسط سارقان مطالب که گروهی از کاربران بلاگفا جزوشون هستند مطالبشون کپی میشه و چون اتفاقا این افراد بلدن سایت رو در نتایج جستجو بالا بیارن و لینکهایی هم از دوستان وبلاگی دریافت میکنن باعث میشن که اکثریت جستجو های ما به بلاگفا ختم بشه .

در کل برای همین وبلاگ رو در نظر سنجی وارد نکردم .

Megadeth
جمعه 15 مرداد 1389, 21:58 عصر
کاری که میهن دانلود کرد هم جالبه سایت دانلود رایگان رو راه انداخته و شمار بازدیدکننده ها رو برده بالا

الان هم انجمنش رو داره سر و سامونی میده

وقتی هم انجمنش راه خودش رو پیدا کنه یعنی موفقیت حاصل شده

East.Tiva
پنج شنبه 21 مرداد 1389, 01:08 صبح
توی یک جامعه با اقتصاد سالم، شما هرکاری که انجام بدی به همون نسبت منجر به پولدار شدنت میشه !

اما در اینجا، فقط و فقط به شانس بستگی داره! نه به تخصص! نه به علم! نه به پارتی!

اوبالیت به بو
پنج شنبه 21 مرداد 1389, 19:52 عصر
سلام

من ترم 2 كه بودم يه تحقيقي رو انجام دادم براي درس كارآفريني با موضوع "كارآفريني و اشتغال زايي در حوزه IT" كه مورد پسند استاد هم قرار گرفت. با اينكه اون موقع هم كار مي كردم و هم 20 واحد قزوين برداشته بودم ولي شبانه روز پاش نشستم و داشتم روش كار مي كردم.

حتي سميناري رو كه توسط شركت "مديريت سرآمد ايرانيان" برگزار شد رو رفتم كه خيلي كمكم كرد و درواقع كليد راه اين سمينار بود.
در اين تحقيق وب سايت هايي كه تو ايران موفق شدند رو دونه دونه تحليل كردم و فعاليت هاشون رو ذكر كردم. اميدوارم به درد دوستان بخوره.

خوندنش حداكثر 45 دقيقه هم نميشه.

http://barnamenevis.org/forum/downloads.php?do=file&id=111078

b.mahsa
پنج شنبه 21 مرداد 1389, 21:23 عصر
ممنون بابت لینک ولی:ناراحت:
لینکتون کار نمی کنه ... در دست تعمیره....؟؟؟؟!!!1

East.Tiva
جمعه 22 مرداد 1389, 00:31 صبح
خوشحال میشم منم بتونم نتیجه تحقیقات شما رو بخونم.
ولی لینک در دست تعمیره انگار

اوبالیت به بو
جمعه 22 مرداد 1389, 16:36 عصر
سلام

بله شما درست مي گيد اما با FireFox 4 دانلود ميشه.

مي تونيد از اينجا هم دانلود كنيد:

http://www.4shared.com/file/FglInrbo/ecommerce.html

علیرضا مداح
جمعه 22 مرداد 1389, 17:13 عصر
سلام،
امکان دانلود وجود دارد، ولی امکان آپلود به دلیل عملیات نگهداری سرور (http://barnamenevis.org/forum/announcement.php?f=17) فعلا" وجود ندارد،/

b.mahsa
جمعه 22 مرداد 1389, 21:27 عصر
ممنون مقالاتون خیلی جالب بود.
خسته نباشید.

مهران رسا
جمعه 22 مرداد 1389, 23:23 عصر
من ترم 2 كه بودم يه تحقيقي رو انجام دادم براي درس كارآفريني با موضوع "كارآفريني و اشتغال زايي در حوزه IT" كه مورد پسند استاد هم قرار گرفت. با اينكه اون موقع هم كار مي كردم و هم 20 واحد قزوين برداشته بودم ولي شبانه روز پاش نشستم و داشتم روش كار مي كردم.
احسنت :D !

براي بدست آوردن 50000000 كاربر:
راديو 38 سال
كامپيوتر بيش از 16 سال
تلويزيون 13 سال
اينترنت 4 سال!!

جالب بود .