PDA

View Full Version : سوال: یکی از فرم هام نمایش داده نمیشه ؟

majidmir
سه شنبه 19 مرداد 1389, 12:51 عصر
سلام
موقعی که می خوام برنامه رو اجرا کنم این خطا در ÷ایین نمایش داده میشه

[Error] RLINK32: Unsupported 16bit resource in file "Unit2.dfm"
و موقعی که میخوام این فرم که باعث خطا شده رو ببینم توی قسمت VIew Form خطای زیر رو میده

Error creating form: Line too long on line 9122.

حدود 30 تا فرم دارم فقط با این یکی مشکل داره ؟ :گریه::عصبانی++:

vcldeveloper
سه شنبه 19 مرداد 1389, 19:17 عصر
به نظر میاد مشکل از فایل DFM اون فرمتون باشه. فایل DFM رو با Notepad باز کنید، ببینید سالم هست؟

majidmir
سه شنبه 19 مرداد 1389, 19:30 عصر
سلام به راحتی باز میشه ولی نمیدونم چرا بهم خطا میده به نظرتون باید چکار کنم ؟ اصلا وقت هم ندارم در حال نوشتن پروژه هستم و الان این شده مشکل اصلیم ؟
این هم فایل DFM

vcldeveloper
سه شنبه 19 مرداد 1389, 19:52 عصر
سلام به راحتی باز میشه ولی نمیدونم چرا بهم خطا میده به نظرتون باید چکار کنم ؟
مشکل از اون تصویری هست که در فرم قرار دادید. در اون مشکلی وجود داشته، که باعث شده بخشی از داده های آن Truncate بشه. یکی از کارکترهایی که در این عملیات حذف شدند، کارکتر { انتهای تصویر بوده.
به انتهای داده های تصویر اون کارکتر رو اضافه کنید، تا پایان داده های تصویر مشخص بشه، و فرم بتونه به درستی لود بشه. البته احتمالا تصویری که در فرم دارید، به درستی نمایش داده نمیشه. باید اون تصویر رو مجددا در فرم لود کنید، یا اون رو با تصویر دیگه ایی جایگزین کنید.

majidmir
سه شنبه 19 مرداد 1389, 20:53 عصر
اقای کشاورز عزیز ابجکت مربوط به Image رو از توی Unite تونستم حذف بکنم ، الان برنامه اجرا میشه ولی امکان اینکه توی VIEW Form بتونم فرم رو ببینم رو ندارم و خطای زیر رو دارم
فقط در زمان اجرا فرم به نمایش در میاد ؟؟؟حالا چکار کنم ؟

مصطفی ساتکی
چهارشنبه 20 مرداد 1389, 12:05 عصر
هر جيه از فايل dfm فرم اونو پاك كنيد و فايل پشتيبان dfm ~ با اون نام رو جايگرينش كنيد

majidmir
چهارشنبه 20 مرداد 1389, 12:20 عصر
باز هم همون مشکل رو دارم !
اومدم اون فرم رو پاک کردم و دوباره ساختم ولی باز مشکل دارم نمیتونم اونو توی view form ببینم ؟ موقعی که view form رو میزنم که اون فرم رو ببینم خطای زیر ظاهر میشه؟
http://www.barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=53921&d=1281459207

با فرم های دیگه هیچ مشکلی نداره ؟

majidmir
چهارشنبه 20 مرداد 1389, 13:25 عصر
مشکل رو حل کردم البته با تشکر از دوستان
فایل DDp پشتیبان رو جایگزین کردم درست شد !