PDA

View Full Version : یه میزبان برای JSP سراغ دارین؟

ناصرقلی
شنبه 29 شهریور 1382, 10:20 صبح
سلام
اگه یه شرکت خوب برای میزبانی JSP تو ایران سراغ دارین لطفا بنویسین.
ممنون
ناصر

golnari
چهارشنبه 10 دی 1382, 08:48 صبح
سلام ناصر
فکر کنم http://www.dorsanet.com/hosting.php بد نباشه. هنوز چیزی اونجا راه ننداختم ولی به زودی خبرشو بهت می دم

golnari
شنبه 25 بهمن 1382, 10:14 صبح
دوباره سلام
خبر خوب برای jsp کارها مخصوصا "ناصرقلی" ; بالاخره یه سایت با jsp راه انداختیم

pishbin.com (htt://pishbin.com)سایتی که در اون قراره خیلی چیزها پیشبینی بشه و کلی جایزه اینور اونور بشه. الان که موقع انتخاباته یه محتوایی داره و چند روز دیگه کل سایت عوض میشه و تبدیل به پیشبینی مسابقات فوتبال میشه برای اطلاع بیشتر سایت رو ببینید .
منتظر نظرات شما هستم .

با تشکر از mihanhost.com

Consultant
سه شنبه 13 بهمن 1388, 19:37 عصر
من یک شرکتی برا میزبانی جاوا یا tomcat jsp /j2ee hosting سراغ دارم که تو ایران می شه گفت بهترینه.
آقا من سه سال دنبال یه هاست واقعی و قوی گشتم که پروژه های jsp یا servlet یا j2ee هامو رو اون سوار کنم. آخر سر داشتم نا امید می شدم که تو دانشگاه (شریف) یه دوستی تو دانشگاه تهران داشتم که جاوا کار بود ازش راهنمایی خواستم برام شرکت آذرسان و معرفی کرد. من دو ساله که پروژه های وب و رو هاست اونا انداختم خیلی راضیم...
Azarsun.com
تازه اینا خودشون این کاره اند، شنیدم تو چند تا دانشگاه ابرکامپیوتر هم راه اندازی کرده اند...

من که دارم خوب با j2ee حال میکنم، عشق است جاوا...

Web_Admin
سه شنبه 13 بهمن 1388, 19:57 عصر
سلام

آره ایشون راس می گن این شرکت آذرسان معروف به Azarsun.com واقعاً یک میزبانی خوب و مهندسی شده ای و ارائه میدن منم یکسال و نیمی که ازشون نمایندگی ثبت میزبانی دارم، خیلی از کاراشون راضیم.

میزبانی jsp یا میزبانی جاوا شونم که رو لینوکسه، مشتریام خیلی راضیند. این شرکت واقعاً خودشون سرورها رو پیاده سازی کرده اند و سرعت سرورهای این شرکت رو هم ما تست کردیم واقعاً 100Mbps هستند.
پشتیبانی هم که بیسته... خیلی عالیه

soltanalidj
سه شنبه 13 بهمن 1388, 20:42 عصر
بعد از 6 سال تاپیک رو آووردی بالا که همینو بگی ؟ :لبخند:

Web_Admin
سه شنبه 13 بهمن 1388, 20:52 عصر
بعد از 6 سال تاپیک رو آووردی بالا که همینو بگی ؟ :لبخند:

دوست عزيز شما منو با كسي ديگه اشتباه گرفتيد، من اولين باره كه تو اين سايت ميام و خودم هم بعد از 11 سال دوري اخيراً وطن عزيزم اومده ام.
آره همه میدونن که اینا اینکاره اند، خوب و باید گفت من خیلی اذیت کشیدم که یه هاست خوب پیدا کنم. برنامه نویسی وب 15 ساله که کاره منه من میدون چه هاستی خوبه یا چه هاستی بده من در زمینه های زیر این شرکت و پیشنهاد می کنم :

PHP MySQL Hosting
J2EE / JSP hosting
Super-Computers
Real Network Clustering
,... خودتون با هاشون معامله کنید بهتر می شناسید. بلی کاراشون عالیه...
اگه اشتباه نکنم آدرس سایتشون Azarsun.com هست...