PDA

View Full Version : استفاده از VPN و قطع اتصال نرم افزار Clinet و Server

daniyal_1363
یک شنبه 17 مرداد 1389, 19:04 عصر
سلام

چرا وقتی از VPN روی سرور استفاده می کنم ارتباط کلاینت با سرور قطع میشه ؟

اگه این کار روی هر کلاینت هم انجام بدم ارتباط اون کلاینت با سرور قطع میشه ؟

مشکل کار کجاست ؟

daniyal_1363
یک شنبه 20 فروردین 1391, 20:16 عصر
سلام

کسی در این زمینه تجربه ای نداره ؟

چه اتفاقی میفته که بلافاصله بعد از اتصال با vpn ارتباط سرور با کلاینت قطع میشه ؟

ارتباط من از طریق Winsock با پروتکل TCP هستش

در صورتی که قبل از اجرای vpn نرم افزار Server در حال اجرا باشه ارتباط برقرا میمونه ولی اگه نرم افزار رو ببندم و دوباره باز کنم ارتباط قطع میشه ؟ چرا ؟

رامین مرادی
دوشنبه 21 فروردین 1391, 12:27 عصر
به احتمال اینکه همه درخواست های شما که روی پورت قرار بگیره به برنامه مدیریت وی پی ان شما همون کانکشنتون فرستاده میشه و چون این گونه برنامه ها یه تغییراتی روی داده های ارسالی شما انجام می دن ممکنه برنامه شما با این نوع تغییر سازگار نباشه و ارتباطات شما رو رمز نگاری کنه :گیج: البته من اطلاعاتم در این حد بود اساتید اگه اشتباهی از من سر زد یاد آوری کنید

daniyal_1363
دوشنبه 21 فروردین 1391, 19:46 عصر
ممنون از توجهتون

ولی این اطلاعات رو خودم دارم، میخوام بدونم چه جوری میتونم مشکلم رو حل کنم ؟:متفکر:

_behnam_
سه شنبه 22 فروردین 1391, 20:44 عصر
وقتی شما با چیز پی ان کانکت میشید دیگه از طریق سیستم خودتون به سرور وصل نیستید بلکه با واسته به اون وصل میشید واسه همین ارتباطی که شما مشتقیم به سرور برقرار کردید قطع میشه و دیگه اطلاعت به سرور مقصد فرستاده نمیشه میاد اطلاعت رو به سرور چیز پی ان میفرسته و سرور چیز پی ان دوباره به سرور مقصد درخواست کانکت شدن میفرسته!

رامین مرادی
چهارشنبه 23 فروردین 1391, 12:15 عصر
کارت یه کم خیلی سخت شد باید تو منابع و سایت های خارجی دنبال حل موضوع باشی فکر کنم تعداد کسانی هم که بدونن به تعداد انگشتان دست هم نمی رسه

daniyal_1363
چهارشنبه 23 فروردین 1391, 22:43 عصر
چه بد، واسسه همین اینجا اینقدر خلوته ؟

پس نرم افزارایی مثل HandyCafe و EasyeCafe چه جوری کار میکنن که با هر چیزی میتونن وصل بشن ؟:متفکر:

رامین مرادی
پنج شنبه 24 فروردین 1391, 19:22 عصر
من نگفتم که نمی تونن بنویسن فقط گفتم که تعداد کسانی که با روش کار این نوع کار ها بلدن می تونن بتویسن که اونم فکر کنم تعدادش کمتره ولی اگه بتونی از اساتید رده بالای همین سایت بپرسی شاید مشکلت حل بشه