PDA

View Full Version : نمایش اخبار سایت

aspppsa
دوشنبه 18 مرداد 1389, 08:41 صبح
سلام
سوالی که دارم اینه:
من در صفحه ای از سایتم دوتا textbox قرار دادم یکی برایه موضوع خبر و یکی برایه متن خبر.وقتی آنهارا پر میکنم و دکمه درج را میزنم داخل بانکم ذخیره میشه موقعی که از بانک میخونم ومیخام آنها را نمایش بدم از datalist استفاده میکنمکه داخل آن نمایش بده ولی نمایش متن خبرم بصورت یک سطر دراز و اون سلول از جدولم که متن خبرداخلش نمایش داده میشه کش میاد و scroolbar در زیر صفحه ایجاد میشه.لطفا بگین باید چکار کنم که اخبار درست نمایش داده بشه تویه جدولی که تویه datalistبوجود آورده ام.

mohsen.nsb44
دوشنبه 18 مرداد 1389, 08:54 صبح
سلام
سوالی که دارم اینه:
من در صفحه ای از سایتم دوتا textbox قرار دادم یکی برایه موضوع خبر و یکی برایه متن خبر.وقتی آنهارا پر میکنم و دکمه درج را میزنم داخل بانکم ذخیره میشه موقعی که از بانک میخونم ومیخام آنها را نمایش بدم از datalist استفاده میکنمکه داخل آن نمایش بده ولی نمایش متن خبرم بصورت یک سطر دراز و اون سلول از جدولم که متن خبرداخلش نمایش داده میشه کش میاد و scroolbar در زیر صفحه ایجاد میشه.لطفا بگین باید چکار کنم که اخبار درست نمایش داده بشه تویه جدولی که تویه datalistبوجود آورده ام.
دوست عزیز شما برای درج خبر می تونید از ادیتور استفاده کنید که به وفور در موردش بحث شده فیلم اموزشی اون هم هست کافی یه جستجو بکنید برای اینکه data list شما کش نیاد اونو داخل یک تیبل قرار دهید در این صورت به اندازه همون خانه تیبل کش خواهد امد

aspppsa
دوشنبه 18 مرداد 1389, 13:33 عصر
ممنونم از راهنماییتون.قبلا از ادیتور داخل پروژم استفاده کردم بنام(rte)