PDA

View Full Version : چگونگی refresh کردن یه page دیگه با javascript

sm
پنج شنبه 09 تیر 1384, 12:59 عصر
با سلام
من میخوام از روی یه فرم که داخل یه frame قرار داره با زدن یه کلید یه فرم دیگه رو رو همون صفحه ولی داخل یه فریم دیگه باز کنم .
اینکار رو با دستور زیر انجام دادم :
Response.Write("<script>window.open('PageName.aspx','FrameName')</script>")
ولی یه مشکلی وجود داره اونم اینکه یه بار که این دستور اجرا شد و فرم دومی load شد از اون به بعد که این کد اجرا بشه دیگه متد pageload فرم دومی فراخوانی نمیشه و کار مورد نظر منو انجام نمیده. به عبارتی صفحه reload نمیشه و refresh نمیشه
ممنون میشم اگه کمکم کنین.

shahroozj
شنبه 11 تیر 1384, 14:19 عصر
کمی بیشتر توضیح بدید که می خواهید چیکار کنید

sm
یک شنبه 12 تیر 1384, 11:07 صبح
در واقع من یه فرم دارم که مربوط به جستجو در سایته.
این فرم رو پیاده سازی کردم که توش یه textbox گذاشتم و زیرش هم یه دیتا گرید.
که کاربر کلمه مورد نظرش رو بتونه جستجو کنه .
و page اصلی سایتم هم از سه iframe تشکیل شده. یکی قسمت راست که منوها و یه سری چیزای دیگه توشه و سمت چپش هم تبلیغات و چند usercontrol دیگه است و فریم وسط که در واقع فرمهای سایت روش باز میشه از جمله همین فرم جستجو.
حالا کاری که کردم این بوده که یه usercontrol هم برای جستجو طراحی کردم که یه textbox و یه کلید جستجو هستش . و این usercontrol رو هم در فریم سمت راست قرار دادم. حالا وقتی کاربر بخواد جستجو کنه هم میتونه لینک مربوط به جستجو رو بزنه که اونو به فرم مربوطه میبره و هیچ مشکلی هم نیست. و هم میتونه در اون قسمت سمت راست کلمش رو بنویسه و جستجو رو بزنه . برای اینکار اومدم کلمه کاربر رو به فرم جستجو پاس دادم البته با استفاده از session .
حالا مشکلی که هست اینه که وقتی کاربر یه بار به این طریق جستجو کرد اگه همون وقت بعد از اون بخواد کلمه دیگه ای رو سرچ کنه دیگه اون فرم وسط تغییری نمیکنه و نتیجه رو بهش نشون نمیده. انگار که چون فعلا اون فرم load هست دیگه اونو reload یا رفرش نمیکنه.
ممنون میشم اگه کمکم کنین.
راستی خودم فکر میکنم شاید اگه به جای استفاده از session کلمه رو از طریق پارامتری همونجا تو لود کردن فرمش بهش بدم
(pagename.aspx?searchtext=txtshearch.text) مشکلم حل شه البته شاید.
ولی مشکلی که دارم نمیدونم چجوری بهش بگم محتوی textbox رو بهش رد کنه . چون یه متغیره.
باید ببخشید که توضیحاتم انقد طولانی شد .

sm
یک شنبه 12 تیر 1384, 12:01 عصر
ازتون ممنونم. مشکلم حل شد.
از طریق همون رد کردن پارامتر در هنگام redirect کردن مشکلش حل شد.