PDA

View Full Version : مشکل در Cristal Report لطفا کمک کنید

RomaProgrammer
سه شنبه 19 مرداد 1389, 14:16 عصر
سلام دوستان

من طراحی Report خودم رو با Crystal report 10 انجام دادم بعد فایل .rpt رو آوردم داخل پروژم زمانی که رو کامپیوتر خودم برنامه رو ران میکنم میتونم ریپورت بگیرم اما زمانی که با خود VS فایل Setup درست میکنم میبرم جای دیگه هنگام درخواست گزارش Error زیر میاد

the Databse DLL crdb_adoplus.dll Could not be loaded

لطفا کمکم کنید

من تو کامپیوتری که برنامه رو نصب کردم Crystal Report هم نصب کردم

راستی من از VS2005 استفاده میکنم

ایمان مدائنی
سه شنبه 19 مرداد 1389, 14:19 عصر
تو كامپيوتر مقصد كريستال ريپورت رو نصب كردي باز هم جواب نداد ؟؟؟

alonemm
سه شنبه 19 مرداد 1389, 14:32 عصر
دوست عزیز شما باید dll فایل مربوط به کیستال ریپورت رو پیدا کنی و اونی توی مسیری که مثل کامپیوتر خودت هست کپی کنی.
که مثل کامپیوتر خودت در مسرش وجود داشته باشه.

behbahb
سه شنبه 19 مرداد 1389, 14:49 عصر
اگه با اينستال شيلد ستاپ بسازي مي توني همراه با ستاپ خودت كريستال ريپورت را نيز نصب كني
موفق باشيد

RomaProgrammer
سه شنبه 19 مرداد 1389, 14:52 عصر
نه جواب نداد

من crdb.adoplus.dll رو تو مسیر Setup برنامه گذاشتم ولی فرقی نکرد میشه لیست Dll های Crystall Report رو برام بزارید هرچی تو گوگل در مورد این مشکل سرچ زدم چیز خاصی دستگیرم نشد:گریه:

mehriadeli
سه شنبه 19 مرداد 1389, 15:54 عصر
دوست عزیز Dll هائیکه زیر رو باید روی کامپیوتر کاربر نصب کنی .یعنی کافیه این فایل رو مثل فایل EXE روی کامپیوترش اجرا کنی جدا از برنامه ات.
اگه برنامه ات را با VS 2003 نوشتی فایل CrystalReports10_NET_EmbeddedInstall را اجرا کن و اگر با VS 2008 نوشتی فایل CRRedist2008_x32 را اجرا کن. احتمالا در مسیر Visualstdio خودت میتونی این ها رو پیدا کنی با Search و اگر نداشتی از Google search استفاده کن
موفق باشی.

RomaProgrammer
سه شنبه 19 مرداد 1389, 16:35 عصر
اگر VS2005 بود چی؟

RomaProgrammer
سه شنبه 19 مرداد 1389, 16:46 عصر
Crystall Report For .Net Framwork 2 رو هم از قبل نصب کردم ولی باز نمیشه