PDA

View Full Version : سوال: معرفی منبع درس مدار الکتریکی

bayatb
یک شنبه 17 مرداد 1389, 14:44 عصر
با سلام خدمت دوستان
من قصد دارم در آزمون رشته هوش مصنوعی شرکت کنم ولی هر چی جستجو کردم منبعی رو برای درس مدارهای الکتریکی پیدا نکردم لطفا اگه منبع مناسبی رو سراغ دارید معرفی کنید.:لبخند:

nader1388
دوشنبه 18 مرداد 1389, 13:50 عصر
با سلام خدمت شما دوست عزیز ، برای آموزش مدار های الکتریکی کتاب های هیت و دسور خوب و مفیدند و در زمینه تست های ارشد هم کتابهای کارو زرگر از انتشارات پوران پژوهش و کتاب مداردکتر رسول دلیرروی فرد از انتشارات پردازش مفید هستند

SystemAnalyst
یک شنبه 24 مرداد 1389, 16:06 عصر
کتاب دسور "نظریه اساسی مدارها و شبکه ها" با ترجمه جبه دار
کتاب "تحلیل مهندسی مدار" نوشته هیت
کتاب "مدار های الکتریکی" نوشته نیلسون

این ها بهترین هستند بخصوص اولی در سطح بالاتری هست اما دوتای بعدی ساده ترن

Mamdos
سه شنبه 26 مرداد 1389, 01:37 صبح
کتاب مدار الکتریکی پارسه (دکتر عبدالعالی) بی‌نظیره. به نظر من هر طور شده گیرش بیارید.

ma_1368
دوشنبه 19 تیر 1391, 09:52 صبح
با سلام خدمت شما دوست عزیز ، برای آموزش مدار های الکتریکی کتاب های هیت و دسور خوب و مفیدند و در زمینه تست های ارشد هم کتابهای کارو زرگر از انتشارات پوران پژوهش و کتاب مداردکتر رسول دلیرروی فرد از انتشارات پردازش مفید هستند
سلام. سراغ كتابهاي هيت و دسور كه نميشه رفت چون اولا كنكوري نوشته نشده ثانيا وقتش رو نداريم كه بخونيم. هيت و دسور هر كدومش لااقل هزار صفحس
كتاب پوران هم براي برقيها نوشته شده بود و خوندنش فقط وقتم رو هدر داد چون هم زيادي گفته هم خيلي سخت
كتاب پردازش بد نبود ولي باز اونم براي برقيها نوشته شده

کتاب مدار الکتریکی پارسه (دکتر عبدالعالی) بی‌نظیره. به نظر من هر طور شده گیرش بیارید.

كتاب پارسه هم خيلي بچه گانه نوشته شده هم اينكه اصلا تست كامپيوتر توش نيست! به چه درد ما ميخوره آخه؟!

من تنها كتابايي كه خيلي ازشون تعريف شنيدم اينان:
1- كتاب مدار كامپيوتر راهيان ارشد (تقوي) البته كتابي كه "ويژه كامپيوتريها" نوشته روش
2- كتاب مدار شيباني كه البته فقط درس داده و مثل كتاب راهيان تستهاي كامپيوتر رو حل نكرده

اصولا بجز كتاب راهيان ارشد بقيه كتابهايي كه ديدم ماله برقه و بدرد ما نميخوره

bayatb
یک شنبه 25 تیر 1391, 12:57 عصر
کتاب مدارهای الکتریکی ویژه دانشجویان مهندسی کامپیوتر تالیف محمدرضا متدین از انتشارات جهش که هم درس را توضیح داده و هم تستتالیفی داره و هم تست های مربوط به آزمون های ارشد سراسری. موفق باشید.