PDA

View Full Version : استفاده از DLL های Private

Delphi_Developer
شنبه 11 تیر 1384, 00:44 صبح
سلام
من میخوام از یه Dll استفاده کنم اما اون Dll رو Private ساختن و نمیشه Import اش کرد --- خیلی هم بهش نیاز دارم - لطفا اگه کسی میدونه که چجوری میشه از این DLL تو برنامه استفاده کرد حتما بگه ممنون میشم.

** لازم نیست از کلمه ای مثل فوری در عنوان تاپیک استفاده کنید. تکرار نشود **

مهدی کرامتی
شنبه 11 تیر 1384, 05:48 صبح
من چیزی بنام Private DLL نمی شناسم.

هر DLL برای اینکه بتوان از توابع آن استفاده کرد باید آنها را Export کند.

فکر کنم مشکل شما این است که پارامترهای ورودی و نوع آنها را نمی دانید.

Hamid_PaK
شنبه 11 تیر 1384, 13:03 عصر
چطوری میشه ساختار یک تابع در یک DLL رو فهمید ؟؟؟
مشکل همینه ! :گیج:

Inprise
شنبه 11 تیر 1384, 13:12 عصر
اگر Header ای برای استفاده از DLL توسط توسعه گرانش منتشر نشده به تقریب خوبی میتونی مطمئن باشی که باید بیخیالش بشی .

Hamid_PaK
شنبه 11 تیر 1384, 23:43 عصر
یعنی وقتی یه DLL خوب هست و توضیحی در مورد اFunction اش نیست هیچ راهی برای استفاده ازش نیست ؟؟؟

Delphi_Developer
یک شنبه 12 تیر 1384, 00:15 صبح
ببینید منظور من اینه که فرض کنید ما یه DLL داریم که توی یه برنامه اون رو دیدم اما وقتی که ما میخوایم اون رو توی برناممون Import کنیم Error میده و نمیشه اون رو Import کرد ==> چجوری میشه این Dll ها رو import کرد و از Function هاش استفاده کرد ؟

vcldeveloper
یک شنبه 12 تیر 1384, 02:10 صبح
ببینید منظور من اینه که فرض کنید ما یه DLL داریم که توی یه برنامه اون رو دیدم اما وقتی که ما میخوایم اون رو توی برناممون Import کنیم Error میده و نمیشه اون رو Import کرد ==> چجوری میشه این Dll ها رو import کرد و از Function هاش استفاده کرد ؟
جواب آقای Inprise رو یه بار دیگه بخون

Delphi_Developer
یک شنبه 12 تیر 1384, 02:22 صبح
اگر Header ای برای استفاده از DLL توسط توسعه گرانش منتشر نشده به تقریب خوبی میتونی مطمئن باشی که باید بیخیالش بشی .
خیلی ممنون از امیدی که بهم دادین ---- :cry: یعنی هیچ راهی نداره ؟

aliasghar
یک شنبه 19 تیر 1384, 09:53 صبح
شکل تعریف پارامترها در یک dll چطوریه؟
من یک dll دارم از یک برنامه دیگه و میدونم که در این dll یک فرم نگهداری شده خواستم با استفاده از برنامه Dll Export Viewr توابع داخل ان را ببینم بلکه بتوانم form را show کنم ولی
برنامه DLL Export Viewer توابعی به شکل زیر نشان داد
@@Calculatorunit@Finalize
@System@TObject@ClassNameIs$qqrx17System@AnsiStrin g
___CPPdebugHook
(البته سه خط بالا را باید از چپ به راست خواند)
حالا میخواهم بدانم این شکل تعریف تابع سعنی چه و علامتهای @ در تعریف dll چه کاربردی دارد
Mer30

Delphi Skyline
یک شنبه 19 تیر 1384, 10:11 صبح
به این صورت نمیشه .

Delphi_Developer
دوشنبه 20 تیر 1384, 03:07 صبح
من یک dll دارم از یک برنامه دیگه و میدونم که در این dll یک فرم نگهداری شده خواستم با استفاده از برنامه Dll Export Viewr توابع داخل ان را ببینم بلکه بتوانم form را show کنم ولی
برنامه DLL Export Viewer توابعی به شکل زیر نشان داد
@@Calculatorunit@Finalize
@System@TObject@ClassNameIs$qqrx17System@AnsiStrin g
___CPPdebugHook
(البته سه خط بالا را باید از چپ به راست خواند)
حالا میخواهم بدانم این شکل تعریف تابع سعنی چه و علامتهای @ در تعریف dll چه کاربردی دارد
Mer30

DLL رو بفرست بیاد به Email من تا برات Function هاش رو Extract کنم این طوری نمیشه گفت چوت Dll تا Dll فرق داره .