PDA

View Full Version : مشکل با اتصال به sql server 2005

glassysmart
دوشنبه 18 مرداد 1389, 11:41 صبح
سلام
من sql server 2005 را نصب کرده ام اما وقتی connect می شوم با این اررور روبرو می شوم

TITLE: Connect to Server
------------------------------

Cannot connect to ..

ADDITIONAL INFORMATION:

Login failed for user 'Hack-PC\amin'. (Microsoft SQL Server, Error: 18456)

For help, click: http://go.microsoft.com/fwlink?ProdName=Microsoft+SQL+Server&EvtSrc=MSSQLServer&EvtID=18456&LinkId=20476

BUTTONS:

OK

چه باید کرد؟

حامد مصافی
دوشنبه 18 مرداد 1389, 11:48 صبح
به جاي Windows Authentication از Sql Server Authentication استفاده كنيد.

az.heidarzadeh
دوشنبه 18 مرداد 1389, 12:09 عصر
اگه win 7 دارید این مشکل هست چون باید با admin وارد بشید و توی win 7 پیش فرض شما admin نیستید ...

glassysmart
دوشنبه 18 مرداد 1389, 18:31 عصر
همچنان همون خطای بالا داده می شود . من از ویندوز 7 استفاده می کنم . لطفا یه راهی معرفی کنید که ببینم که sql درست نصب شده یا تنظیماتش درست انجام شده؟

az.heidarzadeh
شنبه 23 مرداد 1389, 15:06 عصر
من که به شما گفتم شما administrator نیستید مهم نیست که user که باهاش وارد میشید admin باشه باید فقط خود administrator باشید ...
روی mycomputer رایت کلیک کنید و manage رو انتخاب کنید روی local user and group و بعد user کلیک کنید روی administrator رایت کلیک کنید و properties و تیک گزینه account is disabled رو بردارید حالا با این بالا بیاید و connect بشید اگه درست نشد sql درست نصب نشده ...

samaram
جمعه 14 آبان 1389, 13:45 عصر
منم مشکل این دوستمونو داشتم و با راهنمایی که اینجا انجام شده یعنی استفاده از admin حلش کردم. حالا دو تا سوال برام پیش اومده.
با توجه به اینکه من دارم از یوزر مثلا samaram استفاده میکنم راهی نیست که بشه در همین یوزر اس کیو ال رو اجرا کنم؟ یا مثلا یه جوری خصوصیات این یوزر رو عوض کنم که Admin بشه؟
2- در حین مراحل نصب باید حتما گزینه ی mixed mode رو انتخاب کنم؟ یا windows? و آیا این ها ارتباطی با این ارور دارن؟

reza_edu
جمعه 14 آبان 1389, 21:14 عصر
سلام تو سیستمی که اسکیوال سرور نصبه به قسمت یوزر ها برید و نام یوزر مورد نظر رو به members های sql servre اضافه کنید مشکل حل میشه .:لبخند: از دومین استفاده می کنی یا ورک گروپ کدومش البته فرق نمیکنه میخواستم دقیق تر راهنمائی کنم.

حمیدرضاصادقیان
شنبه 15 آبان 1389, 08:30 صبح
سلام.چون دوستان زحمت کشیدن جواب دادن تاپیک حذف نشد. دفعه بعد کلا حذف خواهد شد. قبل از ارسال مطلب جستجو بفرمائید.
باتشکر