PDA

View Full Version : سوال: ورود كاربر به صفحه

admin1979
یک شنبه 17 مرداد 1389, 08:52 صبح
با سلام
من مي خواهم در صفحه خود يك قسمت به نام" ورود كاربر " بذارم .(دقيقا مثل قسمت ورود كاربر اين سايت) كه اگر كاربر عضو سايت نشده باشد نتواند از امكانات سايت استفاده كند. آيا بايد از user control در master page استفاده كنم يا text box نيز كافي مي باشد. همچنين هر كاربر login كرده كه username, passward آن كه از DB استخراج شده، بايد با session مشخص شود كه user name و passward آن درست مي باشد؟. لطفا" آن چيزي كه واقعا در سايتها براي اين قسمت كد مي شود را به من بگوييد . با تشكر از شما دوستان

raziee
یک شنبه 17 مرداد 1389, 09:08 صبح
از ممبر شیپ خود دات نت استفاده کنید.
برای شروع خیلی خوبه.

برای تعریف یک صفحه خاص برای ورود به سیستم اون صفحه رو در وب کانفیگ تعریف کنید.

در مورد ممبرشیپ جستجو کنید.

admin1979
یک شنبه 17 مرداد 1389, 09:16 صبح
از ممبر شیپ خود دات نت استفاده کنید.
برای شروع خیلی خوبه.

برای تعریف یک صفحه خاص برای ورود به سیستم اون صفحه رو در وب کانفیگ تعریف کنید.

در مورد ممبرشیپ جستجو کنید.

مررسي از راهنمايي تون
ولي مي خواهم كه قسمت ورود كاربر در قسمت بالاي صفحه master ام قرار بگيرد و بعد از ورود كاربر پيغام "user خوش آمديد" را نمايش دهد. دقيقا مانند قسمت ورود كاربر اين سايت.
حال چيزي كه شما گفتيد آيا يك صفحه جدايي مي باشد كه دقيقا چيزي است كه من مي خواهم.؟

raziee
یک شنبه 17 مرداد 1389, 09:34 صبح
ولي مي خواهم كه قسمت ورود كاربر در قسمت بالاي صفحه master ام قرار بگيرد و بعد از ورود كاربر پيغام "user خوش آمديد" را نمايش دهد. دقيقا مانند قسمت ورود كاربر اين سايت.
حال چيزي كه شما گفتيد آيا يك صفحه جدايي مي باشد كه دقيقا چيزي است كه من مي خواهم.؟

برادر من بیس کار رو گفتم. شما UI رو هرجوری میخواهید بسازید. (بله میشه مثل همین سایت طراحیش کرد)
نحوه ی استفاده از کنترل های زیر رو یاد بگیرید.

LoginView
LoginName
LoginStatus
Login
.....

شاد باشید

admin1979
یک شنبه 17 مرداد 1389, 14:26 عصر
برادر من بیس کار رو گفتم. شما UI رو هرجوری میخواهید بسازید. (بله میشه مثل همین سایت طراحیش کرد)

نحوه ی استفاده از کنترل های زیر رو یاد بگیرید.
LoginView
LoginName
LoginStatus
Login
.....

شاد باشید

مرسي. از راهنمايي تان.؟در ضمن من برادر شما نيستم. ولي شما مي توانيد برادر من باشيد.

ricky22
یک شنبه 17 مرداد 1389, 14:43 عصر
سلام
این لینک تمام امکاناتی را که می خواهید پوشش میده.
یک مثال کامل ASP.NET Membership (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=231955)
موفق باشید.